Skocz do zawartości
Forum

wrześnióweczki 2011


irena34

Rekomendowane odpowiedzi

marta2212
chciałabym raczej cos nowego a co do rozmiaru to chyba 56 bo przypuszczam,ze moje chlopaki nie beda bardzo duze...

to w hm kupisz bardzo ładne dresiczki :) tylko przypuszczam ze musisz kupic tam 62 bo oni maja bardzo małą rozmiarówkę. No i w 5-10-15 ale to trzeba trafic zeby bylo coś extra :)P bo jednak dla dziewczynek maja wiekszy wybór.
A jakbyś chciała zeczywiście takiego misia czy jakies misiowe to cieżko w pl bedzie niestety.

Słuchajcie rozglądam sie za kombinezonem dla Oliwiera i sie załamałam, zeby kupic pozadny w góry nieprzemakalny w Kaphalh trza dać 500 zł + buty chciałabym geoxy 300-500zł a gdzie tam narty czy deska :( dla siebie za 300 max kupie

http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rj44jdmmykxns.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6qtkf16km5ukr.png

Odnośnik do komentarza

afirmacja leczo jak najbardziej z chlebem (hehe rozumiem męża bo ja na obiad to mogłabym sam chleb jeść:)) a podstawa lecza to pewnie kiełbacha (lub mięso jeżeli ktoś woli mniej tłuste) i dużo papryki- i powiem ze ogólnie leczo to jest fajna potrawa bo nawet nie trzeba kombinować dużo z przyprawami- samo dobre wychodzi. a do tego możesz dodać to co lubisz- dodatkowe warzywa (np moja mama daje cukinię jak ma z ogródka) mozesz boczek dać (to moja teściowa daje ale wtedy pływa kilo tłuszczu na wierzchu jak dorzuci śląską plus kilo boczku), możesz ostrą paprykę jak wolisz na ostro- na co masz dzisiaj ochotę! no i na koniec ja lubię albo z pomidorami albo trochę koncentratu- ale to też pewnie jak kto lubi... więc gotuj a później pochwal się jak wyszło!
a ciuszki super- hmmm ja nigdy za różem nie przepadałam a teraz chyba nawet sobie byłabym skłonna rózową bluzkę kupić:) taki wpływ mają na nas dzieci:D
marta pogrzeb trochę po sklepach to na pewno jakiś dresik lub kombinezonik znajdziesz- tym bardziej że teraz obniżki już są- w smyku widziałam przeceniony kombinezon taki jesienny, ale chyba 45 zł kosztował, w 5-10-15 były przeceny, ja skompletowałam polarkowe spodenki za 9 zł z jakąś bluzą. (ale kupiłam sobie większy rozmiar bo coś mi się wydaje że moja niunia będzie większa) w pepco dla chłopców były dresiki ostatnio - tylko ja patrzyłam na większy rozmiar bo na prezent szukałam....

http://www.suwaczki.com/tickers/er3me6yddk91q9rk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwt5od1o2jdd1l.png

Odnośnik do komentarza

Venezia - powiem Tobie, że ja mam problem z rozprostowaniem palców od rąk z samiutkiego rana! Poza tym odpukać stopy już mi nie puchną, ale to pewno za sprawą tabletek jakie przepisał mi gin. Jest to HYDROCHLOROTHIAZIDUM. Po dwóch dniach używania całe obrzęki zeszły:)
Jesli chodzi o x-landera to ja ostatecznie co do kolorku nie jestem zdecydowana ale co raz bardziej idę ku x=lander volcano. Z tego co wiem ten kolorek na samym początku im nie schodził i zeszli starsznie z ceny więc za cenę ok.2000tys kupię cały zestaw + niezbędne akcesoria dla niego. U nas w sklepie spacerówka plus gondolka kosztuje 1200zł (tylko volcano) i do tego mam 10%rabatu, więc też mi się opłaca kupić na miejscu bez zbędnych zamówień....no jeszcze zobaczymy, bo to że będzie x-lander to wiem ale jaki kolor to cięzko cośpowiedzieć. I zakupię go dopiero po narodzinach bo pierwsza kasa pójdzie na poród.

A jak Ty sobie z tym poradziłaś???

Zeberka - Twój OLi mały przystojniacha:)))) Nie dasz rady odpędzać tych wszystkich laseczek, które to będę za nim szalały:)))))

U nas w H&M jest tak, że wybierasz sobie tylko ciuszki przecenione. Gdy kupisz 2 szt. - płacisz tylko za jedną. Np. body za 10zł + body za 10zł. to zapłaciłam tylko dyszkę:)))) i żałuję, że wcześniej pokupowałam mnóstwo body bo cena wtedy była straszna:(

Kochamy Cię Lenko:)
http://s2.pierwszezabki.pl/046/0461469b0.png
:angel_l: 06.2001r. 13tc
:angel_l: 04.2003r. 8tc
:angel_l::angel_l: 03.2006r. 10tc

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki :-)
Zeberka , Karwenka Kama dziekuje za mile komplementy :-) to milo od kogos uslyszec ze dobrze sie wyglada :-) chociaz mimo wszystko kazda z nas ma na swoim punkcie jakies kompleksy, no ale kazda z nas na swoj sposob jest inna i piekna :-) No a co do moich ruchow dzidzi :-) to on jest z tych chyba mniej ruchliwych, bardzo spokojny jest, rusza sie ale nie az tak, ze mi brzuszek odskakuje, czasami tylko tak mocniej ale najczesciej poznym wieczorem, w dzien to roznie czasem ma bardziej ruchliwy dzien a czasem mniej, a najwiecej to czuje jak sie tak rozpycha tylko. No ale teraz juz jestem spokojniejsza napewno jak czuje swojego robaczka :-)
Ja pochwale sie kochane jak juz wszystko zgromadze :-) he bo jeszce i tak z męzem musimy pokoik przemalowac takze jeszce troszke przed nami :-) u mnie kama tez 15,5na plusie, takze juz duzo no ajeszce 2 miesiace przede mna, no ale powoli godze sie jakos z tym ze przytyje i nie unikne rozstepow, bo juz je mam na udach i brzusiu tez sie pojawily ostatnio, czasem siedze i uzalam sie nad tym jak ja wygladam, a czasem zapominam o tym i mysle, ze i tak co bym nie robila to i tak je bede miala, a najwazniejsze ze maluszek zdrowy :-) no i oby do konca jaks wytrzymac.
no a wczoraj urodzila moja bratowa, kawal z niej baby a urodzila synka 3400 i 58cm, miala taki malutki brzuszek, a chlopak taki w sam raz sie urodzil, no i bylam w odwiedzinach u niej u nas w szpitalu i az jej zazdroszcze miala taki lekki porod, zero bólu dziecko tak szybko wyskoczylo, wcale nie wygladala jakby rodzila i odrazu do cyca i pokarm miala, takiej to dobrze, ja teraz coraz bardziej mysle o tym porodzie, bo ja napewno nie bede miala tak lekko tym bardziej, ze taki chlop mi rosnie :-) takze chyba na serio zdecyduje sie na porod w tej prywatnej klinice, juz nawet wczoraj jak rozmawialam z mezem to sam powiedzial, ze on sobie nie wyobraza jakby "on" mial rodzic sam tak duze dziecko, sadze ze napewno, zapytalam sie jego czy wyobraza sie jakby np przez "tylek" mial urodzic ponad 4kg dziecko :-) no to sobie oczywiscie nie wyobraza i odrazu polecialby do banku i pobral oszczednosci :-) takze jakos go powoli przelamuje, i on chyba bardziej boi sie widoku mnie rodzacej niz ja sama. Wczoraj jak wieczorem sobie lezalam i odpoczywalam, to czesto mialam te skurcze BH tak mi sie napinal ten brzuszek i napisalam do meza lasnie takiego smsa,a on odrazu dzwoni do mnie ze cos sie dzieje czy ja przypadkiem nie rodze, to az sie smialam taki przestraszony zadzwonil, ale go uspokoilam ze jeszce nie i oby tak zostalo bo moj ciagle w tej delegacji i co 2 tyg zjerzdza tylko na wekend, takze tym tez sie martwie, zeby nie daj Boze zlapalo mnie jak go nie bedzie, bo pozniej napewno przed moim terminem wezmie sobie urlop, no aby wytrzymac do konca wrzesnia :-)

Ja dzis troszke ogarniam mieszkanko, bo ostatnio to taki leniuch ze mnie, ze nic mi sie nie chcialo, a dzis nadrabiam troszke :-) no jeszcze musze pranie kolejne wstawic :-) pozniej napewno zajrze bo jak siedze w tym domu to nudze sie strasznie...... buziaki milego dnia laseczki :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44jk47x49rz.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0463789e0.png?1299

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny,
ale mi do cukrowaliscie,ze od razu mam humorek,taki przyjemnie jak ktos z boku widzi w tobie sexsi ciazaroweczke,a przykre ze nie wlasny M.Chyba bede musiala u niego zapytac z ciekawosci ,co on o tym sadzi:36_1_56:
Mart co do ubranka wyjsciowego to powiem ci tak,ze ja pod spod bede zakladac cienutkie bawelniane spioszki,a na gore jak bedzie zimno to kurteczka misiowata i spodenki +skarpetki,botki i czapeczka.Napewno bedziemy go odbierac w nosidelku ,to mam taki specjalny kocyk do nosidelka jak bedzie ciplutko,a jak zimno to taki spiwor na zasadzie kombinezonu,ale bez nozek.
a co do kupna nowego ,to polecam teraz w C&A jesiena kolekcja w kolorze niebieskim,welurowy pajac i do tego welurowa kurteczka ladnie to wyglada i jakosciowo tez super,Niewiem ile bedzie w polsce kosztowac ale tu 12€ komplekt.No i oczewiscie polecam,ten komplekt,czym w H&M,bo tam mi nic nie wpadlo w oko...
Afirmacja tak jak mowisz futerko prosto bajer :)
A co do leczo,to ja robie tak,obsmazam z kazdej strony kelbase,ktora kroje na 8-10cm dlugosci i na 4.Wkladam do garnuszka,na tym samym tluszczyku od kielbasy obsmazam papryke i cebule i do garnuszka.Do tego przecier ,albo sok pomidorowy tez moze byc,albo to i to,liscie lawrowe,pieprz ziolowy,troche majeranku(na lepsze trawienie) i parke innych ziol,na jakie w tym momencie mam smaczka...i gotowe.A moj je albo z chlebiem,albo z ziemniaczkami i do tego ogorek kiszony,uuuuuu mniam mniam
Venezzii super wypraweczka,ale tylko metki nie znajame,co to za sklep?
A co do mnie myslalam ze juz dzis wyladuje w nocy w szpitalu,tak mnie dol brzucha bolal,
to do tego jesze tesciowa chodzila i trzaskala drzwiami od lazienki i od pokoju,jak by ja ktos tam chczal podgladywac w nocy.Tak ze nocke mialam kiepska.Torbe mam spakowana,odrazu dopakowalam z samego zranca,bo strachu juz sie najadlam na samom mysl,ze to juz..ale ustalilam z moim chlopakiem ze by posiedzal do 11 i zrobil dla mamuski prezent urodzinowy na 13.08Akurat wyjdziemy dodomku,no i tlumacze mu ze data bedzie ladna11,08,11,Zobaczymy czy poslucha :36_3_1:Narazie leze na sofie,wkurzam tym tesciowa:ble:Wczoraj to jej wyskoczylo,ze ona tez byla wciazy,a ja ...wiem wiem i mama 6 urodzila,tylko ja chce jeszcze zeby chwilke posiedzal u mnie w brzuszku,bo chczala zeby ja z niam taka duza balie w ogrodzie przesunelam,a ja powiedzalam ze nie bede,a ona ze ona dla 2 nie bedzie ciezka,a ja i tak ze nie i koniec....to wtedy jej to i wyskoczylo.Czyli wiemy gdzie kot pogrzebany i to ja boli...Miala wczoraj jehac ,ale zostala sie bo dzis bedzie ladna pogoda i ona bedzie na tarasie siedziec:36_2_24:A szwagerka zabiera sie za mysie kolyski i przewijaka,dzis chcemy juz uzroic w kowdeke ,ochraniacze ...czyli do spania juz i owine to w folie cienka malarska i do konta,a tatus juz bedzie musial sam przeniesc co do czego w razie woooo.
POzdrawiam brzuchatki i zycze milego dnia,i jeszcze raz dziekuje za komplement:36_3_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/74709vvj6ibyzb4c.png
mamy gwiazdeczki na ziemi

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz620mmlrnbde05.png [url=http://pierwszezabki.pl] http://s2.pierwszezabki.pl/047/047312990.png?7034
Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam
i o Twoje zdrowie Boga prosiłam
Jestem przy Tobie od pierwszego grama i dnia
Tyś moje dziecko,Mój synek
A ja - Twoja Mama

Odnośnik do komentarza

Kama- ale ktory symbol X- landera oznacza ten z mała gondolą , ten który był produkowany bodajże przed 2010 rokiem ?
Bo kurczę nie chcialabym aby okazalo sie , ze zamówię własnie ten mniejszy model a te opisy XA , XT , XQ nie za bardzo wiem co oznaczaja?

Irena- część zamówiona na allegro , część kupiona w różnych marketach C.H . To dopiero w moim przypadku początek bo dotychczas wstrzymywałam sie z zakupami ale teraz już poświecam im coraz wiecej czasu :))

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tv73qm3aihsj.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny widzę, że tylko ja żyję w leczowym ciemnogordzie, bo wszyscy prócz mnie to jedzą :D Jak usłyszałam przepis męża to myślałam, że padnę "No pokroisz parówkę (!), dodasz papryki, pieczarki, koncentrat i może być" Myślę sobie 8 godzin zapieprzu na kopalni, a ten na obiad chce parówkę z chlebem!

Zapomniałam Was wczoraj pozdrowić od Bugi, więc robię to dziś :)
Dana pisała, że zepsuł jej się monitor w laptopie i jest od nas odcięta nad czym bardzo ubolewa.

Venezzia powiem Ci, że ja jak widzę małe różowe ubranka to też szaleję, ale różowe futro to dla mnie szok :D

Ja na wyjście ze szpitala wymyśliłam sobie taką sukienkę, którą ostatnio kupiłam Sukienka Niemowlęca 5K2003 - Sukienki - kategoria - Niemowlak - sklep internetowy 5.10.15. pod to białe body i białe rajstopki, a jak będzie chłodniej to jakiś sweterek na górę. Myślicie, że może być? Nie przesadzam ze strojeniem? :D

kama pisałaś ostatnio o zaparciach, współczuję Ci, ja latam do kibelka nawet po 2-3 raz dziennie! Jakbym miała tak jak Ty to bym z bólu nie wytrzymała, ostatnio miałam jeden dzień przerwy, a brzuch bolał okropnie. Ja jem activie i naprawdę pomaga.

kamila co do kremów może masz rację, bo faktycznie ostatnio, szczególnie jak się najem to mam tak napięta skórę, że wydaje mi się, że już bardziej się rozciągnąć nie może.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy9vvjer34y26l.png
Kiedy zapadnie zmierzch cienie otocz

Odnośnik do komentarza

Venezia
poniżej możesz sobie porównać modele :)
Porównaj modele wózków dziecięcych - X-lander - Wózki dla dzieci - Wózki dziecięce wielofunkcyjne

Z tego co mi mówiła pani w sklepie to tak jak mówisz te modele poniżej 2010r. były z mała gondolką i nawet miały inny wygląd wózka. Ja oglądałam x-landera XA 2010 i x-landera 2011 XQ -w obydwu przypadkach gondolka była duża:)

Afirmacja - mi też przez głowę przeszło aby uszykowac dla Lenki jakąś fajową tuniczkę, pod spód body i jakieś leginsy hihi do tego ale pomyślałam sobie, że przesadzę bo przecież ona nie ma wyglądać w tym dobrze, tylko ma się dobrze w tym czuć.....no to teraz to mnie podkusiłaś:))))
A leczem się nie przejmuj....wrzuć do gara parówki, kiełbaskę, pieczarki, cukinię, papryczkę i cebulkę - dorzuć jakiś przypraw i sama zobaczysz, że obojetnie co wrzucisz będzie pychota. Ja nawet dokładam tą małą kukurydzę w całości ze słoiczka. Miód malina - mówię Tobie:)))

DZIĘKUJEMY ZA POZDROWIENIA :zwyrazami_milosci: Proszę ją również od nas ucałować i życzyć szybkiego powrotu do domku:):zwyrazami_milosci:

Sylwuńka - ja tak szczerze mówiąc mam w pompie te kilogramy....:))))))))))))))))
Wiesz co, mój mąż dzisiaj mi oznajmił, że mam już sobie uszykowac torbę do szpitala bo ja ostatnio mam skurcze łydek i jak w nocy zacznę ryczeć to mimo woli się przebudzi i dostaje o mało co zawału. Lata przestraszony i wyzywa gdzie jest torba!!!!!! Tak więc dla jego spokoju zacznę się powoli pakować:))))

Kochamy Cię Lenko:)
http://s2.pierwszezabki.pl/046/0461469b0.png
:angel_l: 06.2001r. 13tc
:angel_l: 04.2003r. 8tc
:angel_l::angel_l: 03.2006r. 10tc

Odnośnik do komentarza

Dzięki Kama :)
Już mam totalny galimatias w głowie z tymi wózkami...
Taki , śmaki , duży ,mały , trójkołowiek , czterokołwiec....
Nasze mamy miały łatwiejszy wybór- dzidziczyło się wózek po kimś z rodziny i problem z głowy :))

Afirmacja- no różowe futerko nawet jak dla mnie jest hardcorowe ale Babcia chciala dobrze dla wnusi - a przeciez nie musimy akceptować wszystkich pomysłow naszych Mam i Tesciowych :) Moja mama zakupila ostatnio np. kurteczkę dla mojej małej w kolorze ostrej żołci o fakturze Ptaka z ulicy Sezamkowej - taką futrzasto-puchatą - i jest nią zachwycona ! Ja mniej no ale cóz- będę walczyć aby nie zrobiła z mojej córci żywej jajecznicy :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tv73qm3aihsj.png

Odnośnik do komentarza

Kama

To może faktycznie spakuj torbe bo ci chlop zawalu dostanie:)

Co do wózka to ja dopiero bede miec jazde hehe taki jak j bym chciala to chyba nie istnieje hehehe no i cena tez bedzie pewnie fajna.Napewno nie chce takiego szeroiego bo nigdzie tym wjechac nie idzie chcialabym taki jeden za drugim...sasiadka tu z bloku ma musze ja podpytac...

Ja leczo tez uwielbiam moglabym jesc i jesc chociaz za mna chodzi fasolka po bretonsku i chyba jutro zrobie;p

Zatwardzenia tez mam niestety jak zawsze robilam to cos hehe codziennie nawet i nie raz tak teraz co 3 dni to standard.

afirmacja,Venezzia

Nie narzekajcie.:)..przynajniej cos dostajecie bo ja od moich niestey nie dostalam nic;/wszystko musze sama...i to nie to,ze nie maja poprostu sa skapi:)jakby maz nie pracowal i ja nie miala chorobowego no to siasc i plakac....bo ceny rzeczy dla dzieci miażdżą...:)
A co do zkupow to mi pozstaje allegro bo niestety moje nogi juz dawno odmawiaja posluszstwa i nie nadaja sie na trasy dio sklepu...;/

http://www.suwaczki.com/tickers/o148h3713bmddx70.png

Odnośnik do komentarza

Venezzia haha, koniecznie zrób małej zdjęcia w tym wdzianku żeby miała pamiątkę na przyszłość :)

marta moja mama i babcia to szaleją, bo to pierwsza wnuczka i prawnuczka, rodzice męża raczej nie są skorzy do pomocy na razie. Moja mama to już kupiłam mebelki, kołyskę, ubranka, butelki i inne pierdoły, już jej mówiłam, że ma sobie odpuścić, bo nam głupio to się obraziła, że nie chce nic od niej. Nawet ostatnio jej teściowa się zaangażowała w rozpieszczanie tego biednego dziecka i nakupowała ubranek, ale w Niemczech ceny są kosmicznie niskie w porównaniu do tego co zarabiają. Pokażę Wam kilka tych ciuszków, a każde kosztowało 2.99 euro!

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy9vvjer34y26l.png
Kiedy zapadnie zmierzch cienie otocz

Odnośnik do komentarza

z tego co pamiętam to tajki miała wczoraj wizyte haloooo kochana odezwij się co i jak:)

no i yvonne cos dlugo sie nie odzywa czy mi sie wydaje...

Ja jade w czwartek powiem Wam,że chyba mi chlopaki dużo urosły bo normalnie mój brzuch przyjmuje co raxz dziwniejsze ksztalty:)

Jeszcze nie zrobilam zadnego obiadu chyba skusz sie na spaghetti przynajmniej bedzie szbko;p
Swoja droga jak sobie pomysl ,ze nie dlugo czeka mnie dieta to az smutno koniec z ciachami,frytkami i innymi przysmakami...ehhh no ale w koncu trzeba cos z soba zrobic bo juz wygladam jak wieprzek heh chociaz tyle,ze mam wymowke,z to przez ciaze...:)

http://www.suwaczki.com/tickers/o148h3713bmddx70.png

Odnośnik do komentarza

:-)
Ja to chyba mam juz obsesje na punkcie tego foruum heheh zagladam tu pare razy dziennie no chyba, ze akurat mnie nie ma w domu, ale dzis siedze w domku i nigdzie sie nie ruszam, bo mi sie nie chce poprostu jutro sie wygramole gdzies na jakis spacer :-)
Kama no ja chyba tez zaczne pakowac torbe do szpitala :-) tam wiadomo niech lezy gdzies w kącie i czeka :-) bo nasi to na serio zawalu dostana :-)

Ja zjadlam sobie warzywka na patelnie :-) bardzo je lubie pychcia i moj maly chyba tez bo treaz sie wierci :-)heheh
No a wczoraj pooglądalam sobie filmiki na youtube o przewijaniu, kapaniu i ogolnie o pielegnacji dziecka :-) no powiem wam ze jakos narazie nie mam obaw co do tych czynnosci, no ale okaze sie w praktyce, no nie powiem bo obawiam sie troszke kąpieli malego, bo w tych filmikach to tak obracaja te dzieciaczki, ze szok ja bym sie bala ze mi sie wyslizgnie. No ale mam nadzieje, ze instynkt maciezynski podpowie nam co mamy w danej sytuacji robic :-)

A co do obdarowywania przez rodzicow to ja nie wymagam od nich nic, no chyba ze silnie sami beda potrzebowali cos kupic, chociaz moi rodzice to nie naleza do osob zamoznych wiec ja wole niech sobie zatrzymaja swoje pieniazki niz przeznaczac maja na jakies pierdolki dla maluszka, sama pokupuje dla maluszka to co potrzeba :-) a moja mama to by chyba nie nadarzyla zarabiac jak juz ma 6 wnuczkow no i 7 wrzesniowy smyk :-) No a co do tesciow to tak czasem sie dziwnie czuje i ciekawa jak bedzie pozniej, bo szfagierka moja urodzila smyka 3tyg temu jak juz wspominalam i dla tesciow moich to pierwszy wnuk w odroznieniu od mojej mamy i sa oczywiscie zachwycenie wnuczkiem, babcia- tesciowa to go ciagle nosi przewija kapie i pielegnuje........ no nie powinno mnie to dziwic :-) ale poprostu ciekawa jestem jak beedzie jak nasz Kacperek sie urodzi i bedziemy jezdzic do tesciow to jak sie bedzie wobec naszego zachowywac czy on juz bedzie na drugim planie, a chyba glupio bym sie czula jakby tak bylo, no ale zobaczymy :-) no absolutnie tez nie chce marudzic na swoja tesciowa bo bardzo dobra kobieta z niej :-)

No a ja dalej sie obijam heheheh:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44jk47x49rz.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0463789e0.png?1299

Odnośnik do komentarza

W końcu się ogarnęłam trochę i poprałam ubranka dla Kacperka. Muszę chyba jeszcze coś dokupić, bo jakoś tego mało mam.
Sylwuńka widzę że u Ciebie też będzie Kacperek;-))
No właśnie Tajki jak wizyta???
Afirmacja i jak wyszło Ci to leczo???Śliczne te ciuszki, zwłaszcza ta sukienusia;-)
Ja przechodzę kurde dzisiaj jakiś kryzys i zaczynam wątpić w swoje siły. Tak mi się dziś płakać chce że nie dam rady, jak to wszystko ogarnę;-( Możemy z mężem liczyć tylko na siebie, bo reszta rodziny mieszka 100 km od nas i nie mamy od nich pomocy. Znów czeka mnie siedzenie samej całymi dniami w domu z dzieckiem. Nawet do kina nie możemy wyjść, bo nie ma z kim małej zostawić. Nie wiem też jak to będzie z kasą, bo mam umowę tylko do dnia porodu, potem trochę na zasiłku macierzyńskim i na kuroniówce, ale jak długo tak można żyć z jednej pensji a tu jeszcze kredyt mieszkaniowy na głowie. Chyba oszaleję od tego natłoku myśli.
Dobra już nie truję, ale chociaż Wam mogę się wygadać, bo mój to tak ostatnio nie za bardzo mnie rozumie.
DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE

http://s8.suwaczek.com/200804274965.png
http://s7.suwaczek.com/201109151762.png

Odnośnik do komentarza

rachotka trzymaj się, przeważnie jest tak że jak trzeba to lepiej sobie ludzie radzą niż jak nie muszą (ja czasami jestem zła na rodziców że taki mam parasol ochronny nad sobą bo nie umiem później sama nic załatwić) z maluchami sobie poradzisz, a praca - no cóż. byc może znajdziesz lepszą niż ta stara co była?
afirmacja ty masz szansę największą urodzić przy dobrej pogodzie to sobie myślę że nie ma problemu z sukieneczką- jedynie się zastanawiam czy rajtki będą dobrym rozwiązaniem, tak się nad pępkiem zastanawiam, bo jeszcze będzie kikut z pępowiny - sama nad tym już też myślałam bo ja zamierzałam jakieś getry założyć. no jak myślicie dziewczyny- czy coś z gumką w pasie moze byc dla takiego malucha z kikutem?
sylwuńka powiem ci że z tymi teściowymi różnie może być- moja latała do wnuczki na samym początku co chwilę, teraz od 2 lat ani razu sama z siebie jej na spacer nie wzieła- na 1 miejscu jest wnuk z którym mieszka.... no ale ja się prosić nie będę, a podejrzewam ze kiedyś w drugą stronę też się to odbije... jej wybór, jej decyzja.
venezzia normalnie jak sobie wyobraziłam kurtę ala żółty ptak to padłam ze śmiechu...

http://www.suwaczki.com/tickers/er3me6yddk91q9rk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwt5od1o2jdd1l.png

Odnośnik do komentarza

rachotka nie martw sie jakos to musi byc. Ja tez czasami wariuje od natloku mysli. U nas jest tak ze ja nie pracuje no a Patryk jest teraz na szkolce i psie pieniadze dostaje no i jeszcze ten stres czy uda mu sie zaliczyc wszytko bo jak nie to zostaniemy oboje bez pracy z dwojka maluchow :36_11_1: Mam nadzieje ze zaliczy to szkolke to pozniej beda juz wieksze pieniadze i jakos to musi byc. Nas teraz ten remont po kieszeni strzelil a i tak duzo rzeczy moi rodzice kupowali nam bo bez tego bylo by kiepsko. Nigdy niestety tych pieniedzy nie wystraczy zeby bylo dobrze.
No i widze ze Kacperki w modzie:D:D
Ja ciuszkow nie kupuje wiec zazdrosze wam tych zakupowych szalenstw. No i fakt Kurtka venezii ale zolty ptak przyprawia o usmiech.

dziewczyny dzisiaj sobie uswiadomilam ze ja nic nie wiem. Jaki kikut boshe jak sie z tym obchodzic(kacperka dostaalam juz bez i nawet go nie widzialam tak na dobra sprawe)no i kolki (Kacper mial w szpitalu i wyl okropnie jak ja to w domu przezyje sama z placzacym noworodkiem i Kacperkiem) Juz mi sil brakuje jak ja sobie poradze no i porod juz mnie przeraza. Zaczyna sie odliczanie moj maz powiedzial ze jak pojdziemy na wesele to mam miec juz torbe spakowana do szpitala bo glosna muzyka i troche ruchu i pewnie wzruszenie i mu zaczne rodzic. I normalnie sie przerazilam ze moze miec racje niby bedzie to 36/37tc wiec luuzik ale to juz tak niewiele czasu wogole do donoszonej ciazy tak malo zostalo a niedawno byl 7tc,12tc a tu juz 34tc WOooooW
No i stwierdzialam ze musze ta torbe spakowac a tez nie wiem jak sie za to zabrac, chyba jestem w szoku przedporodowym heheh

Kasia, mama Kacperka 30/31tc 890 gram i Kajetanka 40tc 3950gram.
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgywlar6ua72m.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j48al7kyzi6z.png

Odnośnik do komentarza

Rachotka - wyobraź sobie, że moja głowa również jest zaprzątnięta tym samym problemem co Twoja:( Staram się o tym nie myśleć ale cholera jasna wciąż to powraca, bo przecież polskie realia nie pozwolą nam na to, aby żyć z jednej pensji:((( Tym bardziej, że większość z nas posiada kredyty i trzeba je spłacać:((( Ale bądźmy dobrej myśli, że będzie dobrze-musi być dobrze:)
Karwenka - ja również zastanawiam się nad tym kikucikiem:( I znowu zeszłam na ziemię:( choć afirmacja mnie podjarała tym sposobem ubioru:)
Kati - te kolki, szlak by je trafił:((( Boję się ich niesamowicie:((( Mojej kuzynki córunia wyła przez 3 miesiące z powodu kolek a rodzice byli bezsilni:((((
Yvone, tajki - odezwijcie się kobitki:)

Kochamy Cię Lenko:)
http://s2.pierwszezabki.pl/046/0461469b0.png
:angel_l: 06.2001r. 13tc
:angel_l: 04.2003r. 8tc
:angel_l::angel_l: 03.2006r. 10tc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...