Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
jestem brzucholki

najpierw tylko musze
nitka no kajtus slodziak jak nie wiem,cuuuuudny jest
i ty tez swietnie wygladasz
:Całus:

a teraz o sobie

wiec mamuski jutro rano mam sie stawic w szpitalu
a w srode chlopaki beda juz z nami :yipi:

ehhh no nie moge sie doczekac
dam znac co i jak

przepraszam ze tak tylko o sobie ale na pewno mnie rozumiecie

aaaaa już w środę???? mm szybciutko!!!!!!!!!:dzidzia_mis::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

cafe82
jestem brzucholki

najpierw tylko musze
nitka no kajtus slodziak jak nie wiem,cuuuuudny jest
i ty tez swietnie wygladasz
:Całus:

a teraz o sobie

wiec mamuski jutro rano mam sie stawic w szpitalu
a w srode chlopaki beda juz z nami :yipi:

ehhh no nie moge sie doczekac
dam znac co i jak

przepraszam ze tak tylko o sobie ale na pewno mnie rozumiecie

Hih normalnie przeżyć nie mogę Cafe! Jaaaaaa - to pojutrze będziesz królową!
sama nie mogę się doczekać środy :Kiss of love:
Bądź dzielna, myślami będziemy z Tobą. Ale się cieszę :):):)

MartaN
Czesc!

Wrocilam dzis po poludniu ze szpitala. PAdam juz na paszcze, jutro poczytam co u Was.

U mnie, jak wiecie, mniej wiecej ok :wink:

Hej Marta - uper, że już w domku. Na Mikołaja tez się załapałaś :)

Odnośnik do komentarza

nitka07
hej Laseczki, przepraszam, że tak nie odpisuję na Wasze posty, ale podczytuję, tu nie mam tak czasu, bo ciągle ktoś waży mierzy bada itp, a jak jest chwila pomiędzy karmieniami to odpoczywam. W każdym razie podczytuję... I jako dumna mama musze się pochwalić jeszcze zdjątkami :) Dziś zdjęli i szwy - strasznie cholera bolało, kurka blada... cały czas jakieś stresy tu. Mały ma nadal żółtaczkę i nie wiem co dalej...

Jest śliczny:Podziw: i wcale nie wygląda na wcześniaka:Podziw:

cafe82
jestem brzucholki

najpierw tylko musze
nitka no kajtus slodziak jak nie wiem,cuuuuudny jest
i ty tez swietnie wygladasz
:Całus:

a teraz o sobie

wiec mamuski jutro rano mam sie stawic w szpitalu
a w srode chlopaki beda juz z nami :yipi:

ehhh no nie moge sie doczekac
dam znac co i jak

przepraszam ze tak tylko o sobie ale na pewno mnie rozumiecie

Super,to w środe będziemy mieli blizniaki::):::):::):

Ja miałam dziś usg i....
Maluszek waży 3150 ale nie wiem jaki długi?
Łożysko o III stopni dojrzałości,ilość łynu owodniowego w normie.
Główka jest bardzo nisko i lekarz powiedział,że do końca tygodnia powinnam urodzić::):
No i na 100% jestem dziewczynką:Całus:

Odnośnik do komentarza

hihihihihi Arisa - to mamy kolejną grudniową styczniówkę :D
Ja nie miałam usg, za tydzień ktg, ale wszystkoo w normie, więc się nie rozpisuję. Tyle tylko, że na przełomie 37/38 tygodnia będę miała ściągany krążek i wtedy będę mogła biegać, latać i robić co chcę. Pewnie będę leżeć hihihi

Odnośnik do komentarza

Arisa
nitka07
hej Laseczki, przepraszam, że tak nie odpisuję na Wasze posty, ale podczytuję, tu nie mam tak czasu, bo ciągle ktoś waży mierzy bada itp, a jak jest chwila pomiędzy karmieniami to odpoczywam. W każdym razie podczytuję... I jako dumna mama musze się pochwalić jeszcze zdjątkami :) Dziś zdjęli i szwy - strasznie cholera bolało, kurka blada... cały czas jakieś stresy tu. Mały ma nadal żółtaczkę i nie wiem co dalej...

Jest śliczny:Podziw: i wcale nie wygląda na wcześniaka:Podziw:

cafe82
jestem brzucholki

najpierw tylko musze
nitka no kajtus slodziak jak nie wiem,cuuuuudny jest
i ty tez swietnie wygladasz
:Całus:

a teraz o sobie

wiec mamuski jutro rano mam sie stawic w szpitalu
a w srode chlopaki beda juz z nami :yipi:

ehhh no nie moge sie doczekac
dam znac co i jak

przepraszam ze tak tylko o sobie ale na pewno mnie rozumiecie

Super,to w środe będziemy mieli blizniaki::):::):::):

Ja miałam dziś usg i....
Maluszek waży 3150 ale nie wiem jaki długi?
Łożysko o III stopni dojrzałości,ilość łynu owodniowego w normie.
Główka jest bardzo nisko i lekarz powiedział,że do końca tygodnia powinnam urodzić::):
No i na 100% jestem dziewczynką:Całus:

no nieeeeeee ty tez heheeh pakuj torbę!!!:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Arisa - czwarte miejscce jest najgorsze - tuż za podium ;)
A czuję się taaaaaka wielka, że już bym chciała.
No i czekamy na skarbeńka :)

Pamiętacie, jak pisałam o tym, że mi się czasami tak dzidziuś trzęsie?
Pytałam dzisiaj lekarza i powiedział, że może to być skutkiem tego nieszczęsnego fenoterolu.

Odnośnik do komentarza

Eulalia
Arisa - czwarte miejscce jest najgorsze - tuż za podium ;)
A czuję się taaaaaka wielka, że już bym chciała.
No i czekamy na skarbeńka :)

Pamiętacie, jak pisałam o tym, że mi się czasami tak dzidziuś trzęsie?
Pytałam dzisiaj lekarza i powiedział, że może to być skutkiem tego nieszczęsnego fenoterolu.

Wszystkie nasze maluszki będą na podium:Podziw::Podziw::Podziw:

Ide małą uspić bo szaleje za bardzo i w końcu się rozbije:Szok:

Odnośnik do komentarza

nitka07
hej Laseczki, przepraszam, że tak nie odpisuję na Wasze posty, ale podczytuję, tu nie mam tak czasu, bo ciągle ktoś waży mierzy bada itp, a jak jest chwila pomiędzy karmieniami to odpoczywam. W każdym razie podczytuję... I jako dumna mama musze się pochwalić jeszcze zdjątkami :) Dziś zdjęli i szwy - strasznie cholera bolało, kurka blada... cały czas jakieś stresy tu. Mały ma nadal żółtaczkę i nie wiem co dalej...

Nitka kochana Kajetanek słodziutki po prostu cudo :zwyrazami_milosci:

iga7777
nitka07
iga dzięki :) No w sumie tylko ta waga, ale 2200 to też niemało a dlugi 50 cm - dziś mi powiedziały!

mojej teściowej synek jak sie urodził miał tyle... a urodził sie w terminie;-)

jak mnie męczy kaszel teraz juz nie mam siły kaszlać co moge wziąść na to????????

Kochana ja na kaszel brałam STODAL w ciąży to jest homeopatyczne no i pomogło.Zdrówka kochana :36_3_15:

cafe82
jestem brzucholki

najpierw tylko musze
nitka no kajtus slodziak jak nie wiem,cuuuuudny jest
i ty tez swietnie wygladasz
:Całus:

a teraz o sobie

wiec mamuski jutro rano mam sie stawic w szpitalu
a w srode chlopaki beda juz z nami :yipi:

ehhh no nie moge sie doczekac
dam znac co i jak

przepraszam ze tak tylko o sobie ale na pewno mnie rozumiecie

Cafe już w środę ja też się nie mogę już doczekać.... twoich maluszków.Trzymamy kciuki kochana :Kiss of love:

Arisa
nitka07
hej Laseczki, przepraszam, że tak nie odpisuję na Wasze posty, ale podczytuję, tu nie mam tak czasu, bo ciągle ktoś waży mierzy bada itp, a jak jest chwila pomiędzy karmieniami to odpoczywam. W każdym razie podczytuję... I jako dumna mama musze się pochwalić jeszcze zdjątkami :) Dziś zdjęli i szwy - strasznie cholera bolało, kurka blada... cały czas jakieś stresy tu. Mały ma nadal żółtaczkę i nie wiem co dalej...

Jest śliczny:Podziw: i wcale nie wygląda na wcześniaka:Podziw:

cafe82
jestem brzucholki

najpierw tylko musze
nitka no kajtus slodziak jak nie wiem,cuuuuudny jest
i ty tez swietnie wygladasz
:Całus:

a teraz o sobie

wiec mamuski jutro rano mam sie stawic w szpitalu
a w srode chlopaki beda juz z nami :yipi:

ehhh no nie moge sie doczekac
dam znac co i jak

przepraszam ze tak tylko o sobie ale na pewno mnie rozumiecie

Super,to w środe będziemy mieli blizniaki::):::):::):

Ja miałam dziś usg i....
Maluszek waży 3150 ale nie wiem jaki długi?
Łożysko o III stopni dojrzałości,ilość łynu owodniowego w normie.
Główka jest bardzo nisko i lekarz powiedział,że do końca tygodnia powinnam urodzić::):
No i na 100% jestem dziewczynką:Całus:

Arisa no kochana duża malutka, duża i już w tym tygodniu.... no to czekamy :36_3_15:

U mnie była kuzynka mojego i ledwo co poprałam maluszkowe ciuszki to dzisiaj dostałam kolejną stertę :whoot: No ale niektóre takie już większe więc się przydadzą :smile_move:

Kurcze dziewczyny ja już sama się nie mogę doczekać kto następny będzie i ciekawa czy w grudniu jeszcze któraś z nas będzie rodziła czy już do stycznia jakoś przetrzymamy... a swoją drogą jak się pytałam mojego co by chciał pod choinkę to powiedział że najlepiej jakbym mu urodziła już :whoot: chyba zwariował :lup:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13041
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13040
http://s1.suwaczek.com/20091017040123.png
:Aniołek: 04.2005 :Aniołek: 11.2005

Odnośnik do komentarza

Eulalia
Arisa - czwarte miejscce jest najgorsze - tuż za podium ;)
A czuję się taaaaaka wielka, że już bym chciała.
No i czekamy na skarbeńka :)

Pamiętacie, jak pisałam o tym, że mi się czasami tak dzidziuś trzęsie?
Pytałam dzisiaj lekarza i powiedział, że może to być skutkiem tego nieszczęsnego fenoterolu.

Kochana a Ty kiedy odstawiasz ten fenoterol???

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13041
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13040
http://s1.suwaczek.com/20091017040123.png
:Aniołek: 04.2005 :Aniołek: 11.2005

Odnośnik do komentarza

angela00000
Eulalia
Arisa - czwarte miejscce jest najgorsze - tuż za podium ;)
A czuję się taaaaaka wielka, że już bym chciała.
No i czekamy na skarbeńka :)

Pamiętacie, jak pisałam o tym, że mi się czasami tak dzidziuś trzęsie?
Pytałam dzisiaj lekarza i powiedział, że może to być skutkiem tego nieszczęsnego fenoterolu.

Kochana a Ty kiedy odstawiasz ten fenoterol???

Za tydzień w szpitalu jeśli ktg nic nie wykaże na pewno będzie zmniejszona dawka (teraz 6xdziennie); a odstawienie za trzy tygodnie dopiero.

Odnośnik do komentarza

Eulalia
angela00000
Eulalia
Arisa - czwarte miejscce jest najgorsze - tuż za podium ;)
A czuję się taaaaaka wielka, że już bym chciała.
No i czekamy na skarbeńka :)

Pamiętacie, jak pisałam o tym, że mi się czasami tak dzidziuś trzęsie?
Pytałam dzisiaj lekarza i powiedział, że może to być skutkiem tego nieszczęsnego fenoterolu.

Kochana a Ty kiedy odstawiasz ten fenoterol???

Za tydzień w szpitalu jeśli ktg nic nie wykaże na pewno będzie zmniejszona dawka (teraz 6xdziennie); a odstawienie za trzy tygodnie dopiero.

Mi powiedziała że dopiero w 38 tyg. odstawimy... Ja biorę 4xdziennie

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13041
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13040
http://s1.suwaczek.com/20091017040123.png
:Aniołek: 04.2005 :Aniołek: 11.2005

Odnośnik do komentarza

Mi jakos dziwnie liczy tygodnie. Bo my mamy termin na ten sam dzień, prawda?
I teraz mi policzył początek 35 tygodnia.
A jak widać na suwaczku mam 33.
I według jego obliczeń ja też będę miała odstawiony na początku 38. Czyli za 3 tygodnie (?)

Odnośnik do komentarza

Już wiem, dlaczego inaczej podaje suwaczek, a inaczej lekarz:

"Należy pamiętać, że wiek ciążowy, którym posługują się lekarze różni się od wieku zapłodnieniowego i jest zwykle około 2 tygodnie dłuższy. Dlatego, jeżeli lekarz mówi, że jesteś w 8 tygodniu ciąży, to do zapłodnienia doszło prawdopodobnie 6 tygodni temu."
(ze strony Który to tydzień ciąży? - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl)

Angela, może u Ciebie lekazr liczy tak samo jak mi???

Odnośnik do komentarza

Eulalia mi liczy położna i wpisuje w kartę i zawsze zgadza się z suwaczkiem jak jak mam teraz 33 tydz. to u niej to samo.A jeszcze położna mi tłumaczyła że jak np. mi w środę zmienia się tydzień i teraz wskoczy 34 to znaczy że to jest koniec 34 a początek 35tyg. I w szpitalu też tak mówili,więc nie wiem.A termin mam na 19 stycznia...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13041
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13040
http://s1.suwaczek.com/20091017040123.png
:Aniołek: 04.2005 :Aniołek: 11.2005

Odnośnik do komentarza

gosia2011
Nitka - dzieciatko jest przesliczne! Wprawdzie nie widac go dokladnie, ale i tak jest super! I wcale nie jest az taki malutki :)

A wiecie co? Mialam wczoraj impreze-niespodzianke tzw. baby shower :)
Dostalam sporo prezentow, miedzy innymi tez i ciuszki, ale wiecie jakie rozmiary? Dla wczesniakow (do 3kg ;P)))! Chyba komus sie spodobaly, ze takie slodkie i malenkie, a nie pomyslal o sprawdzeniu rozmiarow. Nawet nie mam paragonu, zeby oddac spowrotem do sklepu i co ja z nimi teraz zrobie? Szkoda, bo sa naprawde slodziachne :)
Pozniej jak sie ze wszystkim rozpakuje, to zrobie zdjecia i Wam pokaze co dostalam :)

Cafe - powodzenia, trzymam kciuki za Was!!!

Iga - zdrowka! Mnie tez cos po tej wczorajszej imprezie jakas choroba bierze, ale bede z nia walczyc! ;) To pewnie przez te emocje i wrazenia, nie bylam na to wszystko przygotowana.

Elina - ja mam tak samo jak Krawatek - cale cialo mi swedzi i mam sucha skore, ale ja tak zazwyczaj mialam na zime. I smarowanie kremami, olejkami itp. malo pomaga. Pierwszy raz tez slysze, zeby komus kregoslup swedzial.

Co do tych dziewczyn, co nam tu wchodza na watek i pisza te zlosliwe posty, tez mi sie to nie podoba. Nikt ich tu do nas nie zapraszal i chyba nie prosil o to, zeby nam tu sie zwierzaly ze swoich problemow. Co Arisa kiedys im powiedziala, to tylko sprawa miedzy nimi, ja nie znam szczegolow i nie chce znac.
Gdyby jednak stalo sie tak jak one pisza (ze kogos tam wysmiewala - nie wiem - moze ten ktos zasluzyl? ;)), to tylko bedzie zle o niej swiadczylo, bo my tutaj zyjemy w zgodzie i przyjazni :)
Ja osobiscie wcale bym sie tym nie przejela, mam duzo powazniejsze problemy w rzeczywistym swiecie. A te tutaj szaleja po watkach i wypisuja jakies bzdury, a co najsmieszniejsze, nikogo chyba to nie obchodzi! Dziwi mnie takie zachowanie, moze niech najlepiej skarge w sadzie zloza, to przestana tracic czas na forum :sofunny:

Milych Mikolajek!!!

no i po co tu coś komentować...ręce opadaja


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

angela00000
Eulalia mi liczy położna i wpisuje w kartę i zawsze zgadza się z suwaczkiem jak jak mam teraz 33 tydz. to u niej to samo.A jeszcze położna mi tłumaczyła że jak np. mi w środę zmienia się tydzień i teraz wskoczy 34 to znaczy że to jest koniec 34 a początek 35tyg. I w szpitalu też tak mówili,więc nie wiem.A termin mam na 19 stycznia...

To termin mamy na ten sam dzień :) tylko mi liczy tygodnie tak, jak na tej stronie napisali.

Spałam tyko kilka godzin, Piotruś pojechał o dziadków na cały dzień prawie, bo mam dużo pracy, ale najpiew się wyyyyyyyśpię.
Będę później :)

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry
Ja wpadam się tylko przywitać-dziś nie będę miała czasu na kompa:Śmiech:
Jak dopije kawke to ide dokończyć torta i zrobić sałatke(potem sprzątanko).
O 13-tej wpadną goście i do wieczora imprezka:Śmiech::Śmiech:

cafe jutro już Twój wielki dzień::):::):::):

Eulalia miłych snów:Oczko::Oczko:-odpoczywaj jak tylko jest okazja:Oczko:

Miłego i spokojnego Dnia:Całus::Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)

Eulalia kochana to odpoczywaj odpoczywaj :36_3_15:

Arisa miłego imprezowania i wszystkiego najlepszego dla Pati :love_pack:

Kurcze ja tu wchodzę a nam znowu zaśmiecają forum, ja nie wiem czy to są dorosłe kobiety czy dzieci..... Dziewczyny piszcie u siebie i dajcie nam tu spokój!!!

Miłego dnia :zwyrazami_milosci:

Ps. zostawiam coś na prywatnym.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13041
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13040
http://s1.suwaczek.com/20091017040123.png
:Aniołek: 04.2005 :Aniołek: 11.2005

Odnośnik do komentarza

czesc:)
widzę że czekamy na wieści od cafe dzisiaj?? trzymam kciuki!!! :)

nitka- zazdroszczę śliczności w ramionach :)

ja dzisiaj leniuchuję.nie poszłam do pracy bo mnie okropnie od rana bolała głowa.potem pójdę na 2 godzinki...

iwiecie co się dowiedziałam?? ze moja mama (a jestem najstarsza) pojechała ze mną do szpitala o 14 a o 16 już byłam na świecie!!!! ja też chcę taki poród!!!!! :D za toprzy moich siostrach już się namęczyła...2 tyg w szpitalu przy jednej i przy drugiej straciła baaaardzo dużo krwi i były komplikacje... ale 2 godzinki to byłby cud miód :P :)

miłego dnia!!! :)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

yasmelka
gosia2011
Nitka - dzieciatko jest przesliczne! Wprawdzie nie widac go dokladnie, ale i tak jest super! I wcale nie jest az taki malutki :)

A wiecie co? Mialam wczoraj impreze-niespodzianke tzw. baby shower :)
Dostalam sporo prezentow, miedzy innymi tez i ciuszki, ale wiecie jakie rozmiary? Dla wczesniakow (do 3kg ;P)))! Chyba komus sie spodobaly, ze takie slodkie i malenkie, a nie pomyslal o sprawdzeniu rozmiarow. Nawet nie mam paragonu, zeby oddac spowrotem do sklepu i co ja z nimi teraz zrobie? Szkoda, bo sa naprawde slodziachne :)
Pozniej jak sie ze wszystkim rozpakuje, to zrobie zdjecia i Wam pokaze co dostalam :)

Cafe - powodzenia, trzymam kciuki za Was!!!

Iga - zdrowka! Mnie tez cos po tej wczorajszej imprezie jakas choroba bierze, ale bede z nia walczyc! ;) To pewnie przez te emocje i wrazenia, nie bylam na to wszystko przygotowana.

Elina - ja mam tak samo jak Krawatek - cale cialo mi swedzi i mam sucha skore, ale ja tak zazwyczaj mialam na zime. I smarowanie kremami, olejkami itp. malo pomaga. Pierwszy raz tez slysze, zeby komus kregoslup swedzial.

Co do tych dziewczyn, co nam tu wchodza na watek i pisza te zlosliwe posty, tez mi sie to nie podoba. Nikt ich tu do nas nie zapraszal i chyba nie prosil o to, zeby nam tu sie zwierzaly ze swoich problemow. Co Arisa kiedys im powiedziala, to tylko sprawa miedzy nimi, ja nie znam szczegolow i nie chce znac.
Gdyby jednak stalo sie tak jak one pisza (ze kogos tam wysmiewala - nie wiem - moze ten ktos zasluzyl? ;)), to tylko bedzie zle o niej swiadczylo, bo my tutaj zyjemy w zgodzie i przyjazni :)
Ja osobiscie wcale bym sie tym nie przejela, mam duzo powazniejsze problemy w rzeczywistym swiecie. A te tutaj szaleja po watkach i wypisuja jakies bzdury, a co najsmieszniejsze, nikogo chyba to nie obchodzi! Dziwi mnie takie zachowanie, moze niech najlepiej skarge w sadzie zloza, to przestana tracic czas na forum :sofunny:

Milych Mikolajek!!!

no i po co tu coś komentować...ręce opadaja

sorki dziewczyny ze wtrącę sie w wasz wątek..... ale lubię was podczytywać chyba ze względu na to ze przypomina mi się moja ciaża bo także miałam na styczen termin ale 3 lata temu.

Powiedz mi po cholere wchodzisz i komentujesz i wypisujesz bzdury nie na swoim wątku???
Żal Ci dupe ściska, ze tu lubią Arise? niemasz co robic to rozbierz sie i popilnuj swoich rzeczy.......a nie pisz na innych watkach...... masz swój to tam komentuj.........

sory dzewczyny ale wkurza mnie takie oczernianie kogos bez powodu....

juz nie będę komentować tutaj :) Powodzenia Wam życzę i dużo radosci z maleństw :)

Odnośnik do komentarza

dzien dobry!!!
ale zimno umnie jest-10stopni zaprowadziłam Kacpra do szkoły a teraz gorąca herbatka i pod kocyk i tak siedze do 15 hihi o nie nie wstaje no chyba ze listonoisz mi cos ciekawergo przyniesie bo przez ten snieg i ta pogode mam do odebrania z 10 paczek;-) w tym moj prezent mikołajkowy;-) mam nadzieje ze dzis przyjdzie !

a i dzis mi sie w konću lepiej spało nie budziłam sie tyle razy i nie łaziłam po domu.... może to przez to że śniło mi sie moje maleństwo?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...