Skocz do zawartości
Forum

Dla młodych mam, które szybko musiały dorosnąć :)


Rekomendowane odpowiedzi

a u nas ferie zaczynają się 9 lutego a kończą 24-go. więc jeszcze w ten i następny tydzień mały do przedszkola chodzi. w następnym tygodniu powinna być też choinka ale rodzice sprzeciwili sie na pomysł dyrekcji o zorganizowaniu zabawy choinkowej w domu kultury a nie jak co roku w przedszkolu i nie wiadomo jak w końcu bedzie, cy dyrekcja przystanie na swoim czy zrobi tak jak rodzice chcieli.

Odnośnik do komentarza

Okazało się że muszę mieć zgodę od mojego lekarza na powrót do pracy :grrrrrr: a ja nie mam :) Jutro rano muszę iść i niech mi wypiszę.Na przerwę co 2 h również się zgodzili . I co najważniejsze , najprawdopodobniej zostanę na swoim departamencie.W czwartek wzięli dziewczynę co ma się ze mną zamienić na przyuczenie , a ta łajza nic nie łapie :takwyszlo: Sprawdzili mi też ile dni mam urlopu- okazało się że 26 dni.Wypisała mi do końca tygodnia urlop.Tylko jutro mam dowieźć zgodę na powrót :) W ogóle rzadko do kwietnia się będę tam pojawiała.Potem na tydzień wracam do pracy, za 2 tyg znowu tydzień urlopu i tak w kółko.A w marcu 3 tygodnie ;) No i menagerka mojego departamentu odwiozła mnie do domu bo też mieszka w Liverpoolu, tylko musiałam do 18.30 na nią czekać :)

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

a tak się zastanawiałam Oopsy Daisy gdzie ty w Polsce taką prace i takich pracodawcó znalazłaś, a przecież ty zagranicą mieszkasz, wyleciało mi to z głowy. ja w sobote mam egzamin i musze od dzis zacząć sie uczyć i jak na złość mały w nocy gorączki dostał i dzis w domu siedzi, i jak juz to raczej dopiero w piątek pujdzie do przedszkola, a w poniedziałek ma chinke-właśnie dopiero taka informacja na stronie jego przedszkola sie pojawiła, więc do tego dnia musi wyzdrowiać , bo taka choinka to frajda dla maluszków.

Odnośnik do komentarza

mili17199
Dzisiaj tak was czytajac postanowilam ze poki moj synus nie pojdzie do zerowki to nie bede go posylac do przedszkola. I nie dlatego ze bedzie mu sie dziala krzywda ale dlatego ze ani i ja ani moj M nie chodzilismy do przedszkola i dalismy sobie rade.

każdy rodzc sam decyduje kiedy jego pociecha zaczyna chodzić do przedszkola, ja widze zdecydowanie więcej plusów niż minusów tego ze mały od 3 roku zycia do przedszkola poszedł, ale jesli wy wolicie zewby był w domu to ok.

Odnośnik do komentarza

fajnie ze macie z kim małego zostawiać, u nas niby moi rodzice w żadnym miejscu zatrudnieni nie sa ale maja gospodarstwo wiec wiadomo ze raz jest tak ze bez problemu mogliby z nim zostać a w sezonie prac znowu nie ma ich w domu,wiec różnie by z tym było,a poza tym u nas mały nie ma z kim się bawić a w przedszkolu cała gromadka ich jest więc zawsze weselej i pani ciekawe zajęcia im wymysla a i mowa mu ruszyła odkąd do przedszkola chodzi bo wczesniej nic praktycznie nie mówił.wczoraj mieli choinke i wygrał tam taki konkurs i tak się cieszył jeszcze przy obiedzie chwalił sie kolegom że wygrał :)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, mam jakis zakręcony dzień, w piatek wieczorem dowiedziałam sie ze w pewnym miejscu szukaja kogoś na staż, miałam dzis pujsc do UP i zapytać czy by w ogóle na ten staz pieniądze mieli poszłam,pieniądze mają , wniosek mi dali, zaniosłam go do Pani prezes tego zakładu pracy, z myślą że minie jakis czas zamin bedzie jakaś odpowiedz, a ta juz dzis mi zadzwoniła ze mam robic badania lekarskie bo juz staż w UP mi załatwiła i mam jutro jechać z rana po skierowanie na badania do niej i jeszcze jutro je zrobic, a tak szybko to wyszło ze ja nawet nie wiem na jakie dokładnie stanowisko mnie tam zatrudnią, co bede robiła, nawet nie wiem w jakich godzinach bede pracowała itd nie wiem nic, mam nadzieje ze jutro się cos dowiem. byłam pewna ze z miesiąc minie zanim odpowiedz jakąś dostane a tu pare godzin aby. musze sie wywiedziec co i jak bo opieke nad małym jakoś rozplanować musze, no i egzaminy jeszcze na uczelni mam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...