Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Kwietniowe mamusie 2011


Madzia86

Rekomendowane odpowiedzi

Majeczka juz lezy wykapana wiec moge troche popisac :)

Karolinko

On wie ze powrotu juz nie bedzie.
Sukni nie wykorzystam, jakos nie mam ochoty na poznawanie nikogo poza tym nie wyobrazam sobie miec faceta jak mam Majeczke, ona ma jednego Tate i tak jest najlepiej.

Moskala

Dzięki za wsparcie ja tez w to wierzę i napewno tak będzie :)

Krowka
Ciesze sie ze Majcia nie cierpiala, moze to akurat moj Łobuz jest taki delikatny heehe
Co do pleców to mnie od miesiąca męczy rwa kulszowa no ale ja non stop dzwigam wózek po schodach, Majką tez się sama zajmuje no i rodzilam z bolem rwy wiec nie zanikło mi do konca...
Mam znajomego masazyste takze chyba sie do niego wybiore.

Co do O. no to coz... jest jak jest nic nie poradze, za to ciesdzy mnie fakt ze zachowujemy sie normalnie, spokojnie, omawiamy wszystko jak dorosli ludzie.
Wiem, że jego rodzina już mnie przeklina, a szczegolnie siostry z jedna poszlo we wrzesniu o pieniadze (miala nam oddac), a z druga o chrzciny naszej Majki (miala byc chrzestna), no ale one mnie o wszystko obwiniaja.
Poza tym w rodzinie O. akceptowana jest tylko Zuzia (pierwsza wnuczka od starszej siostry-od tej drugiej), ja nie zauwazylam zeby dziadki Majki (rodzice O.) cieszyli sie z niej, na jakichs profilach w necie albumy z Zuzią, Majki nie ma absolutnie nigdzie i o to wszystko tez poszlo, O. mnie wogole nie broni, on woli napisac "dobra narazie" i to jest jego riposta.
Ja nie chce zeby wybieral, ale to my bylysmy jego rodzina, mlodsza siostra obrazala nam Majke (ze to wpadka) itp. a on NIC, rozumiecie?
Zupelnie NIC!
I to NAJBARDZIEJ we mnie ugodziło.... jak tak można. :(

Nie potrafilabym powiedziec na O. zle mimo wszystko... gdyby nie Majka to pewnie by "oberwał" za to wszsytko, ale jest Majeczka i kiedys dorosnie i chce zeby kochala swojego ojca, dlatego w mojej rodzinie nikt sie zle na temat O. nie odezwie, bo na to poprostu nie pozwole.

Odnośnik do komentarza

Martynka kurcze nie rozumiem podejscia rodziny Oskara, wyglada na to ze to glownie przez nich u Was sie posypało, oczywiscie Oskar mogl sie inaczej zachowac...ale ich zupelnie nie rozumiem, jak tak mozna...moi rodzice tez nie przepadaja za Sylwkiem ale w zyciu by im nie przyszlo do glowy zeby cos miedzy nami psuc, oni zupelnie w nic sie nie wtracaja, zaakceptowali to z kim jestem i jak zyje bez zadnego ale (raz tylko walneli glupi tekst o slubie ale powiedzialam im co nieco i jest ok)...a to ze wymarzyli sobie innego zięcia to juz ich sprawa, dla nich najwazniejsze jest to ze nam jest ze saba dobrze i ze S dba o ich wnuka i tyle i tak powinno byc! i co najwazniejsze w ogole nie dali Sylwkowi odczuc ze nie jest ich wymarzonym zięciem.
zamiast cieszyc sie wnuczką czy bratanicą to rozwalają zwiazek...jakas abstrakcja dla mnie - co za ludzie:/

Odnośnik do komentarza

Martynka Stęskniłam się za Tobą bo chyba tylko z Tobą nie miałam kontaktu nigdzie poza forum :(
Co do O. to się nie wypowiadam, jestem ostatnio zbyt bojowo nastawiona do mężczyzn, ale skoro ma się męczyć w Polsce i być nijaki dla Was obu to niech lepiej sobie jedzie. A Ty jesteś silna, fajna babka co już nieraz nawet nam tutaj udowodniłaś i dasz radę :) Dla malucha tylko jedna mama ale taka jak jest o niebo lepsza niż całe stado kochających tatusiów :)
Jego może i tam ciągnie ale wydaje mi się że po prostu trochę nie dojrzał do prawdziwej rodziny i nie wie co traci, a jak się zorientuje będzie za późno.
Nie mówcie o nim źle Majeczce, ona jak dorośnie i tak będzie miała własne zdanie na jego temat (to już wiem z doświadczenia bo mnie matka zostawiła).
Trzymaj się cieplutko! :*

Krówka ale jaja z tymi wózkami, już wczoraj sobie pomyślałam że ludzie są jacyś niepoważni. A tak swoją droga co to za wózek? Bo chyba nie miałam okazji zobaczyć :)

http://i41.tinypic.com/28khq87.jpghttp://www.mleczaki.bejbej.pl/mleczaki/409_20120612_231110.png

Odnośnik do komentarza

Karolinko, ANJU
No to juz jest taki typ ludzi, zawistni, mściwi, fałszywi i baaaaaaardzo wazne sa dla nich pieniądze.
Nie sadzilam ze to wszystko tak sie potoczy, no ale cóż.
Maja zawsze bedzie miala dobre zdanie o OJCU bo tak ją wychowam, to ze nam nie wyszlo to juz inna sprawa.
Tez mi sie wydaje ze nie dorosl.
Dzisiaj specjalnie zeby go sprawdzic zapytalam "myslisz ze kiedys do siebie wrocimy" a on na to "No nie wiem, zobaczymy" a jeszcze 2 dni temu mi mowil ze kocha... ja tam tego do siebie nie wzielam bo ja na 100% do niego juz nie wroce, bo nie chce ale bylam ciekawa jak zareaguje i szczerze?
Nawet mnie zbytnio nie zaskoczyl hehehe :D

Karolinka
Ja dzis wstalam do Majki okolo 7 razy a co dopiero nie spac tyle godzin ;/ Współczuje Kochana :(

No nic uciekam na sniadanie. Milej NIEDZIELI Mamusie :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny i ja dołączam do grona niewyspanych i wstających dziś co chwilę do dziecka - nie wiem już co jest grane, bo to jednak chyba nie mleko było problemem. Może zęby bo widze że dziąsełka napuchnięte. No w każdym razie mam już dość.

Martynko cały czas myślę o Twojej sytuacji - jakoś tak nie mogę przestać o tym mysleć i zastanawiam się czy ja byłabym w takiej sytuacji taka zielna jak Ty.

W ogole dziewczyny gratuluję Waszym dzieciaczkom nowych umiejętności!!! Super że maluszki rozwijają się tak wspaniale!!!

Krowka jak się rozwiąże sytuacja z wózkami?

A i musze się Wam pochwalić że mój Szymuś próbuje mówić "MAMA" - wychodzi mu już to coraz lepiej :) Dziś próbował też powiedzieć "BABA" ale jeszcze mu trochę brakuje do perfekcji :)

Odnośnik do komentarza

Moskala bardzo mozliwe ze ząbki, ja u Adasia tez stawiam na zęby, juz od jakiegos czasu na napuchniete dziaslo po jednej stronie w miejscu 1 i 2, dzis nawet zauwazylam na 2 małą białą plamke no chyba ze juz mam omamy ze zmeczenia:) kup tez jest wiecej...wiec pewnie zębiska...ehhh moglyby juz wyjsc...ciekawe jak dzis w nocy bedzie...az sie boje isc spac heh

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane :)

Martynka... szczerze to nie wiem co napisać :( nie spodziewałam się tego u Ciebie :( ale tak jak dziewczyny piszą jesteś silna i na pewno dasz sobie ze wszystkim radę! podziwiam Cię za Twoją postawę i charakter... a do O. szkoda słów!!!

Marzen@ ja maść majerankową stosowałam od 3, miesiąca, tak mi też zalecił lekarz bo mówił że taka maść jest lepsza niż inne lekarstwa... i pomagało prawie od razu :) także dla mnie na katar maść majerankowa jest najlepsza!!!

Anja super że jesteś z nami!!!

Karolinka, Moskala wspójczuję nieprzespanych nocek... u nas też nie jest tak jak na początku ale nie narzekam, mała się budzi zazwyczaj raz... czasami dwa, ale to bardzo rzadko...

Wczoraj byliśmy oglądać lokal na wynajem, na gabinet, ale chyba nic z tego, bo chociaż lokal jest super to nie ma tam żadnego ogrzewania :( i za bardzo nie da się nic wykombinować żeby się opłacało... :( troszkę mi smutno bo bardzo się napaliłam, ale cóż szukamy dalej...

Marika troszkę bardziej marudna niż zwykle, ale i tak w miarę grzeczna, dzisiaj byliśmy w galerii na lodach i zakupach to tak piszczała że chyba pół galerii słyszało... :) no i czasami uda się jej wypowiedzieć "tata" ale częsciej to wychodzi "ata" :) a tatus oczywiście chodzi dumny i opowiada ze mała umie mówić "tata" :D no i nauczyła się u teściowej " kosi, kosi łapki" :) i jest taka słodka jak to robi :)

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/IjrCr93.jpghttp://lb1f.lilypie.com/IjrCp2.png

http://davf.daisypath.com/HPFOp2.png
http://s2.pierwszezabki.pl/043/043082990.png

Odnośnik do komentarza

Zuzi pokazał się pierwszy ząbek - długo się na niego zanosiło i nareszcie jest :D Widzę też, że następny szykuje się i lada dzień przebije się :D

Martynko powodzenia - jesteś dzielną kobietą i dasz sobie rade w każdej sytuacji. Co do O - bez komentarza, a jego rodzina to już normalnie ręce opadają

Karolina, Moskala nie zazdroszczę niewyspanej nocki - może dziś będzie lepiej :D

Edytka na maści majerankowej wyczytałam, że jest dla dzieci powyżej roku, więc na własna rękę bym nie stosowała. Jeśli wam lekarz zalecił to co innego - na pewno wie co robi :D No chyba, ze są różne maści majerankowe i jedne można wczesniej inne później - może rózne stężenie albo coś :D Powodzenia w szukaniu lokalu - na pewno znajdziesz w końcu coś odpowiedniego :36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Hej! Ja rownież dołączam do tych niewyspanych.
Maya jest strasznie marudna,w nocy budzi sie po 5 razy najmniej,jak tylko jej smoczek wypadnie. Dziś dałam jej czopek-virbucol,poszła spać i mam nadzieje,ze pospi. Poza tym jeść tez nie chce,wymiotuje i co najgorsze wróciły jej liszaje:-( zalamka!

Co do wózka....Wczoraj miałam maksa,dziś już ostyglam trochę... Kupiłam wózek z ebaya- MACLAREN, przewidywana dostawa tamten piątek. Napisałam do sprzedajacej,czy da radę wysłać go w przeciągu 3 dni, ponieważ moj stary sprzedalam i zostanę bez wózka. Zero odzewu.napisałam znowu i znowu...cisza. Wózek sprzedalam i musiałam pożyczyć,bo ta porabana baba sie nie odezwała. Straciłam nadzieje,ponieważ jeszcze nigdy nie zdarzyło mi sie coś takiego,zeby sprzedający sie tak długo nie odzywal. Kupiłam drugi wózek,a tamta babe miałam zamiar zgłosić do ebaya. I co???? Nagle sie odezwała,spiaca krolewna. Zero przeprosin,napisała,ze ona na ebaya nie zagląda,bo nic do sprzedania nie ma(hello,a Moj wózek???) i ze wózek już powinnam mieć! Napisałam jej,ze jest nie poważna,ze ja nie kupowalam od niej bluzki,tylko wózek i ze powinna być świadoma,ze będę go potrzebować!!! I ze teraz to ja już go nie chce,bo dwóch mi nie trzeba! Ona mi odpisala,ze mam go sobie sprzedać na ebayu,jak go nie potrzebuje... Nie mogę jej jeszcze zgłosić,musze czekac do wtorku. I tak to wyglada...
Niektorzy ludzie mnie oslabiaja...

Lece lulkac,bo padam.
Buzka!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgio4pkfzojjd0.png http://s2.pierwszezabki.pl/043/0431769b0.png?7245

Odnośnik do komentarza

Madzia świetne fotki, chłopaki bardzo uroczo razem wyglądają :) A Ty masz rewelacyjną fryzurkę, lubię takie cięcia i kolor też super :)

Marzen@ chyba nie miałyśmy okazji się jeszcze poznać, witam :)

U nas noc przespana w całości, zresztą nie ma się co dziwić jak cały dzień mała bawiła się u babci :)
Ja po pierwszym zjeździe, taką dawkę matematyki dostałam że mogę teraz przeliczyć Wam włosy na głowie na pierwszy rzut oka nie myląc się nawet o 5 ;)

http://i41.tinypic.com/28khq87.jpghttp://www.mleczaki.bejbej.pl/mleczaki/409_20120612_231110.png

Odnośnik do komentarza

Madzia super dzieciaczki:)

Anja co studiujesz?

zazdroszcze przespanych nocek. u nas wychodza zęby, dziasło na miejscu gornej dwojki juz pękło, na drugiej jest biała plamka, jedynki tez spuchniete, nie wiem jak trójki bo nie dał mi gałgan zobaczyc....o północy dzis zaczał plakac a raczej drzec sie...i do rana spał przy cycu - wolałam to niz znowu brak snu do rana, dzis nie zapowiada sie lepiej...niech te zęby juz wyjda bo męczy sie strasznie! dolne to był pikuś...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...