Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

szyszka
neki to może termin z pierwszego USG będzie najbardziej wiarygodny? Przerąbane miec tyle różnych terminów, bo człowiek jest strasznie skołowany i nie wie który jest najbardziej prawdopodobny:)

nitka zapomniałam dużo zdrówka dla synka!

dokładnie :)
mam nadzieję , że tylko nie przyjdzie na świat w odpowiednim terminie zdrowotnym dla siebie :)

http://lmtm.lilypie.com/ip8Ep1.png

Odnośnik do komentarza

szyszka
Iga i jak Ci się podobała lektura?:)

Arisa, to Klocuszek:D Masz jakieś fotki?
Nie wiem ile teraz Filipek waży:) USG miałam dokładnie 3 tygodnie temu i ważył 1700g, przez 3 tygodnie pewnie trochę mu się"przytyło";) Przypuszczam, że około 2300g?

Mój gin robi beznadziejene fotki:-(
Samą główke,kość udową i tyle dziś mam:-(((
I nie zobiłby mi usg gdyby nie to,że rozwarcie się zrobiło.

A w tą wage z usg to tak nie do końca wierze,bo patrzyłam na usg z poprzedniej ciąży i 1 grudnia na usg wyszła waga 2910 a urodziłam 12 dni pozniej córe z wagą 2800:wink:

Odnośnik do komentarza

szyszka
A minimalne rozwarcie tzn jakie?:)
Wiem, że te pomiary z USG nie są na 100% to tylko przypuszczalna waga. Już kiedy pisałam, że z Paulinką miałam USG dzień przed porodem i niby ważyła 3900g a urodziła się 4260:) Mała różnica była, nie?:)

Mała hihihi
Rozwarcie na 1cm-poprzednio też tak miałam i jeszcze miesiąc wytrzymałam tak,ze się nie martwie:-)

Odnośnik do komentarza

szyszka
Jakbyś wytrzymała miesiąc to byłoby idealnie:) Ja przez 2 tygodnie miałam 2cm i tak się nic nie ruszało dalej:)

Różnie z tym rozwarciem jest,narazie nie jest zle bo skurczyki mnie nie męczą ale będę się oszczędzała.
A Ty kiedy idziesz na wizyte?:smile:

Mola tez jest w tym samym tyg co my,ciekawe co u niej?bo zamilkła

Odnośnik do komentarza

szyszka
Arisa co ma być to będzie tak czy siak doczekamy się naszych Szkrabów:)Też jestem ciekawa co u Moli i Izuni. Może znowu coś z mężem nie tak i dlatego nie pisze?
Mam następną krótką wizytę(tak mi gin powiedział że będzie krótka) za 3 tygodnie:)

Mam nadzieje,że u Moli wszystko ok.
Pewnie,że się doczekamy-prędzej czy pózniej:D
Za 3 tygodnie też mam wizyte,sprawdzi czy rozwarcie się powiększa czy nie.
No chyba,ze mnie skurcze będą meczyć to mam wczesniej przyjść

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a miałam Wam pisać i zapomniałam.
Mieliśmy na oddziale gwiazdę.Dziewuszka miała 13 lat i była w 20 tyg. ciąży.Od razu mówię że to rumunka była ale bardzo zadbana i jej rodzice też nie tak jak te które na ulicy żebrzą, miała anemie.Była bardzo zadowolona że synka będzie miała.Okresu nawet nie miała nigdy.Tylko nam jej szkoda było bo ona troszkę przerażona a te położne i lekarze traktowali ją jak gorszą....

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13041
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13040
http://s1.suwaczek.com/20091017040123.png
:Aniołek: 04.2005 :Aniołek: 11.2005

Odnośnik do komentarza

hejka, no czytam, czytam :) Arisa - duża Twoja dzidzia jesteśmy prawie tak samo, bo ty 33 i 4 dni a ja 33 i 1 dzień :) a okres miałaś kiedyś co ile? ja zawsze co 30 dni. ANgela - dzieci rodza dzieci...a TY się trzymaj, wytrzymamy wszystkie - zobaczycie :) Iga - brzusio zgrabniutki :) Gosia - ja tam nie narzekam na bóle żadne - oprócz czasem pod skórą na brzuchu tak jak by się ścięgna naciągały... ja mam bardzo chudy ten brzuch a pod spodem bardzo umięśniony i to dlatego - tak mi lekarka powiedziała, i te napinanie się też się przez to robi...Krawatek - ja chyba z 7 lat temu ostatnio cokolwiek czytałam, bo od czasu jak zaczęłąm robić najpierw germanistykę a teraz anglistykę to tylko co najwyżej lektury hihihihi[ Szyszka - synek już lepiej chyba, ale nadal ma te węzły powiększone.../B]

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

nitka07
hejka, no czytam, czytam :) Arisa - duża Twoja dzidzia jesteśmy prawie tak samo, bo ty 33 i 4 dni a ja 33 i 1 dzień :) a okres miałaś kiedyś co ile? ja zawsze co 30 dni. ANgela - dzieci rodza dzieci...a TY się trzymaj, wytrzymamy wszystkie - zobaczycie :) Iga - brzusio zgrabniutki :) Gosia - ja tam nie narzekam na bóle żadne - oprócz czasem pod skórą na brzuchu tak jak by się ścięgna naciągały... ja mam bardzo chudy ten brzuch a pod spodem bardzo umięśniony i to dlatego - tak mi lekarka powiedziała, i te napinanie się też się przez to robi...Krawatek - ja chyba z 7 lat temu ostatnio cokolwiek czytałam, bo od czasu jak zaczęłąm robić najpierw germanistykę a teraz anglistykę to tylko co najwyżej lektury hihihihi[ Szyszka - synek już lepiej chyba, ale nadal ma te węzły powiększone.../B]

Wg dzisiejszego usg to jestem w 34 i 3 dc.Aaa co usg to inaczej:lup:
Wczesniej miałam róznie @ raz co 30 dni,raz 28,35-masakra z tym była:lup:
A termin mi dziś wyliczył ze sredniej,bo z główki wyszło na styczeń,z kości udowej na grudzień-pogubiłam się w tym

Odnośnik do komentarza

nitka07
ARISA a no widzisz - to niby o tydzien dalej jestes, ale mi z usg też na koniec grudnia a z okresu na 5-8 stycznia...

Ja tam już naprade nie wiem jak to z tym jest.
Grunt,zeby do 36,37 tygodnia wytrzymać i potem moge iść rodzić-wcześniej nie:lol:
Mi z wymiarów główki wyszło na 7 stycznia,z kości udowej na 22 grudnia i coś tam jeszcze mierzył-średnia mu wyszła na 27,28 grudnia-ciemna magia jak dla mnie:D

Odnośnik do komentarza

O, ludzie, jak mi niedobrze od rana... I nawet nie ma warunkow, zeby w razie czego pochylic sie nad kibelkiem, bo majstry w obu pracuja :/

Mnie boli kregoslup bardzo, ale w dolnej czesci wlasnie - ciezar brzucha tak chyba dziala, bo to dokladnie z drugiej strony boli.. W poprzednich ciazach tez tak mialam.

Dziewczyny, mialyscie przy porodzie bole krzyzowe? Bo ja nie, choc zawsze tego sie balam bardziej niz porodu, bo to podobno masakra. A teraz jak mam te skurcze przepowiadajace to zwykle zaczynaja sie cholery od krzyza wlasnie, buu....

Ja juz bym chciala rodzic, a nie myslec tylko i sie stresowac...

Elina, wysle Ci ten suwaczek dzis, ale pozniej, bo teraz siedze, a ledwo wyrabiam na plecy. Sowo daje, jak juz kupimy sobie lozko, to osobiscie podpale te cholerna kanape!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqgwqh7olh3.png
http://images39.fotosik.pl/166/486b0534ac2588d7med.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam sięJ dopiero zwlekłam się z łóżka i popijam kawke:D.
Mój rano zajął się diablicami-to mam luzik.
Tylko troszke sprzątne(bo sajgon:whoot:) i wracam do łóżeczka-nie wyspałam się,non stop do kibelka goniłam,już wymiękam.

Marta ja nie miałam bóli krzyżowych,więc nie pomoge(poza tym moje bóle przy porodzie trwały jakieś 20 min?-te najmocniejsze).
A kanape spal-też mam kilka takich wygodnych rzeczy w domu:wink:
krawatek a Ty jak zwykle zapracowana:lol:
Ja to mam mega lenia i nic mi się nie chce...

Miłego Dnia Wam Życzę:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

MartaN
O, ludzie, jak mi niedobrze od rana... I nawet nie ma warunkow, zeby w razie czego pochylic sie nad kibelkiem, bo majstry w obu pracuja :/

Mnie boli kregoslup bardzo, ale w dolnej czesci wlasnie - ciezar brzucha tak chyba dziala, bo to dokladnie z drugiej strony boli.. W poprzednich ciazach tez tak mialam.

Dziewczyny, mialyscie przy porodzie bole krzyzowe? Bo ja nie, choc zawsze tego sie balam bardziej niz porodu, bo to podobno masakra. A teraz jak mam te skurcze przepowiadajace to zwykle zaczynaja sie cholery od krzyza wlasnie, buu....

Ja juz bym chciala rodzic, a nie myslec tylko i sie stresowac...

Elina, wysle Ci ten suwaczek dzis, ale pozniej, bo teraz siedze, a ledwo wyrabiam na plecy. Sowo daje, jak juz kupimy sobie lozko, to osobiscie podpale te cholerna kanape!

:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...