Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
krawatek do lekarza ide na 17
wlasnie spakowalam torbe :Histeria:
i zaczynam miec nerwa

GRATULUJĘ SPAKOWANEJ TORBY!!! :D hihihihi wszystko zmieściłaś?? :oczko: ja sobie pakowania nie wyobrażam jeszcze... nie stresuj się!!! :*

ps. ja miałam dzis hardcorowy sen, film można by było nakręcić, wyobraźnia mistrza :D :D :D śniło mi się że byłam w więzieniu męskim!!!!! na dodatek najgorszym z możliwych, gdzi cele były miniaturowe, obskurne i 1osobowe, bo trzymano tam najgroźniejszych przestępców. A więc po obu stronach miałam nieźle stukniętych morderców, a mnie wsadzili tam bo ktoś mnie wrobił i przesiedziałam tam ok 7 lat i dopiero po tym czasie się wydało, że jestem niewinna!!! no i rodzina mnie nawet nie odwiedzała... mówię Wam, jak w filmie... a Ci sąsiedzi psychole, jakbyście ich widziały...brrrr....:eee:

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich:)

Nie było mnie znowu przez weekend, ale normalka... Dziś nawet się wyspałam wstałam po 10:D, z 7 wyjsciami do toalety ale cóż...

Nitka Cieszę się,że napisałaś, masz ślicznego synka:) Jeśli znajdziesz chwilę czasu to pisz:) A położnymi się nie przejmuj poprostu tak to już jest jedne są lepsze a inne gorsze.
W czoraj mi siostra opowiadała jak była w przychodni (przeszło rok temu) u ginekologa ściągnąć szwy z krocza, to gin jej powiedziała :,,no zdjęłabym pani te szwy, tylko że mam nożyczki, a nie mam pensety'' -:/ i nie zdjęła, musiała jechać biedna do szpitala i tam ją lekarz gin przeprosił za naszą służbę zdrowia - no gdzie rozum...

Iga Trzymaj się ciepło, zdrowiej:) Albo zrób syrop z cebuli.

Cafe nareszcie spakowałaś torbę:) teraz to tylko do przodu, choć napewno masz ciężko...Jeszcze trochę:) Powodzenia u gina

Krawatek Ty to masz sny, koń by się uśmiał:)

Ann dobrze, że jesteś stęskniłyśmy się za Tobą.
Eulalia Fajnie, że Twój też lubi motory...Choć ja też nie jestem zbytnio za tym, boję się o niego. Uważaj i nie przemęczaj się. Ostrożnie z tymi zakupami

A tak w ogóle, to myślałam, że któraś z Was odpisze mi co do swędzącego kręgosłupa... ale ok, zapomniałyście...

Powiem jeszcze tyle , byłam w Auchanie w sobotę na zakupach, kupiliśmy wanienkę, gąbkę, ręcznik z kapturkiem i tam jakieś pierółki i cały wózek zasypany jedzeniem i artykułami do dzidzi. Ludzi w mul tum, poszliśmy do uprzywilejowanej kasy dla kobiet w ciąży i osób nie pełnosprawnych i co...? Przed nami stało z 7 ludzi z wózkami ani jedna nie była w ciązy ani nikt nie był niepełnosprawny... i NAS NIKT NIE WPUŚCIŁ NAWET EKSPEDIENTKA czekaliśmy pół godz! stałam i cały brzuch twardy...Ja nie rozumiem tego po co robią takie kasy jak tego nie przestrzegają...? a ja upominać sie nie umiem o swoje:(
Zresztą nawet bym tam nie umiała się wcisnąć bo tak wąsko tam było... ah nie ma co gadać. SZOK

A co do tego sporu tutaj o Arisę, to zostawcie ją dziewczyny, każdy mógł sobie nick zmienić i każdy mógł coś pisać rok temu i mogło się zapomnieć tego czy tego. Zostawcie to, nie psujcie atmosfery.Póki co jest wszystko dobrze i Arisa nam pomaga. Tyle.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia i fajnych prezencików od mikołaja

Odnośnik do komentarza

Cafe czekamy na wieści.

Arisa od Ciebie również.

Elina kochana mnie kręgosłup nie swędzi więc bardzo nie pomogę....
A co do tej kasy ja również pracuję w dużym markecie na kasie i aż oczy wielkie zrobiłam jak przeczytałam że kasjerka nie zareagowała.U nas jest to nie do pomyślenia... zaraz dostaniesz notkę za nieobsłużenie takiej osoby a jeszcze jak dyrektor b to zobaczył..... a u nas bardzo często jest na linii kas.I kochana upominaj się następnym razem bo to nic takiego :36_3_15:

Iga zdrówka życzę.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13041
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13040
http://s1.suwaczek.com/20091017040123.png
:Aniołek: 04.2005 :Aniołek: 11.2005

Odnośnik do komentarza

Elina z tym kręgosłupem to nie wiem co Ci napisać, bo mnie swędzi... WSZYSTKO!!! no ale ja tak mam zawsze jak się zaczyna okres grzewczy i pomimo tego, że codziennie się smaruję i włączam nawilżacz powietrza to zawsze mam to samo, a teraz się boję, żeby rozstępy mi sie na brzucholu nie zrobiły skoro skóra ciągle sucha...

co do zakupów i kolejek... niestety tak to jest... :/ a teraz ludzie przed świętami zakupy robią, jest ich dużo i wszyscy wkurzeni, że muszą czekać... choć ja muszę przyznać że do tej pory miałam kilka baaardzo miłych sytuacji i zarówno mężczyźni jak i kobiety mnie wpuszczali... ale zapomnij żeby jakiś młody gagatek miejsca ustąpił... udaja że nie widzą... co zrobić... możesz tylko upomnieć :)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

cafe daj znać po wizycie kiedy Twój wielki dzień::):

Angela zaraz zabieram się za pieczenie torta:Szok:ale coś czarno o widze,bo pewnie znowu mi zakalec wyjdzie:Śmiech::Śmiech:

Za pół godzinki mam dzwonić do przychodni(już drugi raz:Zły:).
Dzwoniłam jakąś godzine temu i pani nie potrafiła powiedzieć czy będę miała to usg czy nie:Szok:,bo nie wie czy pan doktor raczy się pojawić:Szok:

Elina mnie boli kręgosłup ale żeby swędział-nie słyszałam o niczym takim.

Tyle jeszcze do zrobienia na jutrzejszą imprezke a mi wszystko idzie w ślimaczym tempie:Szok:
Dziewczyny na dokładke szaleją i co posprzątam to zaraz porozwalane:Szok:

Udanych Mikołajek:Całus::Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

Hej!

Nitka Kochana synek jest cudowny! Taki maleńki i słodziutki! Jak tak patrze na to zdjęcie to zaczynam się nie cierpliwic, ja ta która chciała urodzić nawet po terminie!(przypominam, że to z powodu nie pozałatwianych spraw hihi). Przypomina mi się karmienie piersią i naprawdę Ci zazdroszczę!
Dużo zdrówka dla Kajtusia i dla Ciebie mamuśku:)

cafe czyli już wszystko gotowe? Możesz rodzic?:) Strasznie jestem ciekawa kiedy to nastąpi, już się nie mogę doczekać Twoich chłopców(bliźniaki tak słodko wyglądają)

Elina a upomniałaś się o swoje w tej kolejce? Ja ostatnio się z babką pokłóciłam. Nie chciala mnie przepuscic, bo przed chwila uspa panu z dzieckiem i jak tak dalej pojdzie to ciagle bedzie musiala komus ustepowac. Powiedziałam, że jak staje przy takiej kasie to musi się liczyc z tym, że bedzie musiala komus ustapic miejsca i mialam ja gdzies weszlam przed Nia(ten facet co go przepuscila poparl mnie). W koncu to 9 miesiac i nie mam zamiaru stac Bóg wie ile w kolejce skoro mam taki przywilej to z niego korzystam! Dziewczyny nie krępujcie się "walczyc" o swoje:) Jeszcze jej mąż do niej z pretensjami, że po co ona się tam ustawiła hehe

Iga dużo zdrówka!

Ja mam jutro wizytę. Od 2 miesięcy(czy nawet lepiej) nie miałam badania ginekologicznego, może jutro w końcu zrobi:)
Poza trym nie mogę już się doczekac świąt! Uwielbiam tą atmosferę, ozdoby itp.

Poza tym nie interesuje mnie co Arisa robiła rok temu. Faktycznie to nie czas ani miejsce na takie dyskusje. My tu czekamy na Nasze Szkraby, wiecie? Więc powstrzymajcie się z głupimi wypowiedziami.
Buziaki:*

Odnośnik do komentarza

angela00000
Arisa

Angela zaraz zabieram się za pieczenie torta:Szok:ale coś czarno o widze,bo pewnie znowu mi zakalec wyjdzie:Śmiech::Śmiech:

Będzie dobrze.A który robisz??

Ten motylek mi najbardziej spasował:Oczko:

szyszka
Arisa jak nie wyjdzie to zawsze są gotowe blaty, ja Paulince na roczek zrobilam tort z takich blatów i myslisz, ze ktos narzekał?:)

A tak wyglądał:)

Boje się piec biszkopt,bo podejrzewam,że nie wyrośnie:Szok:.
Na wszelki wypadek mojego wysle po te gotowe blaty:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

szyszka
Hej!

Elina a upomniałaś się o swoje w tej kolejce? Ja ostatnio się z babką pokłóciłam. Nie chciala mnie przepuscic, bo przed chwila uspa panu z dzieckiem i jak tak dalej pojdzie to ciagle bedzie musiala komus ustepowac. Powiedziałam, że jak staje przy takiej kasie to musi się liczyc z tym, że bedzie musiala komus ustapic miejsca i mialam ja gdzies weszlam przed Nia(ten facet co go przepuscila poparl mnie). W koncu to 9 miesiac i nie mam zamiaru stac Bóg wie ile w kolejce skoro mam taki przywilej to z niego korzystam! Dziewczyny nie krępujcie się "walczyc" o swoje:) Jeszcze jej mąż do niej z pretensjami, że po co ona się tam ustawiła hehe

Ja mam jutro wizytę. Od 2 miesięcy(czy nawet lepiej) nie miałam badania ginekologicznego, może jutro w końcu zrobi:)
Poza trym nie mogę już się doczekac świąt! Uwielbiam tą atmosferę, ozdoby itp.

Buziaki:*

Szycha Ty to bojowa jesteś, jak lwica!! :16_12_7:
i ja też nie miałam badania gin dawno, usg na każdej wizycie, a badanie ostatnio chyba w 4 mcu!! ale teraz nie popuszczę...musi mi zrobić! Szyszka, może zapytaj lekarza?? bo ja pytałam takiej pani doktor w szpitalu i powiedziała ze badanie powinno być robione na każdej wizycie a usg niekoniecznie...

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Krawatek, ja generalnie nie jestem bojowa(chyba, że ktoś mnie wkurzy;]), ale teraz naprawdę mi ciężko więc po to są te kasy żeby nam (czytaj kobietom w ciąży) było lżej, a nie stanie Ci taka pinda za przeproszeniem jak ma tyle kas do wyboru i ma wszystko w du***j:)
A z tym badaniem to mam nadzieję, że mi teraz zrobi, bo to już skończony 36 tydzień więc chciałabym wiedzieć czy coś mi się skraca i rozwiera:)

Arisa no spróbowac można a nuż się uda:)

Odnośnik do komentarza

krawatek
szyszka
Hej!

Elina a upomniałaś się o swoje w tej kolejce? Ja ostatnio się z babką pokłóciłam. Nie chciala mnie przepuscic, bo przed chwila uspa panu z dzieckiem i jak tak dalej pojdzie to ciagle bedzie musiala komus ustepowac. Powiedziałam, że jak staje przy takiej kasie to musi się liczyc z tym, że bedzie musiala komus ustapic miejsca i mialam ja gdzies weszlam przed Nia(ten facet co go przepuscila poparl mnie). W koncu to 9 miesiac i nie mam zamiaru stac Bóg wie ile w kolejce skoro mam taki przywilej to z niego korzystam! Dziewczyny nie krępujcie się "walczyc" o swoje:) Jeszcze jej mąż do niej z pretensjami, że po co ona się tam ustawiła hehe

Ja mam jutro wizytę. Od 2 miesięcy(czy nawet lepiej) nie miałam badania ginekologicznego, może jutro w końcu zrobi:)
Poza trym nie mogę już się doczekac świąt! Uwielbiam tą atmosferę, ozdoby itp.

Buziaki:*

Szycha Ty to bojowa jesteś, jak lwica!! :16_12_7:
i ja też nie miałam badania gin dawno, usg na każdej wizycie, a badanie ostatnio chyba w 4 mcu!! ale teraz nie popuszczę...musi mi zrobić! Szyszka, może zapytaj lekarza?? bo ja pytałam takiej pani doktor w szpitalu i powiedziała ze badanie powinno być robione na każdej wizycie a usg niekoniecznie...

Ja to mam tą przyjemność,że na każdej wizycie mnie bada ginekologicznie:Szok:
Aż się boje teraz iść(w czwartek)-mam nadzieje,że rozwarcie się nie powiększyło,bo jak tak to mnie skieruje do szpitala-a leżeć mi się tam nie uśmiecha.

Nic,zmykam do garów i do sprzątania:Śpiący:

Odnośnik do komentarza

Nitka - dzieciatko jest przesliczne! Wprawdzie nie widac go dokladnie, ale i tak jest super! I wcale nie jest az taki malutki :)

A wiecie co? Mialam wczoraj impreze-niespodzianke tzw. baby shower :)
Dostalam sporo prezentow, miedzy innymi tez i ciuszki, ale wiecie jakie rozmiary? Dla wczesniakow (do 3kg ;P)))! Chyba komus sie spodobaly, ze takie slodkie i malenkie, a nie pomyslal o sprawdzeniu rozmiarow. Nawet nie mam paragonu, zeby oddac spowrotem do sklepu i co ja z nimi teraz zrobie? Szkoda, bo sa naprawde slodziachne :)
Pozniej jak sie ze wszystkim rozpakuje, to zrobie zdjecia i Wam pokaze co dostalam :)

Cafe - powodzenia, trzymam kciuki za Was!!!

Iga - zdrowka! Mnie tez cos po tej wczorajszej imprezie jakas choroba bierze, ale bede z nia walczyc! ;) To pewnie przez te emocje i wrazenia, nie bylam na to wszystko przygotowana.

Elina - ja mam tak samo jak Krawatek - cale cialo mi swedzi i mam sucha skore, ale ja tak zazwyczaj mialam na zime. I smarowanie kremami, olejkami itp. malo pomaga. Pierwszy raz tez slysze, zeby komus kregoslup swedzial.

Co do tych dziewczyn, co nam tu wchodza na watek i pisza te zlosliwe posty, tez mi sie to nie podoba. Nikt ich tu do nas nie zapraszal i chyba nie prosil o to, zeby nam tu sie zwierzaly ze swoich problemow. Co Arisa kiedys im powiedziala, to tylko sprawa miedzy nimi, ja nie znam szczegolow i nie chce znac.
Gdyby jednak stalo sie tak jak one pisza (ze kogos tam wysmiewala - nie wiem - moze ten ktos zasluzyl? ;)), to tylko bedzie zle o niej swiadczylo, bo my tutaj zyjemy w zgodzie i przyjazni :)
Ja osobiscie wcale bym sie tym nie przejela, mam duzo powazniejsze problemy w rzeczywistym swiecie. A te tutaj szaleja po watkach i wypisuja jakies bzdury, a co najsmieszniejsze, nikogo chyba to nie obchodzi! Dziwi mnie takie zachowanie, moze niech najlepiej skarge w sadzie zloza, to przestana tracic czas na forum :sofunny:

Milych Mikolajek!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a9ne9y47c.png
http://www.suwaczki.com/tickers/h5v8xzdv8cv8e4l9.png

Odnośnik do komentarza

hej Laseczki, przepraszam, że tak nie odpisuję na Wasze posty, ale podczytuję, tu nie mam tak czasu, bo ciągle ktoś waży mierzy bada itp, a jak jest chwila pomiędzy karmieniami to odpoczywam. W każdym razie podczytuję... I jako dumna mama musze się pochwalić jeszcze zdjątkami :) Dziś zdjęli i szwy - strasznie cholera bolało, kurka blada... cały czas jakieś stresy tu. Mały ma nadal żółtaczkę i nie wiem co dalej...

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

nitka07
hej Laseczki, przepraszam, że tak nie odpisuję na Wasze posty, ale podczytuję, tu nie mam tak czasu, bo ciągle ktoś waży mierzy bada itp, a jak jest chwila pomiędzy karmieniami to odpoczywam. W każdym razie podczytuję... I jako dumna mama musze się pochwalić jeszcze zdjątkami :) Dziś zdjęli i szwy - strasznie cholera bolało, kurka blada... cały czas jakieś stresy tu. Mały ma nadal żółtaczkę i nie wiem co dalej...

nitka super fotki maluszek słodziutki;-)
odpoczywaj odpoczywaj bo to sa juz ostatnie takie chwile kiedy mozesz...
ach zazdroszcze Ci już sie nie moge doczekac swojego maluszka ale jeszce niech zaczeka jestem ostatnia w tym wyścigu...:dzidzia_mis:

Odnośnik do komentarza

Nitka - zakochałam się :36_3_3: - Tój synus jest przesliczny - normalnie cudo !!! I nie przejmuj się - żółtaczka u niemowlaczków jest częsta, a jesteś w najlepszym miejscu, żeby sie jej pozbyć. Sama też wyglądasz zrewelacyjnie.

Gosia - szkoda, że u nas takie imprezy nie są częste, sama chętnie bym poświętowała :) a takie maleńkie ciuszki może się przydadzą, choćby na pierwsze dni?

Arisa - wszystkiego najlepszego dla Twojej córci, a Angela jest niesamowicie utalentowana jeśli chodzi o torty i ich niesamowity wygląd. Ciekawe, czy smakują tak, jak wyglądają.....
Mnie tez bada ginekologicznie na każdej wizycie.

Szyszka, Elina - ja nie potrafię się o swoje upomnieć w takich sytuacjach. Kilka dni emu, po dłuuuugim siedzeniu w domu stanęliśmy w kolejce i przed nami był facet, który miał ciężki kosz i juz tak się źle czułam, że poprosiłam go o to, żeby mnie przepuścił, ale szanowny Pan nie przestawił wózka. Zlitowała się nade mną babka z kasy i otworzyła nową kasę. A ja się popłakałam :kiepsko:

A z tym swędzeniem to myślę,że warto o tym powiedzieć lekarzowi, bo czasami (rzadko) jest to objaw cholestazy. A czasami przed pojawieniem się rozstępów.

Odnośnik do komentarza

jestem brzucholki

najpierw tylko musze
nitka no kajtus slodziak jak nie wiem,cuuuuudny jest
i ty tez swietnie wygladasz
:Całus:

a teraz o sobie

wiec mamuski jutro rano mam sie stawic w szpitalu
a w srode chlopaki beda juz z nami :yipi:

ehhh no nie moge sie doczekac
dam znac co i jak

przepraszam ze tak tylko o sobie ale na pewno mnie rozumiecie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...