Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Eulalia

Jak Ty Marta się martwisz o Oleńkę to co ja mam powiedzieć? Adaś kloc, a ni hu hu ruszać mu się nie chce. Przewracał się wcześniej, a teraz nic a nic.
A ząbek? Nic nie widać, nic nie słychać
A jutro półurodziny :36_1_21:

Nie zamierzam się przejmować. Na badaniach wszystko w porządku. Marta - jest jeszcze siatka centylowa, ona Ci wszystko powie. Dla świętego spokoju sprawdź.

Uważam, że każde dziecko rozwija się indywidualnie i tylko w naprawdę wyjątkowych sytuacjach powinniśmy się martwić.

Dziękuję Szyszka za życzenia :) Adaś jest w siódmym niebie ;D

Krawatek - Cafe tęskni, bo z jej męża fajny facet jest :)

A kubki takie nigdy mi się nie podobały, ale mi się właśnie odwidziało i też bym chciała dać taki mężusiowi.
Ale mi się na razie nie chce go załatwiać :D

Buziole
Leję rosół i sprzątam

Typowa kura domowa :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza

MartaN
Hej !
Nie dałam rady wczoraj - mąż mnie... zagadał :wink:

Cafe, tak długie spanie to rzadkość, ale do 7-8 zwykle śpi. Dziś do 8:00. W międzyczasie 2x cyc, ale Ola śpi z nami, więc ja to ledwie koduję. Jak Szyszka mniej więcej :wink:

Tylko mnie jej waga piórkowa stresuje. Ale ona najedzona, cyca częściej niż co 3h nie chce, w nocy też ok, a w ciągu dnia zjada dodatkowo pół małego słoiczka. Więcej za chiny nie wcisnę. Lekarz mówi, że ok, ale chłopaki byli bobo grubaski, a ona takie 50 groszy... W zeszłym tygodniu na szczepieniu ledwie 6200g miała. I błagam, nie piszcie, że malutko, bo ja wiem, ale jak to przeczytam, to się jeszcze bardziej zestresuję!

A poza tym ona bardzo zwinna, ruchliwa, jak miała 7 tygodni to zaczęła przekręcać się na brzuszek (pamiętam, bo to w szpitalu było), pełza już sobie, gadułka z niej mała i kochana taka, uśmiechnięta...
Marta - mi to się wydaje, że właśnie takie drobniejsze dzieciaczki są zwinniejsze :) Mój pierwszy synek był na to dowodem. Kajtek jest bobasek i trochę później od Huberta wszystko robi, ale czasem zwalam winę na wcześniactwo. Chociaż Kaj też juz przecież zaczyna raczkować (stoi na kolankach i łapkach, ale Hubi wcześniej wszystko zaczynał i się kulał po całym mieszkaniu :)

szyszka gratuluję ząbka :)

eulalia ja chyba poszukam takiego 100 na 100, żeby on mógł się bawić w nim, bo jak z mamą we wrześniu zostanie to moja mama nawet obiadu nie ugotuje.

cafe Ty jesteś super mama, super żona i masz do tego super męża:) tylko pozazdrościć :)

angela ja też dałam od razu mleko nr 2 , i piersią też karmię:) ale mam jeden cyc duuuży a drugi mały, bo Kaju tylko z jednego chce pić :)

krawatek to wyjeżdżASZ gdzieś czy zwariujesz hihihihihi

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

Nitka!! wielki chłopak z gołą pupą :D :P hihihihihihihihihihihihihihi

a jak chcesz kojec tylko domowy to moja mała sis miała coś takiego Berber Kojce Africa Afryka KOJEC GRATISY wys 0zł (1673993996) - Aukcje internetowe Allegro oczywiście nie taki bo to było wiele lat temu, ale wiem, że był duży, kwadratowy i wszystko było widać.
a może taki? PROMOCJA KOJEC DREWNIANY DLA DZIECI 6-EL Z BRAMKA (1695634070) - Aukcje internetowe Allegro

kołderka na spód i jest wolność ;)

a ja chyba zeświruję, jednak. Ale sa u nas Dni Mikołowa i jakieś koncerty i kabarety więc jutro nie ma zmiłuj się. a w niedzielę Dżem!!!! :) juhuuuuu.... Rado też będzie, a co! mały koncertowicz:)

myję podłogi... od 2 godzin :D a jest ich baaaardzo niewiele :D :P taka jestem zaje**** :D

:D
no i znowu pozamawiałam pierdoły na allegro... chłop mnie ubije....

ale dzisiaj ładnie zrobił :) kontakty i gniazdka w mieszkanku :) jeszcze nie wszystkie, ale jest progress :) głupi kontakt a od razu lepiej wygląda:)

dobranoc :)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Eulalio zdrowia dla chorusków. Jak się dziś miewają?

Co do tego jak długo zamierzam karmić piersią to się nad tym nie zastanawiałam. Tak jak MartaN będę pewnie karmić aż uznamy oboje że czas odstawić cyca.

MartaN a tą waga Oli się nie przejmuj. Z tego co widzę to mój Adaś waży chyba najmniej ze wszystkich chłopców z naszego forum ale jakoś nie przyszło mi do głowy zeby się tym martwić.

Gratulacje dla Filipka i Oli "z okazji" pierwszych ząbków. Powiedzcie dziewczyny - bardzo gryzą przy jedzeniu cyca?

Nitka wow Kaj już na czworakach się trzyma.
A co do kojca to ja mam taki kwadratowy (nie taki jak pokazywały dziewczyny na kształt łóżeczka). Adaś dostał na chrzciny. Ale jak się sprawuje to Ci jeszcze nie powiem bo nie używaliśmy:)

Krawatek co takiego zamówiłaś na allegro że mąż ma cię ubić?

Cafe i na jaki kolor malujecie pokój?

U Was tez taka beznadziejna pogoda i zimno? Tylko człowiek z rana wstaje i już jest zmęczony i nic się nie chce.
dziewczyny a co wy robicie z tym streetcom że dostajecie stamtąd różne rzeczy?

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza
Gość Eulalia

Krawatek - niestety nie mam czasu na kurowanie. Rosół i obiad, porządek i spokój domowy są rzadkością. Ciągle biegamy i tydzień siedzenia w domu jest dla mnie rzadkością. Ale z piotrusiem siedziałam w domu, w ciąży leżałam parę miesięcy i bardzo to lubię.
A firma jest moją druga miłością, kieruję teraz prowadzeniem biura, wprowadzam nową menager, która w niedalekiej przyszłości za mnie powinna podejmować większość decyzji. To pozwoli mi na większą jakość domowego kurowania :)

Kasiu - chłopaki mają się lepiej. Mieliśmy dzisiaj umówioną wizytę u lekarza, ale odwołaliśmy, myślę, że słusznie.

Szyszka - wczoraj Ty, dzisiaj ja :0 - pół roku temu na świat przyszły te nasze chłopaczki cudne :) - buziaczki dla Twojego o dzień starszego :)
My jutro robimy małe półurodzinki :) pół torta też będzie (nie pytajcie co stanie się z druga połową) :D i pół świecuski tyz :Oczko:

Nitka - ja miałam kojec jak Piotruś był malutki i wydaje mi się, że był niepotrzebny. Łóżeczko było niewiele mniejsze.
A drewnianego bym się bała - jak dizdziuś ledwie stojący wywinie orła to...
Ale Twój synus śliczny dzielny pulpecik :) ciekawe, kiedy mnie czeka taki widok :)

cafe - pisz, jak malowanie :) - w przyszłym tygodniu inspekcja

Kasia - na stre4tcom wystarczy się cyba zalogować, wypełnić formularz, a potem, jak już dostaniesz produkt, to wystawiasz o nim opinię. Ja kiedyś się zalogowałam, dostałam żel do włosów i tyle...

Odnośnik do komentarza

krawatek dzięki za linki, coś tam licytuję, ale nie drewniany, tylko jednak łóżeczko - kojec :) znając moje szczęśćie do licytacji - oczywiście przegram :(

eulalia fajny ten pomysł na pół -urodzinki!!! :) Kochana a czym ta firma się zajmuje jeśli można zapytać...? bo ja jestem w szkole na wypowiedzeniu i myślę co będzie od września... czy może też coś swojego lepiej , czy uda mi się w szkole znaleźć...hmmm

kdrt pewnie masz taki kolorowy metr na metr , co? ja się też nad takim zastanawiam i czy jak by u mojej mamy był to czy mógłby też w nim spać? hmmm
coś takiego - ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KOJEC PLAY BABY DESIGN Wys0% (1679412993) - Aukcje internetowe Allegro

cafe no urósł mi chłopaczyna hihihihi

A my dziś w tą beznadziejną pogodę pojechaliśmy 70 km na zakupy do centru handlowego - jak typowa polska rodzina hahahaha - i za 400 nakupowałam sobie ubrań, a teraz mam wyrzuty sumienia .....

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

napisałam posta i go nie ma...hmmm...

dzień dobry.
u nas dalej leje.... w aucie będziemy mieć powódź (szyberdach przecieka)

wyspałam się dzisiaj za wszystkie czasy, Rado się obudził tylko 2 razy od północy a rano M. się nim zajął i dospałam!!!! :D hurrraa!:)

mniłego dnia Babinki! oby u Was z pogodą było lepiej!

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Krawatek to dziś tryskasz chyba energią co? Ja też w sumie wyspana - chociaż w nocy się budził, ale za to rano do 8smej! A nie jak kilka razy ostatniio - 5.30! Fakt, że postanowiłam mu tak ok 5tej rano dawać butlę jak się budzi, bo na moim cycu był jednak głodny i nie wytrzymywał... U nas pochmurno, ale w miarę ciepło.

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza
Gość Eulalia

Krawatek - ja też mam smętny jesienny dzień. Pisałam, ze lubię taką pogodę. Kurczę, ale bez przesady...:Szok:
Mieliśmy tak ciężką noc i z jednym gnojkiem i z drugim, że masakra. Mężuś wziął rano dzieci i wyspałam się do 10.30. jest w miarę posprzątane, Piotruś odsypia noc, mąż z Adasiem, więc postanowiłam zrobic pamiątkowy film dla Adasia.
Nici z półroczku. Wczoraj zrezygnowaliśmy z wizyty u lekarza, ale w nocy niepokoił mnie kaszel Adasia.

Nitka - o firmie już kiedyś pisałam - w skrócie www.castel.net.pl

Ale rzeczywiście niezwykle aktywnie wszyscy udzielają się na forum :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...