Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Ja już po wizycie u lekarza.
Dostałam globułki dopochwowe.... mam jakiś stan zapalny
Zero seksu póki co....
Jak to lekarz powiedział " Jak mężowi bedzie się chciało to nie pozwalać mu wkładać tylko brać do buzi" ...zboczuch stary ;p

Co do krwawienia które miałam... po prostu mi się przytrafiło... ale nie ma konkretnego powodu.

Fifi zdrów, leży sobie główką w dół, dziś już wariuje :)

Aha. Chyba jednak zmienie decyzje co do szpitala... jednak wybiore chyba ten co jest u mnie na osiedlu (jakieś 15 minut spacerkiem odemnie z domu) :D
Tak więc trzeba pojechać tylko porównać dwa szpitale o mam do wyboru.

Dobra a teraz koniec o mnie....

Meczetka.... witaj... dobrze że już jesteś spowrotem z nami
Anitajas ja poprosze sexi.lady@interia.pl
Renka ja ostatnio tez jakaś osłabiona chodze...

Odnośnik do komentarza

anitajas to ja chetnie, poprosze te ksiazke:)
kasia@battifolle.it
dzieki!!!:) bo jak na razie to jedynym jezykiem mojej malutkiej sa strasznie silne kopniaki!!ale silna ta moja corunia:) ide na 16 bo od tej godziny zaczyna przyjmowac lekarz... a chce byc pierwsza albo jakos na poczatku... a potem jak pozwoli mi to pojade na basen troche sie odstresowac!!
o wlasnie cie zobaczylam nusiu!!!!ale dobrze ze wszystko ok... lez dziewczyno i odpoczywaj.. a mezus moze wytrzymac to tylko troche ponad 2 miesiace:)
dzis michele tlumaczyl kice ze za 2 i pol miesiaca zosia bedzie juz z nami.. kika sie za bardzo nie przejela:D :D

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

maczetka
witajcie moje drogie. jestem juz w domku i dziwie sie ile napisałyscie przez ten czas. lekarz dzis po wizycie stwierdził zxe mnie wypisza ale mam lezec plackiem, tak tez robie. dzidzi wazy juz 2 kg !! kopie, codziennie słyszalam serduszko. musze lezec minimum 3 tyg, zeby to wszystko sie rozwineło. myslałam ze dłuzej mnie potrzymaja ale leki tez moge brac w domku poza tym do szpitala mam 5 min wiec mnie wypisali, tam mozna złapac depresje i nic wiecej. dziekuje wam wszystkim za pozdrowienia i zainteresowanie, mam nadzieje ze nie bede musiała wiecej przekazywac nic przez nikogo ( tu buziak dla tinki) pozdrawiam was i teraz bede napewno na bieżąco :))))

Witaj Maczetko, naprawdę się nie spodziewałyśmy zobaczyć Cię tutaj tak szybko, ale to super, że możesz leżeć w domu, a niekoniecznie w szpitalu!! Tylko leż tak jak kazał lekarz!!

renka32
to po napisaniu tego tak mi sie słabo zrobiło ze nawet niewiem jak doszłam na łózko szok ciemno przed oczami!!!!!miewam tak nieraz takie zasłabniecia!!!!! le dzis to było okropne!!!! dobrze ze mam wizyte u gina w czwartek powiem mu o wszystkim!!!!

Renka, współczuję, ale może dziś taki dzień, bo byłam z mężem na zakupach i też mi się nagle tak słabo zrobiło, w ogóle jakoś tak duszno jest na dworze, że już mi się nie chce nawet wychodzić. Przyszłam do domu to sobie musiałam kawę zrobić i teraz mi trochę lepiej.
A tak w ogóle to wczoraj tak mnie kręgosłup bolał, że myślałam, że pęknie, dopiero, jak mi m. trochę pomasował to trochę przeszło, bo bałam się, że całą noc będzie tak bolał.

anitajas
Dziewczynki, dostałam od koleżanki w pdf fajna ksiażkę: "Język niemowląt" zaczęłam ją czytać i wydaje się naprawde fajna. Jak któraś jest chętna to mogę przesłać na maila :)

Ja jestem chętna anitajas, bo słyszałam, ze całkiem fajna ona jest :36_1_1:

tinka_20
Wozek firmy Corrado typ Solar - zielony.Może jakosciowo nie jest najlepszy, ale jest bardzo lekki, 2 spacerowki i ta cena 650zl.

Obejrzałam sobie w internecie, cena jest naprawdę extra :D

A dziś byłam w sklepie Pepco (któraś pisała o nim wcześniej) i faktycznie można całkiem tanio dostać fajne nowe ciuszki. Ja kupiłam welurowy cieplutki pajacyk, dwie pary półśpioszków i jedną czapeczkę. Były też całkiem niedrogie (ok.35zł) kombinezoniki, ale ja już jeden mam, a poza tym większość była niebieskich.
Więc powoli kompletuję wyprawkę :)

PS. Ćwiczę wielokrotne cytowanie i chyba nawet mi wyszło :D

Odnośnik do komentarza

kata
o rany nusia!!!trzymaj sie kochana!!!!!!!!!!!wszystko bedzie dobrze!!!!!!
dziewczynki ja tez nie najlepiej:( napisalam wszystko na mezah obcokrajowcach wiec poczytajcie sobie o moich bolach i ginekologicznych problemach:( a teraz uciekam sie polozyc (tak na wszelki wypadek bo wizyta dopiero z atydzien)
buziaczki i trzymajcie sie!!!!!!

Dopiero doczytałam, Kata, oby to nic groźnego nie było!! A te upławy to może właśnie od basenu? Mam nadzieję, ze lekarz wszystko wyjaśni!! Trzymam kciuki!!

Odnośnik do komentarza

Piszecie o swoich ginekologach!!!!! wiecie ja dzis dzwoniłm do mojego zeby sie zarejestrować na czwartek oczywiscie zarejestrował mnie podał godz ale ja nie podałam nazwiska!!!!! z tego wszystkiego podziekowałam i odłozyłam słuchawakę!!!! za jakis czas oddzwania lekarz do mnie ze zachowałam sie podle bez wychowania bo nie podalam nazwiska i takie tam......!!!!! matko przeraziłam sie jak skończył ze mna rozmawiać to zaczęłam płakać( wiecie jakie sie ma humorki w ciazy) szok jak ja mam u niego rodzic jestem przerazona!!!!! mysle ze miał zły dzien cos go wkurzyło i odreagował na mnie!!!!!!

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/2849.png
http://www.suwaczek.pl/cache/a416b6578c.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2587710bc4.png
http://s9.suwaczek.com/200812075278.png

Odnośnik do komentarza

renka32
Piszecie o swoich ginekologach!!!!! wiecie ja dzis dzwoniłm do mojego zeby sie zarejestrować na czwartek oczywiscie zarejestrował mnie podał godz ale ja nie podałam nazwiska!!!!! z tego wszystkiego podziekowałam i odłozyłam słuchawakę!!!! za jakis czas oddzwania lekarz do mnie ze zachowałam sie podle bez wychowania bo nie podalam nazwiska i takie tam......!!!!! matko przeraziłam sie jak skończył ze mna rozmawiać to zaczęłam płakać( wiecie jakie sie ma humorki w ciazy) szok jak ja mam u niego rodzic jestem przerazona!!!!! mysle ze miał zły dzien cos go wkurzyło i odreagował na mnie!!!!!!

Renka nie przejmuj się nim, bo nie warto. To on zachował się podle, bo przecież Ty tego nie zrobiłaś z premedytacją, a on tak!! :36_1_15: Ale niestety, nie wszyscy lekarze mają właściwy stosunek do pacjenta :(

Odnośnik do komentarza

tinka_20
Brzuszek pelny, a teraz odpoczynek.Skonczylam wlasnie ksiazke "Ciezarowka przez 9 miesiecy" i tak czytalam ostatnie rozdzialy i bylo o porodzie itp. i szczerze powiem, ze jestem przerazona. zaczyna mnie to wszystko przerasytac i zaczynam sie bac brrrrrrrrrrr

ja już przeczytałam dawno ją... a teraz co tydzień znów czytam tydzień po tygodniu w miare jak Fifi się rozwija

renka32
Piszecie o swoich ginekologach!!!!! wiecie ja dzis dzwoniłm do mojego zeby sie zarejestrować na czwartek oczywiscie zarejestrował mnie podał godz ale ja nie podałam nazwiska!!!!! z tego wszystkiego podziekowałam i odłozyłam słuchawakę!!!! za jakis czas oddzwania lekarz do mnie ze zachowałam sie podle bez wychowania bo nie podalam nazwiska i takie tam......!!!!! matko przeraziłam sie jak skończył ze mna rozmawiać to zaczęłam płakać( wiecie jakie sie ma humorki w ciazy) szok jak ja mam u niego rodzic jestem przerazona!!!!! mysle ze miał zły dzien cos go wkurzyło i odreagował na mnie!!!!!!

nie przejmuj się nim. nie ma sensu. wiem że łatwo się mówi a trudniej robi. :) ja na swojego też ciągle narzekam. miałam go zmienić ale jakoś nie mam teraz do tego głowy...ostatnio za bardzo roztargniona jestem..nie spodziewałam się że aż tak bardzo będe ...jednym słowem ciapa ze mnie straszna ostatnio :) ale co mi tam...

anitajas
Dziewczynki, dostałam od koleżanki w pdf fajna ksiażkę: "Język niemowląt" zaczęłam ją czytać i wydaje się naprawde fajna. Jak któraś jest chętna to mogę przesłać na maila :)

dziękuje za książke ...w wolnej chwili zaczne czytać :D tzn. jak mi się zachce :)

a tak pozatym... ostatnio nie wytrzymałam i powiedziałam Adrianowi wszystko co mi na sercu leży... wszystko to co ja wiem a niby on myśli że nie wiem.... ulżyło mi troche... duzo było nerwów, płaczu i krzyków ale teraz już lepiej...chyba za dużo w sobie nagromadziłam emocji stąd ostatnie smutki.... niebawem Fifi przyjdzie na świat i nie ma czasu na smucenie się, kłutnie itp.... po prostu po śłubie mnie to wszystko przerosło... :) Ale wkońcu zmądrzałam...ciekawe na jak długo....

A teraz z innej beczki.... dostałam wiadomość na naszej klasie od pewnej 18-latki którą zna Adrian z dawnych lat . Napisała mi "Pani mąż pisze do mnie że chce się ze mną umówić na noc" ....no myślałam że szczenka mi opadnie :) ale się naśmiałam... oczywiście Adrianowi też pokazałam... odpisałam jej że strasznie mnie postarzała tym wstępem wiadomości :) że niby co ja teraz mam Adiemu zrobić?? pobić go za to ?? no i że jak chca niechs ię umawiają... ciekawe co ona na to... a teraz czekamy z niecierpliwością na odpowiedź od niej :) ciekawe co ona na ostatnie zdanie :D

Odnośnik do komentarza

tinka_20
Brzuszek pelny, a teraz odpoczynek.Skonczylam wlasnie ksiazke "Ciezarowka przez 9 miesiecy" i tak czytalam ostatnie rozdzialy i bylo o porodzie itp. i szczerze powiem, ze jestem przerazona. zaczyna mnie to wszystko przerasytac i zaczynam sie bac brrrrrrrrrrr

Tinka, ja już powoli się oswajam z myślą o porodzie, ostatnio w szkole rodzenia mieliśmy wykład o tym, a na samym początku położna rozdała każdemu karteczki i kazała dokończyć zdanie: "Gdy myślę o porodzie to...". Większość odpowiedzi można było podzielić na dwa rodzaje: "Boję się" i "cieszę się że zobaczę dziecko, nie mogę się doczekać". Położna skomentowała to, że pierwsze odpowiedzi pewnie w większości dały kobiety, a drugie - ich partnerzy :D I chyba coś w tym jest...

Odnośnik do komentarza

newania

Niusia, ale dostałaś wiadomość, mi pewnie też by szczęka opadła :36_2_27:

heh nio :) ale nie martwie się tym :) Adrian mówił że fakt...kiedyś się na noc umawiali... to go wśmiałam że z taką małolatą ... :) a dziś się dowiedziałam że ta dziewuszka zajmuje sie np. tańcem z rozbieraniem się na urodzinach bo koledzy Adriana ją załatwiają na innego kolegi na urodziny jako prezent...

jak to usłyszałąm to się ucieszyłam że syna będe miała skoro teraz dziewczyny zaczynają tak szybko się rozbierać :p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...