Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

iga piękne ciuszki. A jaki masz pomysł na te spodenki - śpioszki bez stópek? Ja z hubertem miałam problem jak go ubierac, teraz juz zapomnialam jak to było i znowu nie wiem. Założysz na gołe nóżki i skarpetki? czy pod spod śpioszki i na to te drugie bez stópek?

Eulalia na zgage najlepsze są migdały - miej zawsze przy sobie i podjadaj po posiłku, mi pomogło, a do tego mają magnez i coś jeszcze. A co do twardnienia na leżąco i z bólem - idź kochana do lekarza, bo mówią, że takie skórcze Braxtona - Hicksa (sorki za ewentualne błędy w pisowni ) :15_8_217:to jak chodzisz lub stoisz i jak się położysz to powinny przejść we wczesnej fazie ciązy, no a jak jest do tego ból to lepiej niech gin oceni.

krawatek dla chłopców też są słodkie uwierz mi, wejdź sobie tu : Newborn Boys Fashion | Newborn Boys | Boys | Next Official Site (Page One) i obejrzyj wszystkie

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

krawatek
DOSTAŁAM PACZKI!!! yeayeayeaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:36_7_8::36_3_13::taniec1::taniec1::36_1_67::smile_$::in_love::whoot::lup::lup::smile_jump::in_love2::36_2_15::36_2_53::big_whoo:

Wrzuc potem fotki:D

iga7777
ja kupiłam pare bodziaków i takie 2 ubranka "wyjściowe" w tym fioletowym to sie zakochałam jest cudowne;-)

i upchnęłam to do komody i juz chyba wiecej mi tam nic nie wejdzie... wiec albo musze przestac kupowac??? albo kupic 2 komode do sypialni... ale nie miałabym gdzie jej postawic i jeszcze łóżeczko??? :36_11_23:

Super ciuszki:love::love::love:

Ja na bank musze kupić druga komode:wink:

Odnośnik do komentarza

nitka07
iga piękne ciuszki. A jaki masz pomysł na te spodenki - śpioszki bez stópek? Ja z hubertem miałam problem jak go ubierac, teraz juz zapomnialam jak to było i znowu nie wiem. Założysz na gołe nóżki i skarpetki? czy pod spod śpioszki i na to te drugie bez stópek?

Eulalia na zgage najlepsze są migdały - miej zawsze przy sobie i podjadaj po posiłku, mi pomogło, a do tego mają magnez i coś jeszcze. A co do twardnienia na leżąco i z bólem - idź kochana do lekarza, bo mówią, że takie skórcze Braxtona - Hicksa (sorki za ewentualne błędy w pisowni ) :15_8_217:to jak chodzisz lub stoisz i jak się położysz to powinny przejść we wczesnej fazie ciązy, no a jak jest do tego ból to lepiej niech gin oceni.

krawatek dla chłopców też są słodkie uwierz mi, wejdź sobie tu : Newborn Boys Fashion | Newborn Boys | Boys | Next Official Site (Page One) i obejrzyj wszystkie

Właśnie miałam o tych skurczykach napisać.
Jak zmienisz pozycje to powinny minąć-jak nie mijają to najlepiej do lekarza:wink:

Odnośnik do komentarza

nitka07
iga piękne ciuszki. A jaki masz pomysł na te spodenki - śpioszki bez stópek? Ja z hubertem miałam problem jak go ubierac, teraz juz zapomnialam jak to było i znowu nie wiem. Założysz na gołe nóżki i skarpetki? czy pod spod śpioszki i na to te drugie bez stópek?

Eulalia na zgage najlepsze są migdały - miej zawsze przy sobie i podjadaj po posiłku, mi pomogło, a do tego mają magnez i coś jeszcze. A co do twardnienia na leżąco i z bólem - idź kochana do lekarza, bo mówią, że takie skórcze Braxtona - Hicksa (sorki za ewentualne błędy w pisowni ) :15_8_217:to jak chodzisz lub stoisz i jak się położysz to powinny przejść we wczesnej fazie ciązy, no a jak jest do tego ból to lepiej niech gin oceni.

krawatek dla chłopców też są słodkie uwierz mi, wejdź sobie tu : Newborn Boys Fashion | Newborn Boys | Boys | Next Official Site (Page One) i obejrzyj wszystkie

heh wiem ze moze i nie praktyczne ale za to jakie słodkie... pewnie skarpetki tutaj dzieci takie malutkie bez skarpetek w wozkach wozą...

Odnośnik do komentarza

No, śliczne te Wasze ciuszki. Naprawdę się zaczęło, a ja zaczęłam mieć wyrzuty sumienia :)
obiecałam sobie dzisiaj zakupy na allegro i tak przeglądam, przeglądam, przeglądam i nic nie kupiłam. Chciałam zacząć od kombinezoniku, ale tu chyba wybór najtrudniejszy, bo nie bedę miała 20-stu kombinezonów, tylko jeden, max dwa. A ze spioszkami mozna poszaleć.
Z Piotrusiem miałam szał na uszka - wszyskie ubranka, które miały uszka musiałam mieć. Stąd dwa identyczne kombinezony, innej wielkości, ale dzidziuś wyglądał jak misiu, różne bluzy i kurteczki itd, teraz chyba mi troszkę przeszło hihi

Nie wiem, jak u Was, ale u mnie pogoda dzisiaj cudna. Czuję się dobrze, ale wizyta u lekarza jak najbardziej jest mi potrzebna, to na początku tygodnia, teraz się oszczędzam. Dzięki za rady - o migdałach kiedyś słyszałam i zapomniałam, a uwielbiam, więc na pewno skorzystam :)

Siedzę sobie przed domkiem na słoneczku i wdycham świeże powietrze (mój mężuś właśnie przyjechał)
Mieszkamy kilka km od Wrocławia, a jeszcze miesiąc temu w samym centrum, chociaż przy małym parku, ale męczyliśmy się. Stąd chyba ta moja radość :)

Słonecznie i cieplutko Was pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Czesc!

Szyszka dzieki za stronke z info o twardnieniu brzucha, poczytam sobie.

Krawatek pokaz koniecznie co kupilas :) A firme Carter to ja tez bardzo lubie, tak jak napisalas - ubranka sa ladne i gatunek 1 klasa :)

Nitka dzieki za link, super sa te ubranka. Zdrowka!

Eulalia - dla Ciebie tez duzo zdrowka. Nie ma to jak we wlasnym domku z daleka od halasu.

Nie wiem co sie dzieje, ale moje Malenstwo od wczoraj bardzo mi rozrabia w brzuszku, a juz najbardziej w nocy - caly brzuch mi skakal. Czy moze to oznaczac, ze mu cos dolega?

Milego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a9ne9y47c.png
http://www.suwaczki.com/tickers/h5v8xzdv8cv8e4l9.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki

gosia2011
Czesc!

Szyszka dzięki za stronkę z info o twardnieniu brzucha, poczytam sobie.

Krawatek pokaz koniecznie co kupilas :) A firme Carter to ja tez bardzo lubie, tak jak napisalas - ubranka sa ladne i gatunek 1 klasa :)

Nitka dzieki za link, super sa te ubranka. Zdrowka!

Eulalia - dla Ciebie tez duzo zdrowka. Nie ma to jak we wlasnym domku z daleka od halasu.

Nie wiem co sie dzieje, ale moje Malenstwo od wczoraj bardzo mi rozrabia w brzuszku, a juz najbardziej w nocy - caly brzuch mi skakal. Czy moze to oznaczac, ze mu cos dolega?

Milego dnia!

Gosia mam to samo od dwóch dni. Mój brzdąc tak rozrabia w brzuchu że nawet chwili spokoju nie ma. I w nocy też szalał.
Co prawda przestraszyłam się że może to przez moje przeziębienie ale skoro i Wy tak macie to już mniej się obawiam.
A swoją drogą jak czuje się te harce w brzuszku to są to najpiękniejsze chwile :D

Jak już wspomniałam jestem przeziębiona i to mocno :( Od dwóch dni leczę się domowymi sposobami i nic. Dziś mam wizytę u internisty wieczorem. Mam nadzieję że wymyśli coś na ten zatkany nos bo bardzo to przeszkadza spać w nocy.

Eulalia u mnie też piękne słoneczko za oknem ale nie wychodzę na dwór bo się źle czuje. I nawet nie wiem czy zimno jest.
A na zgagę to mi też pomagają migdały lub mleko. Chociaż zgaga to mi bardzo dokuczała na początku ciąży a teraz to tak okazjonalnie. A siemię lniane to na pewno pomaga na wszelkie dolegliwosci żołądkowe. Mój mąż jak miał przeboje żołądkowe to mu robiłam z tego papkę albo dodawałam do jogurtu i pomagało super.

Nitka07 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Mam nadzieje że po wizycie w szpitalu będziesz się czuła jak po renowacji tzn. dużo lepiej ::):

Szalejecie Dziewczynki z tymi ubrankami. I bardzo fajnie że mówicie jakie firmy ciuszków są dobre bo kiepsko byłoby dać sporą sumkę za ubranko które po pierwszym praniu wygląda okropnie. Więc bardzo dziękuję za takie uwagi, które przydają się niedoświadczonej:) A ta kolekcja NEXTa dla chłopców po prostu cuuuudo!!!!!

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Wy tu tak o ciuszkach a ja poprałam ładnie poskładałam i w ogóle w szafeczce poukładałam i powiedziałam o nie ja nic nie kupuję bo tyle tego mam że oooo no ale i tak się opanować nie mogłam i wczoraj po fryzjerze byłam w komisie i kupiłam znowu bodziaki i pół śpiochy, a i prędzej ciepłą bluzę fajniusią w lumpiw no i w ogóle gdzie nie wchodzę to zawsze na rzeczach dla dzidzi się wieszam i coś kupić muszę hihihi

Eulalia kochana ja na twardnienie brzuszka biorę Aspargin 3x2 i luteinę dopochwowo 2x2. A na zgagę podobno pomagają też suszone morele i śliwki :) nie wiem bo mi samo mleko pomaga :)

Nitka kochana oby Ci było lepiej po tej kroplówce.

Iga ciuszki boskie :)

Miłego dnia dziewczynki :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13041
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13040
http://s1.suwaczek.com/20091017040123.png
:Aniołek: 04.2005 :Aniołek: 11.2005

Odnośnik do komentarza

angela to masz tak jak wszystkie, a ja jak przeglądam allegro to się bardzo wkurzam, bo jak widzę te różne mega paki to bez sensu je kupować, bo część rzeczy się podoba a część nie. Ja np nie wyobrazam sobie, żeby nowonarodzone dziecko ubrac w bluze z kapturem! Przeciez to mu strasznie w leżeniu bedzie przeszkadzało! Albo jeansy mu na pępuszek wciskać - brrrr!

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

angela Witaj :) Ja wczoraj wieczorem miałam na leżąco co 5 minut stwardnienia i mi dali kroplówę z magnezu i przespałam noc. A dziś jak mnie badał i doknł brzucha to taki ból z zewnątrz, że mu odruchowo depchnęłam rękę i mi zlecił znowu kroplówę z fenoterolu i isoptinu... Kurde mam nadzieję, że mnie wypuszczą do domu w pon, bo coś cienko widzę tą perspektywe...

CIEKAWE CO U ANND ?

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

nitka07
angela Witaj :) Ja wczoraj wieczorem miałam na leżąco co 5 minut stwardnienia i mi dali kroplówę z magnezu i przespałam noc. A dziś jak mnie badał i doknł brzucha to taki ból z zewnątrz, że mu odruchowo depchnęłam rękę i mi zlecił znowu kroplówę z fenoterolu i isoptinu... Kurde mam nadzieję, że mnie wypuszczą do domu w pon, bo coś cienko widzę tą perspektywe...

CIEKAWE CO U ANND ?

Hej nitka
Nie spiesz sie tak do domu-chociaż lezenie w szpitalu to nie najlepsza perpektywa,ale przynajmniej jesteście pod opieką:love:
I mam nadzieje,że te twardnienia szybko miną:love:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...