Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się z rana i ja :)

Tusiu, ale przeżycia masz z babcią, a właściwie z tymi lekarzami i pielęgniarkami!!! Wrrrr!!! :36_2_54: Życzę, oby to się jak najszybciej skończyło pozytywnie!!

Ja pospałam i nawet sobie nastawiłam budzik godzinę później, bo nie musiałam małej odwozić do babci, ale że jestem zapominalska, to i tak wstałam normalnie, czyli o 5.30, bo zapomniałam wcześniejszego budzika wyłączyć. A on zadzwonił jak zwykle, ja wstałam, nakarmiłam małą, chcę się ubierać, ale patrzę, że to dopiero 6.00, a nie 7.00 :smile_move: Więc się jeszcze na półgodzinki położyłam, a co!!

Odnośnik do komentarza

Stronka za zdrowie!!!

tusia13
Radość a jak mamusia mam nadzieję, że wraca do formy i dobrze że w domciu bo patrząc na te cholerne szpitale (nawet sie nie przyznaje ze też w szpitalu pracuję) to człowieka zdrowego mogą wykończyć.

Dokładnie! Ja jak mam iść do lekarz / szpitala to chora jestem na samą myśl!

Mama w porządku, fajnie, że jest już w domku, bo atmosfera na oddziale onkologii dobijająca na maxa była (nie ma co sie dziwić ::(:)

U mnie gorąc straszny :o_master2: Nie lubię takich upałów :glass: No chyba, że na Rodosie :) Małgosia miłego wypoczynku!

Miłego dnia :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Radość, ależ Ci zazdroszcze takiego miłego i krótkiego dnia pracy.

A jak tam u was nocne nawałnice też były takie atrakcjie. Ja o 2 30 ratowałam pranie na balkonie bo mi razem z klamerkami fruwało, a mój małżonek i dziecko nieprzerwanie w tej samej pozycji spali jak wróciłam po 20 min do łóżka. Karola to nieodrodna córa taty nic jej snu nie ruszy.

A jak tam mam dobrze sie czuje.

Moją babcie wypisują dzisiaj do domciu leżejszą o 8 zębów i już od rana czeka w blokach startowych na wyjscie.

Miłego i spokojnego dnia życzę.:smile_move::smile_move::smile_move:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

tusia13

Karola to nieodrodna córa taty nic jej snu nie ruszy.

Moją babcie wypisują dzisiaj do domciu leżejszą o 8 zębów i już od rana czeka w blokach startowych na wyjscie.

Miłego i spokojnego dnia życzę.:smile_move::smile_move::smile_move:

OCH JAK MASZ FAJNIE ZE CI DZIECIE TAK LADNIE SPI

w P-niu lało jak z cebra ale nic wielkiego poza tym....

Super, ze Babcia juz wraca ze szpiatala\\\

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

tusia13
Devachan no witaj odkąd w Polsce jesteś to sie nic prawie nie odzywasz. Jak ci pobyt mija mam nadzieję ze sie wyluzowałaś i odpoczywasz.
Pozdrowionka

Tusiu, tu tez sie nic prawie nie dzieje, chyba upały i burze wszystkich wykanczaja...
na pewno wyluzowalam sie tu bardziej niz w NO:yes:

chce kupic cos do jezdzenia, taniutkiego malutkiego, no wiesz...
zajeta jestem odpampersowywaniem Vicka, dobrze nam idzie...
Jeszcze latam za potrzebnymi rzeczmi do remontu w Oflo, jak juz sie malz wzial to niech skonczy o 7ej rano bede tu miala gostka co to pojedzie ze mna po kuchnie do leroya i zabierze to do Oflo...
taka rozbiegana jestem, ale duzo szczesliwsza tu niz tam...
Pozdrawiam cie serdecznie i wysylam ci PW
za tydzien bede odcieta od swiata bo musze odpozyczyc kompa wlascicielom bo jada na wakacje, potem ja i bede do konca Igo tyg wrzesnia bez neta!!!
a jak kupie auto to juz lapka nie, poza tym bezsens kupowac neta bezprzewodowego na wakacje skoro w domu lepszy bylby z kablowki, a na dwa mnie nie stac...albo insczej - po co kase w bloto wywalac, a te bezprzewodowe to tragedia tak sie rozlacza...:Szok:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja po weekendowej nieobecności :)

Radość, fajnie, że weekend udany!!

A mi moja mała wyrywa się już do chodzenia, szczególnie z tatą za rączki!! Zresztą nauczyła się mówić "tata" i tak w kółko powtarza tatatatatatata. A "mama" nie chce - tylko kręci głową, że nie, mały łobuz.

Dziś prawie się spóźniłam do pracy, bo próbowaliśmy malej złapać siusiu do badania - 2 godziny i ani kropelki :( Jutro powtórka z rozrywki.

Odnośnik do komentarza

udanego dnia foremeczki!!!!!!!!!!!!

my wreszcie w domu u się, bo weekenda w wiekszosci (2nocki) spedzilismy u babuni, bo wczoraj wyekspediowywalysmy moje rodzenstwo cioteczne do Englanda autem - jeszcze jada, zaraz wjezdzaja na prom w Dunkierkach do Dovre, a potem juz z górki do B-ham, mam nadzieje ze sie nie poplączą omijając Londyn...:Szok:

a dzis o 8ej rano juz goscilam w Leroy Merlin, zakupilam brakujace 3 paczki paneli sciennych, po 1 paczce paneli podlogowych - na korytarz juz zabrakło bo bylo duzo docinek, a na kuchnie wolalam dokupic na wszelki wypadek - w Leroyn nie ma problemu ze zwrotami (bezterminowo), do tego zlew+syfon+bateria, raufaza+klej na korytarz (kupiłam tez tapete z włókna szklanego i klej , bo na to bylo "zamówienie" ale ja wole raufaze z kamyczkami, tylko nie wiem co mi dadza rade położyc - ten mój małż z kolegami) do tego tapete na jedna sciane w sypialni (małż pięścia dziurę wybił w nida gipsie, trzeba to naprawic i zamaskowac) i farbę strukturalną na ścianę w salonie, która była szpachlowana jak się robole od strony elewacji przewiercili do salonu na szczytowej ścianie...poszło 2,5tyś, ale z karty kredytowej małża oczywiście...:Oczko:

a teraz wpadłam zajrzeć co u was:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochne, wiedzę że weekend udany.

Dew super że zakupki porobione no i że małżonek też coś z tego będzie miał (spłatę karty hi hi hi)

Radość super że takie miły weekend, a jak mamusia czy już doszla do siebie?

newania no to dzielne dziecię masz moja np. ma już 11,5 miesiąca i chodzenie nie jest jej najmocniejszą stroną, powodzenia.

A ja dopiero dzisiaj sie odzywam, bo w niedzielę miałam mały wypadkek tzn. gałąź świerku sie na mnie rzuciła :smile_move::36_1_21::smile_move:
Wychodziłam od znajomych i jej nie zauważyłam a ona zaatakowała moje otwarte oko, myślałam że przejdzie ale niestety wczoraj mocno bolało i musiałam odwiedzić okulistę, a tam ciekawe rzeczy okazało sie że mam pękniętą rogówkę. Dzisiaj już lepiej ale wczoraj niewiele widziałam wiec sie nawet nie odzywałam.

Dzisiaj natomisat miły słoneczny dzionek, bez bólu oka co jest miłe.
Zapraszam na kawkę. Buziaki

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Hej

Tusia ale miałąś przeżycia. Wystraszyłaś mnie z tym okiem, mam nadzieję, że szybko się wygoi rogówka i będzie dobrze :) Ściskam :Kiss of love:
Mama już dobrze, jutro jedzie na kontrolę i czekamy na wyniki badań...

Ja wczoraj byłam na rwaniu ósemki, nawet przyżyłam i nie byo tak źle, dzis tylko szczęka boli, ale zębodół spoko :)
Piotruś u teściów na kilka dni... Tęsknię...

Miłego dnia :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Och to dzielna jesteś z tą ósemką, ja rwałam parę lat temu, ale mialam chyba z 8 szwów na dziąśle i podniebieniu i jakoś niezbyt mile to wspominam.
Co do oka to teraz znowu zaczyna mnie pobolewać kurcze niedobrze bo wczoraj wracałam samochodem na jesnym oku, jak tak dalej pójdzie to dzisiaj czeka mnie to samo.

Fajnie ze z mamą wszystko dobrze, to jednak stresujące chwile dla czlowieka.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja :)
Tusia - niebezpieczny ten wypadek z okiem, oby się szybko zagoiło i nie zostawiło żadnych śladów i nie bolało!

Radość - dobrze, że rwanie poszło w miarę gładko :) I trzymam kciuki za dobre wyniki mamy.

A my dziś byliśmy na badaniach z małą, udało się rano w końcu złapać siusiu, a potem pobranie krwi - nie było tak źle, mała prawie nie płakała, mimo, że była kłuta 2 razy, bo za pierwszym razem ta siłaczka wyrwała rękę ;) Cała mokra byłam po tym wszystkim. :36_2_54: Położna, która ją kłuła była bardzo miła i też cała zestresowana ;)

PS. Wrzuciłam 2 nowe zdjęcia do galerii :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...