Skocz do zawartości
Forum

Pierwsze, wczesne objawy ciąży, standardowe i niestandardowe


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny-dziekuje serdecznie za podpowiedz ;) tez tak sobie pomyslalam bo testy nie sa 100 % -owe. Myslalam,zeby jeszcze przeczekac do tygodnia bo byc moze to jakis stres....ale raczej wybiore sie z mezem na badanie krwi :) no a tak poza tym masz racje "filipka" no u mnie juz teraz 2 w nocy i nie chce sie spac w dzien spie dlugo :) byc moze to oznaki ciazy ;) bardzo bym chciala ...a tak jeszcze dodajac nie pamietam, zeby mi sie spoznila miesiaczka tyle mam 28 dniowy cykl i rownomierny, wiec mysle,ze moze niedlugo pochwale sie brzuszkiem ;)

Pozdrawiam wszystkie kobiety te co chca byc w ciazy,sa i byly ;)

Moni :36_2_11:

Odnośnik do komentarza

przede wszystkim za wcześnie na objawy ciąży typu zmienne nastroje czy zgaga. Ból piersi moze byc zarowno objawem ciąży jak i zbliżajacej się miesiączki. test z krwi rozwieje wszelkie watpliwości. Trzymam mocno kciuki za zafasolkowanie

Odnośnik do komentarza

Witam!
Mam taki mały problem. W zeszłym tygodniu miałam dni płodne. Przez cały ten czas staraliśmy się począć maluszka. Teraz (tydzień po planowanej owulacji) nie wiem czy się udało ale czuję sie jakoś dziwnie. Od 3 dni mam stan podgorączkowy (dokładnie 36,9-37,2) oraz pobolewa mnie podbrzusze tak jakbym miała dostać miesiączkę. Oprócz tego wczoraj zauważyłam na piersiach wiele żył i stały się one dosyć bolesne. Robiłam dzisiaj test bo niby są w stanie wykryć 6-cio dniową ciąże ale był negatywny. Myślicie, że to mogą być pierwsze objawy? Czy może sobie to uroiłam, gdyż jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy?
Pomóżcie bo nie wiem co myśleć!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9cwa1f4tcozfc.png
http://oliwia10-02.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

Witam Joasiu, ja jestem w dokładnie tej samej sytuacji. Też czekam z niecierpliwością na termin miesiączki, mam nadzieję, że jej nie dostanę. Mam też obolałe piersi, bóle w podbrzuszu, częściej chodzę siusiu i mam podwyższoną temp. Nawet poszłam w poniedziałek (czyli tydzień po owulacji) zrobić test z krwi, ale wynik był negatywny (troszke za wcześnie). Jedyne co nam teraz zostaje to czekać cierpliwie i być dobrejmyśli :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

witam

gratuluje II kreseczek

my w maju staraliśmy się z mężem o dzidzi i chyba wielkie G z tego wyszło.
cykle mam 30-31 i powinnam dostać @ we wtorek,więc do tego czasu caly czas mam nadzieje,że może jednak jestem w ciąży.. dziś mam 28 dc a w 25 robiłam test- sama nie wiem po co,bo za wcześnie,ale może liczyłam na jakiś cud??
Po dniach płodnych kumpela mi doradziła żebym zaczęla sobie mierzyć temperaturę więc mierzę od tygodnia.nigdy wcześniej nie mierzyłam więc te moje wyniki nie mam z czym porównać. ale po owulacji temp szla do góry a od wczoraj spada...więc raczej będzie @
Tylko dziwne jest dla mnie to,że mnie cyce jeszcze nie bolą,zawsze w drugiej polowie cyklu mam tak obolałe,że spać na brzuchu nie mogę,a teraz nic nie boli?
a z 5 dni temu kiedy jechalam autem złapał mnie silny ból jajnika,ale po pewnym czasie ustał ...no nic nie załamuje się,tylko przykre są takie rozczarowania,kiedy chce sie zobaczyć II kreseczki.
Joasia jak możesz napisz mi ilu dniowe masz cykle i kiedy miałaś owulacje?

Odnośnik do komentarza

senseo
witam

gratuluje II kreseczek

my w maju staraliśmy się z mężem o dzidzi i chyba wielkie G z tego wyszło.
cykle mam 30-31 i powinnam dostać @ we wtorek,więc do tego czasu caly czas mam nadzieje,że może jednak jestem w ciąży.. dziś mam 28 dc a w 25 robiłam test- sama nie wiem po co,bo za wcześnie,ale może liczyłam na jakiś cud??
Po dniach płodnych kumpela mi doradziła żebym zaczęla sobie mierzyć temperaturę więc mierzę od tygodnia.nigdy wcześniej nie mierzyłam więc te moje wyniki nie mam z czym porównać. ale po owulacji temp szla do góry a od wczoraj spada...więc raczej będzie @
Tylko dziwne jest dla mnie to,że mnie cyce jeszcze nie bolą,zawsze w drugiej polowie cyklu mam tak obolałe,że spać na brzuchu nie mogę,a teraz nic nie boli?
a z 5 dni temu kiedy jechalam autem złapał mnie silny ból jajnika,ale po pewnym czasie ustał ...no nic nie załamuje się,tylko przykre są takie rozczarowania,kiedy chce sie zobaczyć II kreseczki.
Joasia jak możesz napisz mi ilu dniowe masz cykle i kiedy miałaś owulacje?

Droga Senseo.
Moje cykle trwają równe 28 dni. Podejrzewam, że owulacje miałam między 12 a 15 dniem cyklu bo właśnie wtedy bolał mnie jajnik. Staraliśmy się z mężem już od 10 do 15 dnia i robiliśmy to raz dziennie. Radzę Ci abyś nie robiła prędzej testu niż w dzień spodziewanej @, gdyż najczęściej wynik jest negatywny. Ja też tak miałam. Zrobiłam test w 22 dniu cyklu gdyż na opakowaniu pisało, że już 7 dni po wykrywa ciąże ale był negatywny.
Popsuło mi to tylko humor. Ale podświadomie czułam że musiało się jednak udać więc w dniu kiedy miałam dostać @ czyli wczoraj zrobiłam 2 testy i każdy był pozytywny. Także lepiej czekać do dnia w którym powinnaś dostać @ by mieć pewność, że się udało. Trzymam kciuki, żeby się Tobie i Twojemu partnerowi jak najszybciej powiodło! Pozdrawiam:)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9cwa1f4tcozfc.png
http://oliwia10-02.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

Witam Babeczki.
Oczywiście przyszłym Mamusiom gratuluję :)
Ja z mężusiem staramy się o dzidzię już od pół roku i nic. Tym razem kupiliśmy testy owulacyjne, ponieważ moje miesiączki nie są regularne i mam nadzieję, że w końcu wyjdzie z tego mały Bobas :))) Bardzo mnie korci żeby zrobić test, ale przypuszczam, że jeszcze nic nie wykryje, a ja tak już chciałabym wiedzieć.
Pozdrawiam i życzę dobrej nocki :):36_27_3:

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoi99r3z1q.png
http://www.suwaczki.com/tickers/d69cj44jkcbqbxtu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanli5wu02oh6.png

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie i gratuluje oraz życzę dużo spokoju i zdrowia.

Ja z mężem staramy się od 4 miesięcy, w obecnym cyklu pomagaliśmy sobie testami owulacyjnymi i luteiną wg wskazań lekarza.
Obecnie jest 21 dc wg testów wzrost LH zaczął się 14 dc na następny dzień dziwna jedna kreska i od 16 dc znów dwie. Kochaliśmy się 16 i 18 dc, 17 dc dziwnie się czułam tzn strasznie kręciło mi sie w głowie ale to najprawdopodobniej po luteinie, od 19 dc zaczęło pobolewać mnie podbrzusze, 20 dc myślałam że nie wytrzymam.
Dzisiaj jest spokojniej, ale co chwilkę krzyczę na męża, później się przytulam a na koniec płacze bo chce się kochać a on jest zmęczony. Bardzo chcę zajść w ciąże, nie chce się napalać bo to nie ma sensu, wiem że muszę być cierpliwa :)

Pozdrawiam :36_2_53:

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...