Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Kwietniowe mamusie 2011


Madzia86

Rekomendowane odpowiedzi

moskala oj wspolczuje:/ wiem jaki katar jest meczacy!

Krowka
ten Twoj szef to naprawde niezly burak!!! gratki dla Mayki:)

Margeritka sol fizjologiczne albo woda morska i odciaganie fridą, ale poki Oli nie przeszkadza to nie trzeba nic robic.

Adas tez zaczyna wstawac a ze jest jeszcze za słaby to sie przewraca i tez non stop musze przy nim byc bo dzis chyba ze 3 razy sie przewrocil.

S mial mały wypadek na skuterze, baba w niego walneła jak cofała...nic mu sie nie stalo ma tylko zdarty tyłek i rece - na szczescie mial kask - bo nie zawsze go zabiera:/ jak zadzwonil do mnie to myslalam ze to cos powaznego i od razu zapakowalam małego i polecialam w to miejsce ale on juz zdazyl wrocic do domu....kurcze myslalam ze umre z nerwow!

Odnośnik do komentarza

Na katarek najlepsza sól fizjologiczna lub woda morska do noska i odciągać. Można zastosować nasivin, ale raczej po konsultacji z pediatrą :D My jeszcze smarujemy stópki pulmexBaby (można stosowac od 6-go m-ca). katar wygląda podobnie jak u dorosłego - nie da sie nie zauważyć :D

Moskala współczuję, oby Szymonek do zdrowia szybko wrócił

Krowka to nieciekawie z pracą, ale na pewno znajdziesz coś dla siebie. Może nawet lepiej na tym ostatecznie wyjdziesz, powodzenia

Zuzi katarek pomału przechodzi, dziś już jest o niebo lepiej. Dziś wcinała brokuła i dynię, bardzo jej smakowało

Odnośnik do komentarza

Margeritka frida to cos takiego:
Aspirator Nose Frida dla dzieci + 13 filtrów (1836332715) - Aukcje internetowe Allegro

wg mnie o wiele lepsze od gruszki, bo gruszka tyle nie odciagniesz jak dziecko ma naprawde mega katar. Gruszki uzywam tylko jak Adas ma pojedyncze kozy ktore nie sa za gleboko.

o masci nic nie slyszalam, u nas zadzialala sol fizjologiczna, po 2 dniach byla juz poprawa.

Odnośnik do komentarza

Margeritka 30 lat temu to rzeczywiscie dzieci sie cieplej ubierało, nie wychodziło z nimi, nawet jak były przeziębione to nie wolno było kąpać. Efekt był taki, ze dzieci były przegrzane i jeszcze trudniej było zwalczyc infekcję.
Przy samym katarze (bez gorączki, bólu gardła itp) świeże powietrze może tylko wzmocnić organizm, dziecko się dotleni i lepiej walczy z infekcją. Mi pediatra wprost powiedziała, żeby wychodzić na spacery skoro nic poza katarem sie nie rozwinęło na szczęście.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, kiedyś zupełnie inaczej "chowało" się dzieci... tylko szkoda, że naszym mamom i teściowym wydaje się, że wiedzą lepiej...pamiętam, jak w ciąży robiłam zakupy dla Oli i co chwilę słyszałam, że za ich czasów tego nie było...teściowa, jak zobaczyła body, to powiedziała, że może mi je obciąć i zrobić z nich koszulkę... hehehe

Odnośnik do komentarza

kaaarolina Ona do stania jest bardzo chętna bo co się podciągnie na tyłek to najchętniej wstawałaby dalej, tylko trochę za ciężka na takie zabawy ;) Spacerówka, kojec trochę wydatków nas czeka, a jeszcze fotelik trzeba zmienić.

Krówka daj znać jak tam po przekłuciu bo ciekawa jestem i sama noszę się z zamiarem zakolczykowania Weroni :)

A co do fridy to używam odkąd się mała urodziła, bo długo miała zatkany nosek. Jest bardzo dobra ale co się człowiek nawciąga... :)

Własny biznes to super sprawa, nikt Ci nie stoi nad głową. My mamy już nawet miejsce bo jest ledwo prosperujący sklep na parterze naszego budynku i w zasadzie jak tylko obmyślimy co chcemy tam zrobić, możemy zaczynać ;) No ale póki co... idę w końcu na studia ;)


Dobrej nocy :)

http://i41.tinypic.com/28khq87.jpghttp://www.mleczaki.bejbej.pl/mleczaki/409_20120612_231110.png

Odnośnik do komentarza

DZIEN DOBRY DZIEWCZYNY

Od czego tu zacząć... moze od tego dobrego, Majka z lezącego sama siada, stoi na nogach twardo jak roczne dziecko, mowi juz Mama, Baba,Tata i "ble ble ble" jak jej czegos nie pozwalam :)
Krzyczy calymi dniami, a ja czekam z niecierpliwoscia na ząbki.
Poczytalam Was i tez zaczelam podawac jej skipke chleba, jak się dopadła wczoraj pierwszy raz, to wyjadła wszystko ce środka a skórke zostawila hehehe

A co do nas to .... tylko prosze Was nie piszcie mi, że Wam przykro - bo mi nie, oswoiłam się z tym, zresztą już od dawna.
O. wyjezdza za granice, jego tam ciagnie on sie tam wychowal z rodzina i ja na sile robila nic nie bede... do polowy listopada ma sie wyprowadzic.
Chrzciny będą jakos teraz na początku więc jeszcze na nich będzie.

Nie jest mi przykro, bo on to on wybral, zaluje tylko, że zaraz po zajsciu w ciaze (tak jak chcialam) nie wyrocilam do Polski w sierpniu, obeszloby sie bez nerwow i obrazania mnie przez jego matke bo na Majce sie to odbilo, nie bez powodu jest z niej nerwus.

No ale coz czasu nie cofnę...

Jest ok dziewczyny, nie przejmujcie się mną, poprostu stwierdzilam, że wypadałoby Wam powiedzieć skoro jestesmy wszystkie ze sobą w jakiś sposób zżyte.
Wkurzam się tylko bo kurcze mam taka piekna suknie ślubną i jej nie wykorzystam hehehe :)

Anja

Martynka kiedy przebijałaś Majce uszka? Jak to zniosła?

Hej ANJU
No nareszcie Kochana po dluugiej nieobecnosci! ;**

Majka przebijane uszka miala jakos po 4 miesiacu, nie zniosla tego dobrze bardzo plakala ja troche zla na siebie za to jestem, bo dopiero pozniej dowiedzialam sie ze takim maluchom przebija sie uszy albo do 3 miesiaca albo dopiero po 9 miesiacu, a to z tego wzgledu ze chrząstka sie rozwija i w tym okresie 3-9 m-cy przebijanie uszu u dziecka jest bardziej bolesne, no ale niestety gdybym wiedziala pewnie bym poczekala, a tak to sie troche nacierpiala, na szczescie szybko o tym zapomniala chociaz jak aj sobie przypomne to mam wyrzuty sumienia;/

Odnośnik do komentarza

Martynka nie bede pisac ze mi przykro tylko ze Oskar to dupek kurde! jak moze Was zostawic i wyjechac! i co to za tlumaczenie ze go ciagnie tam bo tam sie wychowal itd....przeciez z tego co pamietam decyzja o dziecku byla u Was swiadoma...to chyba wczesniej przemyslal skoro zdecydowal sie na Majke a teraz mu sie nagle odwidzialo? nie obraz sie ale mnie takie podejscie strasznie wkurza!

Odnośnik do komentarza

Karolinko
Nie obrazam.

Zaczelo se wszystko od tego ze moja kolezanka przyleciala do nas ze Szkocji w odwiedziny.... mowila jak tam jest fajnie itp. Pozniej przez tydzien sluchalam jakby to bylo gdybysmy tam polecieli.
Ja nie mowie bo wina zawsze stoi po obu stronach, chjociaz duzo ludzi twierdzi ze ja jej nie ponosze bo spelniam wszystkie obowiazki, kiedy chcialam sprobowac zebysmy dali sobie czas ja mu postawilam warunki to on do mnie po kilku dniach zebym na necie weszla na Wizzair czy cos i sprawdzila jakie sa ceny biletow do Szkocji, za chwile mi mowi ze mnie kocha a na drugi dzien juz wylicza ile pieniedzy na Maje bedzie mi przysylal, ja myslalam ze to ja mam depresje ale mylilam sie, ten czlowiek mnie poprostu wykanczal, jest niezrownowazony emocjonalnie, sam nie wie czego chce- na szczescie ja juz wiem :)

Odnośnik do komentarza

Martynka najwazniejsze ze wiesz czego chcesz, bez niego sobie poradzisz bo juz sobie radzilas, a on moze miec tylko nadzieje ze nie bedzie tego załował bo...przynajmniej w moim przypadku...powrotow juz by nie bylo.
a co do sukni to skad wiesz ze jej nie wykorzystasz?:)

Odnośnik do komentarza

Martynka! a ja napisze:-) PRZYKRO MI. Szkoda,ze wam sie nie udało:/ sama wiesz,co jest dla Ciebie najlepsze i jeśli tak jest lepiej, to niech tak będzie....

My tez po przekluciu! Maycia nawet nie pisnela:-) dzielna dziewczynka!

Boże,dziewczyny, mam mega problem z plecami. Myśle,ze to rwa kulszowa. Pomógł mi trochę plaster rozgrzewajacy, ale czuje,ze nie na długo:/

http://www.suwaczki.com/tickers/relgio4pkfzojjd0.png http://s2.pierwszezabki.pl/043/0431769b0.png?7245

Odnośnik do komentarza

Krowka widzialam na fb ze jada do Ciebie dwa wozki! masakra!!! kurde ludzie jednak sa niepowazni...

kurde zmeczona jestem dzis mega, mały marudny a S przez te zdarte rece nie mogl sie nim pozadnie zajac, w dodatku tez mam niemiłą sprawe do wyjasnienia i caly dzien wisialam na telefonie z moim tatą ktory mi pomaga i z kolesiem z ktorym to wyjasniam...masakra jacy ludzie są nienormalni po prostu brak mi slow...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...