Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

i pierwsza wpadka zrobiła siku w momencie jak zapytałam gdzie sie robi siku trzymajac w reku nocnik... pokazala raczka na nocnik, ale widocznie nie zdazyla... zddjelam majtusie mokre, magda usiadla jeszcze na nocnik i kilka kropel zrobila... po czym zeszla i zaczela szukac majtusiow - znalazla mokre i przynosi 'mama zaloz' ale powiedzialam ze mokre i ze sa be bo zsikala :-)

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj u koleżanki była pod opieką i nawet tam się nie zsikała
- a na wszelki wypadek dałam jej zestaw 4 ubranek do przebrania + majtki :-D

za to w ciągu 2,5h wołała siku 7 razy, zrobiła 4x... i przy mnie 2x oraz kupę - sama zakomunikowała ze chce siku i zaprowadziła mnie do toalety :shock:

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza

Wielkie gratulacje dla Madzi za dobrą komunikację :)

Hania moja dziś na dworze dała znać że chce siku,stanęła w miejscu na trawce i zaczęła tuptać w miejscu nóżkami i powiedziała si,ja oczywiście tuptanie z sikaniem nie skojarzyłam tylko jak powiedziała si i jak podeszłam do niej to miała popuszczone ale reszte na trawkę,to był nasz pierwszy raz na dworze bo zawsze wytrzymywała i robiła w domu a dziś przed wyjściem nie zrobiła bo nie chciała.

Odnośnik do komentarza

To super, zę dziewczyny sobie tak radzą fajnie ::):

U nas dzisiaj lepiej, dwa razy zawołała rano, potem po spacerze i spaniu popuściła w pieluszkę i resztę (dużooo) zrobiła na nocnik ::): I później też było ok, jak się ją sadzało, to robiła i w aucie jak niedawno warcaliśmy to zrobiła do pieluszki, ale kupa razno przynajmniej w ncnik i kolejna poo powrocie tatusia, też tam gdzie trzeba ::): Więc nie narzekam ::):

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam napisać, zę wróciły suche nocki, czasem rano nie poczeka na nocnik, ale przynajmniej nie śpi pół nocy z mokrą pieluszką, bo źle to wpływało na skórę jej pupci. Jednak po takich kryzysach nastawiam się na kolejny. Dzisiaj w dzień było różnie, raz woąłała, albo nie buntowała się jak ją sadzałam. A następnym razem pokazywała, zę chce, łapała się za krocze i mówiła tak jak mówi jak już ma mokro, ale miała jeszczcze sucho, posadzona na nocnik/kibel prężyła się i wrzeszczała, po czym lała w majty (bo otulacze miałam śmierdzące i jeszcze nie wyprane...). A jak tatuś wrócił niedługo potem, to mógł ją sadzać i tak nie reagowała...

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj młoda latała część dnia w ropiętym body i jak chciała, to sama siadała na nocnik i robiła... Może jej się nie podoba, zę ja chcę jej pomagać, bo jak wcześniej chciałam ją rozbierać do kibelka, to był bunt.

Odnośnik do komentarza

Marzena- tez maiłam taki przewijak na łóżeczko, ale Oliwka tylko zaczeła siadać, to go schowałam, bo nie dało razy jej tam utrzymać:Szok: I przewijałam ją na łóżku, podłodze itd... Twoja nieźle wywija, kaskaderma mała :D

Margeritka
- i jak tam z kupkami?

U nas różnie, miała ju takie dni, ze chodziła w majtach i nie miała żadnej wpadki, bo dawała znać, albo jak widziałam, że chce i ją sadzałam. Ale potem znowu były takie, że co chwilę jakaś wpadka... Ale mimo wszystko puszczam ją w majtach, moze tak szybciej mi się odpieluchuje ::):

Odnośnik do komentarza

Zuza ma jakiś taki zmysł wysokości, wie, że jak wysoko to można zlecieć. Na przewijaku jeszcze jestem w stanie jakoś ją opanować, bo na łóżku od razu zwiewa. A tak, trzymam za nogę :wink: i nie da rady uciec.
Dziś mi się z kolan wywinęła i skoczyła na podłogę - dobrze, że za bluzę złapałam i zatrzymała się tuż nad dywanem, boby sobie nos rozbiła

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...