Skocz do zawartości
Forum

a jak wasz "popędzik" ?


Gość mrs_szaya

Rekomendowane odpowiedzi

moniq-napisalas-dodam, ze moj ojciec zdradza moja mame od zawsze a ona biedna daje mezowi tyle ile moze nie tylko w lozku, wiec tez powalam te teorie ....

z tego co wiem liczy sie tez jakosc w seksie,niektorym nie wystarcZa sama ilosc.

cytat nastepny-tylko obawiam się,ze kierowanie tego własnie do tej osoby do której to napisałaś, to jak ,,rzucanie pereł przed wieprze"....
no obawiam się, że ona nie jest w stanie tego uszanowac, zrozumieć...

chyba ja powinnam jako pierwsza to napisac do was,ale ja mam troche kultury

reasumujac-nie bede z wami dyskutowac,bo to bez sensu.
bo dyskusja w waszym wydaniu to przytakiwanie wzajemnie sobie.
normalnie jak sekta,jakis fanatyzm.
dyskusja bez sensu,klub wzajemnej adoracji.

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

cytat nastepny-tylko obawiam się,ze kierowanie tego własnie do tej osoby do której to napisałaś, to jak ,,rzucanie pereł przed wieprze"....
no obawiam się, że ona nie jest w stanie tego uszanowac, zrozumieć...

A zrozumiałaś, uszanowalaś??? ........hmmm obawiam sie że nie, tym bardzij mi przykro, bo jednak w głebi liczyłam że zrozumiesz.....

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

mkarasowska
moniq-napisalas-dodam, ze moj ojciec zdradza moja mame od zawsze a ona biedna daje mezowi tyle ile moze nie tylko w lozku, wiec tez powalam te teorie ....

z tego co wiem liczy sie tez jakosc w seksie,niektorym nie wystarcZa sama ilosc.

cytat nastepny-tylko obawiam się,ze kierowanie tego własnie do tej osoby do której to napisałaś, to jak ,,rzucanie pereł przed wieprze"....
no obawiam się, że ona nie jest w stanie tego uszanowac, zrozumieć...

chyba ja powinnam jako pierwsza to napisac do was,ale ja mam troche kultury

reasumujac-nie bede z wami dyskutowac,bo to bez sensu.
bo dyskusja w waszym wydaniu to przytakiwanie wzajemnie sobie.
normalnie jak sekta,jakis fanatyzm.
dyskusja bez sensu,klub wzajemnej adoracji.

to co napisałaś w pierwszych zdaniach tego postu..... NO COMENTS... szczyt chamstwa i ignorancji! Kim jesteś że dajesz sobie prawo do takiego włażenia z buciorami w czyjes tak intymne przezycia????!!!!!

Potwierdziłas w 100 % moje obawy co do ciebie. Dla mnie w kategoriach człowieczeństwa,- nie istniejesz po tym co tu nawypisywałas do dziewczyn.

i dodam, że ja osobiście nie mam takich problemów jak dziewczyny, do tej pory nie udzielałam sie na tym wątku, ale twoje zachowanie zmusiło mnie do zabrania zdania...

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

mkarasowska
odnosze wrazenie ze to co pisze to jest jak wyrzuty sumienia dla was.
wy tez nie szanujecie mojego zdania wiec ja nie szanuje waszego

ty widzisz to co chcesz widzieć! to co napisałas do dziewczyn jest przejawem braku posiadania elementarnych podstaw kultury i taktu. Jest wyrazem totalnej ignorancji i pokazuje zupełny brak empatii,- i dlatego spotkalo się z taka a nie inna reakcją dziewczyn! A nie dlatego,że posiadasz inne zdanie na ten temat.

mkarasowska
ja sie nie cietrzewie.
nie obrazaj mnie z tekstami o glupocie.
sama jestes nie lepsza,bo jesli myslisz ze po swoich przejsciach zostaniesz meczennica i swieta to sie pomylilas...
to jest twoj problem.
ja opisalam swoje podejscie do tego tematu i co o tym sadze a wy zachowujecie sie jakbym zmierzala jezdzic od domu do domu i zmuszac was do seksu:duren:

a tu juz przeszłas sama siebie! tekst o męczennicy i swiętej...., po prostu żenada, dno!
Pierwszy raz spotykam się z tak bezczelnym zdeptaniem czyichs uczuć i przezyc, i z tak nieludzka wręcz drwiną...!

dziewczyno, zastanów się nad soba.... czy to ułuda anonimowości internetu wyzwala w tobie takie zło....?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...