Skocz do zawartości
Forum

Dla młodych mam, które szybko musiały dorosnąć :)


Rekomendowane odpowiedzi

próbowałam cos pracy napisać ale nie wiem mi to jakos w ogóle nie idzie, zbyt dokładnie to chce zrobić i schodzi mi sie z tym wieczność, powinnam do tej pory ją juz skończyć a ja dopiero w połowie 4 rozdziału jestem :/
teraz tez siadłam do komputera z tym samym zamiarem ,zobaczymy co z tego wyjdzie.
zimno dzis i ponuro na dworze, a to do myslenia nie zachęca.

Odnośnik do komentarza

przeglądałam wiadomości na wp i natrafiłam na taka informację "Studenci Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu zamiast kilkudziesięciostronicowych prac licencjackich będą opracowywać… hasła do Wikipedii. " jeju a ja musiałam 86 stronicową prace pisać, a hasło na wikipedii to raptem strona, góra dwie jak małą czcionka pisane. wszystko ciągle w szkolnictwie zmieniają.

Odnośnik do komentarza

niezła zmiana ale niewporzadku w stosunku do tych osób które żeby ukończyć studia musieli pisac obszerne prace i uczyć sie do obrony,ale zmiany ciągle jakies sa.
zaciekawił mnie tez temat od paru dni poruszany w mediach a mianowicie zastanawianie sie nad likwidacja jedno i dwugroszówek , bo wyprodukowanie 1 gr kosztuje 5 gr a monety 2 gr kosztuje 6 gr, wiec sie to nie opłaca, więc chcą ceny pozaokraglać do najblizszego piątego grosze, wiec gdyby np coś teraz kosztowało 1,12 to potem 1,15 a jak 1,87 to 2 zł itd.ciekawe czy to wejdzie czy nie.

Odnośnik do komentarza

jezu dziewczyny jaką ja miałam beznadziejną noc, mój durny, a niby straszy ,brat w środoku nocy pijany, nie mając prawa jazdy i bez dokumentów samochodu jechał sobie samochodem i oczywiście zatrzymała go policja i dzwonił po mnie, zeby jak zwykle dupe mu ratować i chociaz ten samochód zabrać bo tak to laweta i parking policyjny a to niezłe koszta, i musiałam leciec na piechote i ten rzęch zabierac a nerwy to tak mną telepały ze miałąm ochote mu w łep zawalić jak juz tam doszłam. potem spać nie mogłam chyba koło 4 zasnełam MASAKRA JAKAŚ normalnie!

Odnośnik do komentarza

u nas też biało, na szczęście dzis nie ma aż takiego mrozu ale nieprzyjemnie na dworze jest gdy wiatr zawieje. niedługo dzień Babci i Dziadka,wiec mały juz wierszyka sie nauczył, tylko ciekawe czy go powie bo wstydzi sie tak publicznie mówic (chyba po ammie to ma hehehhe) ale mi mówi go super, wiadomo że nie jest to idealnie, bo z mową jeszcze u niego nie jest wporządku -chociaz robi coraz większe postepy, ale cały na pamięc u mie i mówi tak jak potrafi dane słowo wypowiedziec, najwazniejsze że mamusia jest z niego dumna :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...