Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia23

Witam

Jestem wykończona ale jeszcze jutro i wolne (a jutro wracają rodzice jak się ciesze)
Zuza stawia coraz więcej kroczków (jej rekord to 9 ):Śmiech::Psoty:

ANIOLEK super super super

GDA ale Ty głupoty piszesz ja Ci umrę (w tyłek)

ANN widzę że B będzie w Brzegu (a jeśli można spytac to co będzie tu robił)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Aniolku- hurrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!super, kochana, jak bedzie co potrzba to dawaj znac na PW, rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak naprawde to watpie ze to cos zmieni u taty i mamy Aniolka, moj tesc stracil cala rodzine, przez ostatnie 15 lat dostawal szanse, nigdy nie wykorzystal tego, gdy jego wnuk przylatuje dwa razy do roku to moze widzi go przelotnie jak biegnie po browar, zeby dopic czyms wodke, , szkoda slow
przepraszam ze tek pesymistycznie, ale pewnie Aniolek wie cos o tym,

a Gda ma w nos za takie gadanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale chyba bede musiala sie ustawic w kolejce do Niej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

tak naprawde to watpie ze to cos zmieni u taty i mamy Aniolka, moj tesc stracil cala rodzine, przez ostatnie 15 lat dostawal szanse, nigdy nie wykorzystal tego, gdy jego wnuk przylatuje dwa razy do roku to moze widzi go przelotnie jak biegnie po browar, zeby dopic czyms wodke, , szkoda slow
przepraszam ze tek pesymistycznie, ale pewnie Aniolek wie cos o tym,

też mi się tak wydaje...

ale zobaczą może co stracili... jeśli wytrzeźwieją kiedyś... chociaż nie wiem czy tak łatwo zapomnę...

a wiecie co mnie wqrzyło?
jak powiedziałam że chrzciny będą bezalkoholowe... to się wielce oburzyli... i widać do czego im byle pretekst potrzebny...:Wściekły:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

wpadam na chwilę wieczornie, dzieci położone i czekam na gościa
Aniołek super wieści, zaczynaj swoje życie układac po swojemu
Gda los doswiadcza niektorych i wydaje mi sie niekiedy ze czesto tych ktorzy sa w stanie to dzwignac. Obys nie musiala juz dzwigac tylko poczula ze masz skrzydla. Niekiedy na to trzeba czasu... (powiedziala prawie 40-letnia kobieta z przeszloscia)
I wiem ze niektore z osob moga sie oburzyc ze kazdy ma swoje problemy, ja ich nie znam i nie mi je oceniac. Racja, ale zycie mnie nauczylo (w brutalny sposob) doceniac to co mam.
Patusia B byl sluzbowo w PCC - jakas nowa inwestycja byla uruchamiana i on z racji zajmowania sie ta branza (redaktor) byl tam a teraz mam nadzieje wypoczywa we Wrocku i rano o 6 jedzie do W-wy, z dworca do pracy

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

sluchajcie, Ala nie chce kaszki, czyli dzis w sumie niewiele zjadla, rano o 6.00 okolo 150ml kaszki wypila, troche o 10.00 kaszki zjadla i o 15.00 kilka lyzeczek deseru, myslalam ze rzuci sie na kolacje a tu sama musialam jesc ta kaszke
co robic????dziecko bez jedzenia do lozka????jeszcze kapiel przed nami wiec moze po sprobowac???

Odnośnik do komentarza

Witam sie po wyczerpujacym dniu, ale na szczescie cos juz mam zalatwione.
Agus sprobuj po kapieli dac a jak nie to chociaz piciu. Spokojnie, Mala nie da sobie krzywdy zrobic.
Gda PRZYJEDŹ DO MNIE WRESZCIE!!!(to Ci spokojnie do tyłka nakopię)
Katia bidulek Wikus!! zdrówka dla Was!! Nie brałas pod uwage, ze Twoje zle samopoczucie to moga byc tabsy?

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...