Skocz do zawartości
Forum

Jaki jest najlepszy szpital w Warszawie, gdzie najlepiej rodzić


Justynkas

Rekomendowane odpowiedzi

Jureczka mam ten sam problem. Zastanawiam się nad wyborem. Myślę o żelaznej. Powiem szczerze z jeśli znasz kogoś kto pracuje na Madalińskiego to może Ci będzie łatwiej prze ta znajomość. Nie zrozum mnie źle. Ja mam lekarza z tego szpitala ale po przeczytaniu opini o kilku szpitalach na ten się raczej nie zdecyduje.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9anliidpwt895.png

Odnośnik do komentarza

Inflcką raczej bym odradzała . Rodziłam tam 4 miesiące temu i nie jestem zadowolona . Opieka po porodzie wcale nie istnieje. Położone robie ze wszusykim wielkie problemy i głupie komentarze naprawdę odradzam .

Odnośnik do komentarza

To jestem zaskoczona.. znajoma rodziła na Inflanckiej pół roku temu i bardzo zachwalała zarówno same w sobie warunki jak i opiekę.. też wybrałam ten szpital, moja gin tam pracuje i bardzo liczę że ona przyjmie poród, przefantastyczna kobieta. W moich ustach to dziwne, bo od lat wybierałam ginekologów mężczyzn :) dam Wam znać w lipcu jak było :P

http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kx3yel0w0.png

Odnośnik do komentarza

A ja miała m dwóch znajonych lekarzy z Bielańskiego (jeden prowadził mi ciążę) i znajomą pielegniarke - polozna, a jak przy przyszlo co do czego o 2 w nocy to mnie nie przyjeli. Taki byl wysyp porodów na początku stycznia. Rodzilam ponownie w Orlowskim na czerniakowskiej. Bylo ok, chociaz nie chcialam tam rodzic. Dodam ze zero znajomych w samym szpitalu. Najważniejsze ze synek cudny

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna333

ja mam rodzić w lipcu i przyznam, ze nie wiem gdzie. tyle słyszę sprzecznych opinii o szpitalach, ze mam już mętlik w głowie. skłaniam się do inflanckiej. moja siostra tam rodziła i była zadowolona ale to było jej drugie dziecko więc szybko poszło a moje będzie pierwsze i jedyne więc chciałabym zeby wszystko było ok

Odnośnik do komentarza

Ja mam rodzić w czerwcu. I też jeszcze nie wiem gdzie. Zastanawiam się nad Inflancka,albo Karowa ,ale też slyszalam sprzeczne informacje i sama już nie wiem...Dojdzie do tego,że wkoncu w domu urodzenia :D i Marcel będzie miał przygody od samego początku :D

Odnośnik do komentarza

O szpitalu na ŻELAZNEJ (św Zofii) !!! Przyjmują do porodu kobiety z ulicy, jak jest wolne miejsce nie ma problemu. Opieka tam jest poprostu super! Lekarze i pielegniarki super! Nie trzeba nic płacić! to państwowy szpital, a nie prywatny. Co za chore plotki krążą o tym Szpitalu. Mają dom narodzin, a sale porodowe z drabinkami, piłkami, wannami i niewiadomo z czym jeszcze! Sale poporodowe dwu albo trzy osobowe. Rodziłam tam 2 razy i naprawde polecam to najlepszy szpital!

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Finea - nie warto czytać opinii a raczej zwrócić uwagę na to, co oferuje szpital. O każdym szpitalu można przeczytać skrajne opinie. Zamierzam rodzić pierwsze dziecko w czerwcu na Inflanckiej. Też wpadłam w wir czytania opinii w którymś momencie, ale to się moja z celem. To, czego szukamy, to 100% zapewnień, że poród będzie fantastyczny a tego w komentarzach nie znajdziemy i jest to nierealne oczekiwania. Przestałam się nakręcać i już nie czytam... Choć kusi ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6v34fky.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jy8pb7r.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane ! Niedługo będę rodziła, ponieważ termin porodu mam wyznaczony na 10 kwietnia, czyli już bardzo, ale to bardzo blisko, a właściwie to mogę urodzić w każdej chwili, kwestia tego kiedy mój synek zdecyduje się na "wyjście" :) Chociaż mam wielką nadzieję, że jeszcze nie teraz, ponieważ mam poważny problem, otóż :
Zdecydowaliśmy z moim małżonkiem, że będziemy rodzili (poród rodzinny) w Szpitalu na Madalińskiego, ponieważ od kilku kobiet słyszałam, że są tam naprawdę bardzo dobre warunki, świetni lekarze i bardzo uczynne i pomocne pielęgniarki i położne. A tu teraz na tym forum czytam takie straszne opinie o tym Szpitalu, że aż już sama nie wiem komu wierzyć ? Błagam niech odpiszą mi jakieś kobiety, które rodziły w tym szpitalu i są zadowolone o ile takie się znajdą ! Naprawdę potrzebuję prawdziwych informacji, bo mój termin porodu zbliża się bardzo wielkimi krokami, a już mam mętlik w głowie i nie wiem co robić ? Wierzyć w to co przeczytałam na tym forum o Madalińskiego czy w to co słyszałam od kilku kobiet czekając na wizytę do lekarza ginekologa ? Pozdrawiam bardzo cieplutko wszystkie kobitki zaglądające na parenting.pl i to forum !

Odnośnik do komentarza

Domcia ja rodziłam w styczniu 2015 roku właśnie na Madalińskiego i złego słowa nie mogę powiedzieć o szpitalu i opiece. Podczas porodu super pomoc i duże wsparcie że czułam się całkowicie bezpieczna. Po porodzie pomoc i opieka położnych na oddziale superowo o każdej porze dnia i nocy. Zawsze chętne pomóc, uśmiechnięte oraz pozytywnie nastawione położne. Na jedzenie nie można narzekać w końcu to szpital a nie restauracja.
Teraz też będe rodzić (termin na 1 lipca) tylko tam bo mam pełne zaufanie a to podstawa. Zawsze i wszędzie znajdzie się ktoś kogo sytuacja przykra zmusi do negatywnych opinii.... to normalne. Jednak fakt, że jest to szpital specjalistyczny w dziedzinie ginekologii i położnictwa jest dużym atutem szpitala bo tam na prawdę znają się na rzeczy nie licząc ostatniej afery bo dot ego tez znajdzie się czarna owca ktora nie powinna tam pracowac oraz wzgledy polityczne o ktore wedlug mnie tam chodzi.... no ale pomijajac to.
Bardzo ważne jest to, że szpital oferuje super opiekę noenatologiczną dla noworodków a to bardzo ważne.
DOMCIA jesli bedziesz chciala pogadac po prostu pisz :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Ci KariKari bardzo za to co napisałaś, ponieważ dzięki Twojej wypowiedzi znowu jestem pełna optymizmu i wiem, że naprawdę chcę rodzić właśnie na Madalińskiego. Teraz tylko jak na złość chwilę przed 38 tygodniem ciąży okazało się, że mam zakrzepicę w lewej pachwinie i od tygodnia jestem w Szpitalu Praskim na chirurgii naczyniowej. Jutro wychodzę do domu, ale trochę się podłamałam wiadomością o tej zakrzepicy ! Jednak mam wielką nadzieję, że wszystko będzie dobrze i bez żadnych problemów urodzę wspaniałego i zdrowego syna, no i, że uda mi się wyleczyć do końca tą okropną, podstępną zakrzepicę ! Pozdrawiam bardzo gorąco i jeszcze raz dziękuję za tak pozytywną i budującą wypowiedź. Domcia.

Odnośnik do komentarza

Domcia. Nie ma za co :)
Mimo tej afery o której każdy mówi ja chcę rodzić tylko tam bo tam czułam się i wiem, że będę czuć bezpiecznie zarówno ja jak i moja córeczka.
Muszę skontaktować się ze swoją wybraną położną i zapytać o spotkanie i formalności. Drugi poród tam i drugi chcę tak samo z tą samą położną.... już nie mogę się doczekać.... Dla takich chwil warto żyć :)

Odnośnik do komentarza

Najgorszy szpital jaki tylko widziałam to słynny szpital na Madalińskiego. Leżalam tam po poronieniu. Podejście do takiego pacjenta skandaliczne. Byłam traktowana tam jak śmierdzące jajo z którym nikt nie chciał rozmawiać poza księdzem który w tej całej sytuacji jako jedyny mnie wspierał w tej całej tragedii.

Polecam natomiast szpital w Piasecznie. Tam rodzilam w czerwcu br.

W imieniu własnym oraz całej mojej rodziny chciałabym serdecznie podziękować Pani Doktor Oldze Błaszczak- Galewskiej ze szpitala Św. Anny w Piasecznie oraz całemu personelowi oddziału ginekologiczno-położniczego za tak rzyczliwą i troskliwą opiekę podczas dziewięciu najwspanialszych miesiecy w moim życiu.

23 czerwca 2016 r. o godzinie 11.15  w szpialu świętej Anny przyszła na świat nasza druga córeczka Aleksandra.

Serdecznie dziękujemy za ogromną pomoc w prowadzeniu ciąży i szczęśliwe rozwiązanie.

Za tyle serca i empatii którą personel tego szpitala wkłada w opiekę nad pacjentką i jej maleństwem zasługuje on na miano szpitala ,,RODZIĆ PO LUDZKU ".

POLECAMY Z CZYSTYM SUMIENIEM TEN ODDZIAŁ I SZPITAL.

Szczęśliwi rodzice

Odnośnik do komentarza
Gość ŻanetaS

Rodziłam prywatnie w szpitalu Medicover. Polecam- zarówno poród prywatny, jak i samą placówkę. Mega komfort, lekarz dbał o mój stan zdrowia i na bieżąco monitorował malucha. Miałam własny pokój z łazienką, mąż mógł przy mnie być praktycznie przez cały czas. Bardzo dobrze się czułam, zero ścisku czy pośpiechu o jakim słyszy się w szpitalach państwowych.

Odnośnik do komentarza
Gość PrzyszlaMama1

Bardzo ciężko wybrać pożądny szpital lub prywatną klinikę.
Ja bym chciała mieć salę jednoosobową - szczególnie do porodu i opiekę pielegniarki, która nie jest wyjęta rodem z PRL-u. Jestem w stanie zapłacić za wszystko extra, tylko polećcie mi coś, na czym się nie zawiodę. Panikuję na myśl o naszym polskim NFZ-cie gdzie wszyscy mają cię w...

Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam nad Madalińskiego, panuje opinia, że rodzi się tam po ludzku i że kładą nacisk na naturalne metody rodzenia. Poza tym byłam w tym szpitalu i standardy wydaje się, że są dość wysokie, znam również położną, która pracuje również w przychodni w mojej miejscowości i bardzo fajnie opowiada o podejściu do kobiet podczas porodu. Wiadomo, że wszędzie można trafić na niekompetentną osobę lub nie mieć mega pozytywnych wspomnień z pobytu, ale dużo zależy od nas dlatego ja idę z dobrym nastawieniem:)

Odnośnik do komentarza
Gość elzbietka1

Hej dziewczyny, macie do polecenia fajny szpital oprócz Madalińsiego (nie przekonuje mnie niestety)? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż jestem już na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za info

Odnośnik do komentarza
Gość EwelibaRybka

Witam
ja w zeszłym roku rodziłam w prywatnym szpitalu CMP w Piasecznie gdzie porody odbywają się na NFZ. Warunki świetne. Anestezjolog na miejscu. Sala do porodu z łazienką piłkami itp. Rzeczami na miejscu. Rodzisz razem z mężem który później ma kandydowanie z maluszkiem. Sale po porodzie 2 osobowe z łazienkami tak wielkimi jak mój salon ok.15m2. W oknach rolety zewnetrzne i moskitiery. Jest tam kameralnie. Neonatologia na miejscu. Lekarze super. Nie odmawiają pomocy nawet po wyjściu ze szpitala. Polecam dr. Olge Galewską Błaszczak. Przyjmuje obok M. Wilanowska. Super lekarz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...