Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Hej babiczki.

Również gratuluję Olci ząbka;)

Kasiu, Filipek jeszcze mnie tym swoim zębalem nie gryzie, bo dopiero co się "wykluł", zobaczymy jak będzie za jakieś 2 tygodnie.

Arisa witaj, a ktoś Ty?:P hehe odezwała się ta co często pisze, nie?;)

Krawatek to widzę, że Radzio idzie w parze z Filipem, obaj Klocki i obaj umieją się drzeć:D

Cześc Agnisia, napisz coś więcej o swojej córce i o sobie.

Ale się wkurzyłam dzisiaj;/ Poszłam do fryzjerki, bo chciałam w końcu mieć ten blond(2 razy już miałam balejaż żeby można było rozjaśnić je na taki jaki chce, bo na moich ciemnych podobno ciężko) i chu*** zrobiła mi farbą i tu gdzie były jasne to są śliczne, a tu gdzie miałam ciemne pasemka to są RUDE!!! Cholera no, będę musiała niedługo znowu farbą sobie zrobić zanim odrosty mi się porobią;(

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Witaj Aga!

Mnie Olka nie gryzie, choć zębal już spory. Gorzej było, jak wychodził - nieraz tak dziąsełkami mnie przygwoździła,że mi oczy na wierzch wychodziły.

Eulalia - "z powrotem" :wink:

Nitka, nie wiem, czy za późno na chustowanie. JA myślę, że trzeba swoje wiązanie znaleźć. Ola nie cierpiała "kołyski", za to inne wiązania lubi i po 5 minutach śpi.

Ale mam dołaaaaaaa.....

Spadam.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqgwqh7olh3.png
http://images39.fotosik.pl/166/486b0534ac2588d7med.jpg

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam napisać, że wczoraj byliśmy przekłuć, Paulince uszy. Od dłuższego czasu chodziła i mówiła, że będzie miała "kolcyki", no i się zgodziłam, ale szybko pożałowałam;/ Boże przecież ona i tak byłą śliczna beż tego badziewia, które nie było warte jej nerwów i płaczu! Ryczałam razem z nią i strasznie żałowałam! Do tej pory nie mogę sobie darowac, że tam ją zabrałam;( Co prawda ona szybko o tym zapomniała teraz chodzi i się nimi chwali, ale ja szybko tego nie zapomne. Mogłam poczekac, aż będzie większa(tak 6-7 lat) Dobrze, że nie mam drugiej córki tylko synka...Jak sobie to przypomne to mi się ryczec chce. Stara a głupia;(

Odnośnik do komentarza

Ale dziewczyny zaszalałyście. Tyle napisać!!

Ja prasuje wszystko Adaśka. Ciągle mu sie pojawia cos na skórze wiec nie chce ryzykować.
A używacie już płynów do płukania?

Krawatek ja uznałam ze mi w domu sie waga popsuła i już mi lepiej:)

Nitka ja tez kupilam chuste jak Adas był malutki ale sie w niej darł. Teraz za to razem odkurzamy i wieszamy pranie. Jakoś super długo też w niej nie wytrzyma bo nie lubi być ograniczany, no ale przynajmniej odkurzone jest. Ja mam elastyczną. Tylko pozostale dziewczyny na forum o wiele wiecej o chustach wiedza niż ja. Ja początkująca jestem.

Witaj Agnisia. To juz jutro twoja Ula bedzie miala pół roku:) A połapiesz sie na pewno.
Widok na przedszkole masz - kiedys sie to przyda.
A skąd jesteś?

Szyszka współczuje włosków. Ja też mam ochote zmienic kolor ale sie boje bo nie znam u nas dobrej fryzjerki. (U jakiej byłas to bede jej unikac).
A jak chcesz stłumić teoszke ten rudy kolor to spróbuj płukanke niebieską do włosów. Jak mi kiedś żółte wyszły to tym sie ratowałam.

Marta a dlaczego masz doła??

Cafe nic mi nie mów o niewyspaniu. Ja przez całą noc pobudka co godzine i tylko cyc działał.

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

ale naprodukowałyście!:)

cafe a Ty wierszem pisz, a nie się lenisz ;P hihihihi

Rado się własnie odwrócił i się gapi na tv!~!! czy Wasze dzieci też tak robią?? bo Radowi normalnie się nie chce ruszać a jak leci tv to zaraz pełzakuje i się przewraca, ochhhh....

szyszka, kurcze, jest też taka odżywka na włosy, która spłukuje takie rzeczy, chyba z joanny.

a ja dziś spałam do 10!!!!!!!!! :D :D :D

piję kawkę i trzeba się ruszyć :)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

szyszka a wiesz jakie ja mam włosy>? moje marzenie o blondzie skończyło się na tym, że postanowiłam zrobić sobie takie włosy a.la odrosty jak ma Edyta Górniak obecnie. Poszłam do fryz i ...mam pół brązowych a poł pomarańczowych!!! jak bym se końcówkami do rozjaśniacza wpadła! wieś ! ale teraz jak pójdę za miesiąc to powiem, że mam mi na tych końcach dorobić ciemne pasemka, albo kupie farbe brązową i mi bratowa zrobi kilka ciemnych... no i ten pomarańcz też robię srebrną płukanką, żeby trochę zneutralizować. W Rossmanie kupiłam.

Kajtek nie ma zębów a mnie gryzie!!!! Dziąsłami jak złapie, bo mu nie chce lecieć to mało go raz nie upuściłąm na podłogę! A w ogóle to wczoraj spał w dzień w łożeczku (mam takie ze szczebelkami i jeden szczebelek wyrwany, ale wąsko i tak) . No i jak się obudził to jakimś cudem zlądował na podłogę! I go zastałam na podłodze na czworaka - dobrze, że mu się nic nie stało!

cafe mój o 6tej sie obudził, ale udawałam, że śpię, dałąm mu tylko butlę i zasnął do 8smej! a Ty już znowu w kuchni urzędujesz! Kurcze jesteś dla mnie wielka! Ja wprawdzie też zrobiłam dziś sos z mielonych, ale z Kajtkiem na rękach!

kdrt, marta dzielcie się spostrzeżeniami, please! Czy kupić, jak wiązać, czy nie za gorąco dziecku? Czy drogą , czy taka z a 50 zł też jest oki?

agusia no to ale masz oryginalne imię dla córeczki - teraz chyba rzadko dają, ładnie :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...