Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

marzen@ Flip produkuje chyba dwa wklady, ten co ty masz i wlasnie sprawdzilam, ze ten drugi z filpa to nie nazywa sie sucha pielucha tylko wklad mikrofibrowy mam sucho :) no blisko byłam. Sprawdzilam jego chlonnosc dzis rano i na duzy nocny sik to sie nie nadaje. Przesikany na imen. Do

JEST PROGRES! Tym razem nie musielismy sie przebierac! Co prawda pielucha byla mega mokra ale storcze wytrzymały. A po przebraniu zalozylam itti biiti tylko troche ciasniej zalozyłam - ale nie Mikolaj chyba nie chcial testowac czy mocz przeleci bo czekal az go wysadze :) Dzis moze sprobuje z moja druga formowanka bambusowa flexi z toots boots. A do Ewy chyba faktycznie napisze - napewno cos podpowie.

U mnie jeszcze czasem Miko siada od razu, albo z przewijaka chce patrzyc na podloge. Generalnie to trzeba sie niezle nagimnastykowac zeby pieluche zalozyc :D no ale co tam, przeciez kreatywne mamusie jestesmy :D

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

A ja moją nauczyłam ubierać pieluchę na stojąco,też nie chciała leżeć a teraz na stojąco to nawet pomaga rozchylając nóżki abym mogła włożyć pieluszkę,a u mnie ptfu,ptfu jest rewelacja,jedna pielucha na dzień i co druga/trzecia noc sucha :)Nawet ostatnio jak miała biegunkę 3 dni to zaliczyliśmy tylko 2 wtopy :):)

Odnośnik do komentarza

IWA23 super - gratulacje dla corci!!!
ja tez lubie zakladac pieluche na stojaco, przynajmniej wykorzystuje to ze mlody sie czyms zajmuje - np. stoi przy krzesle i robi przysiady ;) bo u mnie w biegu oznacza, ze mikos raczuje a ja za nim .... i tak na raczujacym potworku zakladam :) gdyby nie to ze jest zimno to by sobie z gola dupka polatal :)

u nas tej nocy pierwszy sik trafil do nocnika, chociaz nie bardzo mu sie chcialo sikac. a drugi w pieluche i dosikal do nocika. spiesze doniesc ze sie nie przesikalismy, chociaz formowanka bambusowa byla dosc mokra. z moich obserwacji wynika ze ten otulacz welniany to fajna sprawa :) chyba dupcia sie mniej grzeje niz jak jest polarek przy pupince.

asiula84 czy Ulenka teraz sygnalizuje swoje potrzeby nocnikowe??? Czy moze stosujecie timing? Bo 2 mokre pieluchy to super sprawa!

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

_Asiek_

asiula84 czy Ulenka teraz sygnalizuje swoje potrzeby nocnikowe??? Czy moze stosujecie timing? Bo 2 mokre pieluchy to super sprawa!

Jeśli nawet sygnalizuje to ja nie potrafię odczytać tych sygnałów ;P Proponuję jej nocniczek trochę patrząc na zegarek, trochę na czuja, czasami jak Ulka do nocnika podchodzi (żeby skojarzyła, że jak tam się będzie kręcić to mama wysadzi ;P ). Te małe ilości pieluch jakie czasem nam się zdarzają to też są zwykle śni, kiedy Ula mniej sika (rzadziej jej się chce). Wczoraj znów mokry dzień. Czasem potrafi i ponad dwie godziny nie sikać, a wczoraj co pół godziny było siku w pieluchę. Może to od tej zimnej podłogi?...

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

asiula84 u nas z tym sikaniem to jest podobnie. Czasem co 15 minnut (wtedy mi sie wydaje ze Mikus sika na raty) a czasem, moze nie co 2 godziny ale ponad godzine na bank! Mi sie wydaje, ze to duzo zalezy od tego kiedy dziecko jadło/piło. I chyba tak jest ze dzieci do poludnia sikaja wiecej - nie wiem czy przypadkiem Kinga Cherek tak nie pisala.
U nas dzisiaj narazie mokre 2 pieluchy od rana :) narazie bąbel śpi ale pewnie nie jedna jeszcze zmoczy...
Ja sie ciesze, ze kupa laduje w nocniku (poza kilkoma wpadkami) i ostatnio zawsze po drzemce tez jest sucha pielucha i sik do nocnika gwarantowany. A tak w ciagu dnia to czasem mlody zaczyna marudzic jak chce sikac, a czasem wogole nie sygnalizuje. Ale jak sie dziecko obserwuje to widac kiedy 'jest po fakcie'
hmmm.... chyba zaczne notowac...... to moze jakies wnioski beda i NHN bardziej skuteczne :)

Dziewczyny dzieki za rady co do nocnych pieluch. Pewnie gdyby nie wasze słowa to wielo w nocy nie byłyby jeszcze w uzyciu. A tak Mikusia dupcia oddycha w nocy otulona welniaczkiem :) a sik jest podpiero jak sie budzi na jedzenie....

jadzik a jak sie sprawdzaja twoje wełniaczki? Na zdjeciach pieknie wygladaja!

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Asiek- otulacze na żywo wyglądają jeszce ładniej. ALe wg mnie są za płytkie i ściągacz nie trzyma najlepiej, muszę dorobić do nich sznureczek, żeby nie zjeżdzała z mojego chudzielca :D Teraz zapinam body i nie spadają, ale to mija się z celem dlaczego je kupiłam, chciałam żeby szybko się zakładało, a tu body trzeba odpinać i zapinać. Ale pieluszka ładnie się układa, nie zawija się ::):

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny!
Na NHN jestem nowa, jednak często was podglądałam:)
Moja Aga ma już 7 miesięcy, siedzi sama więc z Mężem zdecydowaliśmy się zakupić nakładkę na sedes (zrezygnowaliśmy z nocnika na razie). I dzisiaj mieliśmy pierwszy dzień. Przy zmieniamiu pieluchy na zasadzie zabawy sadzam Agatę na nakładce i o dziwo za każdym razem zrobiła siusiu (puszczałam trochę wodę w kranie :p) i dwa razy kupkę! Jestem z niej dumna, ale traktuję jej wyczyny jako przypadkowe dla zabawy. Ale będę starała się coraz częściej ją wysadzać. Z pieluch stosuję jedn. ale już dawno myślałam o wielo... Pozdrawiam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yhdgep4kebc9q.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/32808.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...