Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam

Justys- ja do Ciebie na kawe jak zwykle, nocka bez jedzenie dopiero o 5.00 jak panna zaczela szalec w lozeczku i do zabawy sie zbierac to dostala kaszke z butli i spala z przerwami do 9.00
teraz siedza z babcia na trawie pod parasolka i sie bawia a ja mam czas na sniadanie

wlasnie jedna osa (mam nadzieje ze jedna) probowala sobie zrobic gniazdo kolo tarasu w ziemi, juz (chyba) jajka przenosila, jakas plaga z tymi osami

Gda- jak juz wczesniej pisalam daj znac od razu jak wrocisz od neurologa

Aniolek - widze ze u Ciebie tak jak u mamy A, picie caly czas, awantury, a potem niesie kawe i zdziwiony ze nikt nic nie chce, a jaka wyobraznie chlop ma!!!!!!!!!!ksiazki mozna byloby pisac, zreszta facet nie wart pisania o nim wiec juz milcze,

Katia- oby chmurki zniknely i pojawilo sie slonce w Twoim zyciu!!!!!!!

Mada- witaj

Kacperku- moc caluskow

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Martusia- Ala juz nie jest na cycku, w ciagu dnia juz od jakiegos czasu nie byla tylko w nocy, jakims cudem w nocy przestawila sie na mleko mod (ale sie juz odstawila) i zostaly karmienia nad ranem jak ja bralam do siebie zeby pospala jeszcze ze 2 godziny to dawalam cycka, i z tym bylo najtrudniej zeby oduczyc, co lezala to chciala cycka, ja mowilam nie wiec byla awantura i ciaganie mnie za bluzke, ale jakos A ja przyciagal do siebie, przytulal i zasypiala, tak bylo ze 3 dni,
dzis cwaniara probowala do cycka bo mi sie odslonil ale schowalam, powiedzialam nie i przyjela to do wiadomosci
wiec Martus, sprobuj powoli eliminowac karmienia, ja zastepowalam mlekiem mod (stwierdzilam ze kilka nocy zębow nie zbawi) a teraz jak juz wczesniej pisalam od 21.00 do 5.00- 5.30 bez jedzenia i wody (tyle ze u mnie chlodniej jest w domu),ale pobudki sa, tyle samo co jak byla karmiona cyckiem, pierwsza jest dokladnie 4 godziny po zasnieciu, zegarek mozna regulowac
co do pokarmu w piersiach to nie mam z tym problemow choc sa bardziej nabrzmiale ale nie bola, mleko z nich nie ucieka

Odnośnik do komentarza

agnieszka u nas zostalo jeszcze jedno w nocy i jedno rano i nie wiem z ktorego najpierw zrezygnowac. w ciagu dnia juz nie daje "cyca" ale wczoraj mialam bluzeczke na naramkach i jak bartek widzi piersi to usmiech na twarzy i zaczyna dyszec jak jakis napalony facet... smiac mi sie z tego chce.:Śmiech:
gratuluje tobie odstawienia. ja mam trzy tygodnie do delegacji wiec ostatnie trzy tygodnie karmienia..

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

Justyś a ja siebie mam przed oczami hehehehe

a co do domku - to już wiem jakie mam oczekiwania względem rozmieszczenia pomieszczeń - i mniej więcej wiem co ma być dołączone do chałupki tzn że garaż dwustanowiskowy i giga zadaszony taras z wbudowanym grillem - no i niby domek gotowy tylko że parter podoba mi się od innego projektu a poddasze od jeszcze innego - jeżeli zaś chodzi o walory estetyczne domku to bedziemy z M. myśleć później - tak czy siak zapowiada się na sporą robotę dla architekta :D - na szczęście działka jest duuuużżża więc nie ma problemów - no ale jeszcze musimy sprawdzić waruki zabudowy zanim się na coś zdecydujemy :duren:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...