Skocz do zawartości
Forum

Dla młodych mam, które szybko musiały dorosnąć :)


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny. znalazlam ten wątek przez przypadek ale postanawiam dołączyć. dzidziul przyjdzie na świat miesiąc po moich 21 urodzinach. Ciąża nie była zaplanowana, bo z pseudotatusiem znałam się krótko. oczywiscie były zapewnienia o miłosci itp. ale jak się okazało że jestem w ciąży tatuś postanowił nakłonić mnie do usunięcia. Nie zgodziłam się wiec zostałam sama. jestem na pierwszym roku studiów, nie mam pracy, własnego lokum ale mimo wszystko wierzę że jak tylko Niunia przyjdzie na świat wszystko się ułoży.. boję się jak to będzie ale wiem ze mam przy sobie osoby, które zawsze mi pomogą i jakoś to będzie..

http://www.suwaczki.com/tickers/relgo7esrfa2wdr0.png

Odnośnik do komentarza

rozumiem cie, ja zaczynałam studia w pod koniec 7 miesiąca ciązy i z dzickiem byłam w sumie od początku sama, bo co prawda jeszcze po jego urodzeniu byłam z moim ówczesnym mezem ale jak mały miał niecałe 6 tyg to juz całkiem sama z nim zostałam a mimo to skończyłam studia i mgr przed nazwiskiem moge sobie napisać :D nie załamuj sie bedzie dobrze, ciesz sie ze masz bliskich którzy ci pomagają.

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia21

Witam młode już mamusie jak i te przyszłe :)
Jestem w 13 tygodniu ciąży a termin mam na 21 września :) Już nie mogę się doczekać by przytulić Moje Maleństwo :)
Pare dni temu miałam pierwsze USG a Moja Dzidzka machała rączkami i nóżkami jak szalona..piękna chwila aż łezka w oczach mi się zakręciła :)I mimo że nie planowaliśmy z chłopakiem dzidziusia jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zostaniemy rodzicami. Już planujemy co, gdzie i jak postawimy :)
A jak tam u Was Mamuśki ? Jaka u Was pogoda? U mnie powoli robi się pięknie a ja póki co siedzę sama w domku.. Czekam na Mojego ;)

Odnośnik do komentarza

Na 21 września mam termin :) Twoje urodzinki są akurat ? O no to super :) Zazdroszczę pogody.. U mnie ani ciepło ani zimno.. A ja uwielbiam jak piękne słoneczko jest na niebie od razu dzień i humor lepszy :)
Odpoczywaj Kochana należy się Nam a co :D ! Ja za parę minut jadę po Mojego do pracy :) Dzisiaj potrzebowałam auto więc muszę po mojego biedaczka jechać ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...