Noworodki i niemowlaki

Lipcowe mamusie 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~marcela27

~marcela27

Patrycjan 1109 trzymaj się ;);) ważne, że jesteś po kontrolą ;);)

monika_23

monika_23

Hej,
uf, pierwszy post z rana napedzil mi strachu, dobrze, ze juz napisalas, ze wszystko ok. Trzymam kciuki.
P.S. Tez ide na 13 do rodzinnego po milion skierowan na siki, do dermatologa i inne duperele. Kaszel nie ustepuje, az brzuch czasem boli. W srode mam ginekologa - serduszko ma juz bic, chodze z dusza na ramieniu.

--

http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2015/10/10/28.png][/url]

49216 monika-23 Kobieta, 27 lat, Białystok
KariKari

KariKari

No to dobrze ze wszystko jest ok bo tak co chwila wchodzilam na forum patrzec czy sa wiesci od ciebie o az sie przestraszylam jak napisalas o szpitalu.

Dziewczynki a co sadzicie o diecie zywieniu z Ewa Chodakowska? Ona ma tak prosto dobrane przepisy a tak wartosciowe ze wydaje mi sie ze nie zaszkodza. A ja nie chce za duzo w tej ciazy przytyc bo przez moja tarczyce i tak mam pare kg do zrzucenia z poprzedniej ciazy.

37454 karikari Kobieta, 34 lata, W
~Magda1990

~Magda1990

Hej

Widze, ze nie tylko ja jestem pełna obaw. Z jednej strony mi przykro, że się denerwujecie a z drugiej strony cieszę się, że nie jestem sama.

Wg moich obliczen 6 tydzień i 4 dzień ciąży :) robiłam test owulacyjny więc dokładnie wiem kiedy był ten szczęśliwy dzień :) Tydzien temu byłam u lekarza. Mówił, że to 5 tydzień. Widac jedynie pęcherzyk dobrze umiejscowiony.

30.12 drugie USG. Chodzę cała w nerwach. Nie mogę się doczekać widoku bijącego serduszka. Boje sie, bo to moja pierwsza ciaza i pierwsza w rodzinie w moim pokoleniu :) zaszlam w ciążę w pierwszym miesiącu starań. Prezent na 1 rocznice ślubu! Troszkę boję się, że to wszystko to aż nadmiar szcześcia. Tyle mówi się o poroniach i parach nie mogących zajść w ciąże. Mam nadzieje że to mnie nie dotyczy. Tak jak koleżanka wcześniej chce żeby już było po pierwszym trymestrze. Żeby było ok i żebyśmy z mężem mogli podzielić sie naszym szczęściem.

A ja czuję się kiepsko. Brzych boli. Mam problemy z wypróżnianiem. Czasem boli w dole brzucha tak jakby się okres zbliżał. Czasem czuje mdłości, ale nie wymiotuje. Nie moge spać... i to jest najgorze. Wtedy wieczorami zacznam mysleć i bać się i w ogóle bezsenność murowana. Cały czas jestem zmeczona. Apetyt nie najlepszy.

Trzymam kciuki za Was i Wasze Fasolki.

P.S bardzo chce dziewczynke. Mąż wtedy mnie gani i mówi, że najważniejsze żeby było zdrowe. Tak bardzo chce córke, że boje się że będę zawiedziona jak usłysze ze chlopak.

~Magda1990

~Magda1990

Przepraszam drobny bład sie wkradł. Drugie USG mam 30.11. Czyli za tydzień :)

monika_23

monika_23

Magda - jakbym widziala siebie, Jestesmy na praktycznie tym samym etapie i idealnie tak samo sie czujemy - bole w dole brzucha, brak apetytu, nudnosci. Idealnie to samo. Ja jeszcze sie pochorowalam w dodatku wiec zmartwieniom nie ma konca. Ide na USG jutro - juz ma bic serduszko. Dam Ci znac co ze mna, moze jesli wszystko jest w porzadku to troszeczke sie uspokoisz.

--

http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2015/10/10/28.png][/url]

49216 monika-23 Kobieta, 27 lat, Białystok
babie_lato

babie_lato

Hej, to moja pierwsza ciąża a termin mam na 17 lipca. Widziałam już swoją fasolkę (mam nadzieje że będzie dziewczynka), nie mogę doczekać się kolejnego usg. Brzuszek już mi się zaokrągla, z jedzeniem jest trudno, zapachy o matko jak bardzo mnie wkurzają, mąż nazywa mnie detektywem bo wiem gdzie był (pachnie kurzem - piwnica) co jadł itp. Ciągle chce mi się spać, pobolewa mnie podbrzusze. Piszecie że bierzecie witaminy, mnie prywatna pani ginekolog kazała na razie tylko kwas foliowy łykać.

49234 babie-lato Kobieta, 29 lat, Wrocław
babie_lato

babie_lato

~Magda1990
Hej

Widze, ze nie tylko ja jestem pełna obaw. Z jednej strony mi przykro, że się denerwujecie a z drugiej strony cieszę się, że nie jestem sama.

Wg moich obliczen 6 tydzień i 4 dzień ciąży :) robiłam test owulacyjny więc dokładnie wiem kiedy był ten szczęśliwy dzień :) Tydzien temu byłam u lekarza. Mówił, że to 5 tydzień. Widac jedynie pęcherzyk dobrze umiejscowiony.

30.12 drugie USG. Chodzę cała w nerwach. Nie mogę się doczekać widoku bijącego serduszka. Boje sie, bo to moja pierwsza ciaza i pierwsza w rodzinie w moim pokoleniu :) zaszlam w ciążę w pierwszym miesiącu starań. Prezent na 1 rocznice ślubu! Troszkę boję się, że to wszystko to aż nadmiar szcześcia. Tyle mówi się o poroniach i parach nie mogących zajść w ciąże. Mam nadzieje że to mnie nie dotyczy. Tak jak koleżanka wcześniej chce żeby już było po pierwszym trymestrze. Żeby było ok i żebyśmy z mężem mogli podzielić sie naszym szczęściem.

A ja czuję się kiepsko. Brzych boli. Mam problemy z wypróżnianiem. Czasem boli w dole brzucha tak jakby się okres zbliżał. Czasem czuje mdłości, ale nie wymiotuje. Nie moge spać... i to jest najgorze. Wtedy wieczorami zacznam mysleć i bać się i w ogóle bezsenność murowana. Cały czas jestem zmeczona. Apetyt nie najlepszy.

Trzymam kciuki za Was i Wasze Fasolki.

P.S bardzo chce dziewczynke. Mąż wtedy mnie gani i mówi, że najważniejsze żeby było zdrowe. Tak bardzo chce córke, że boje się że będę zawiedziona jak usłysze ze chlopak.

Matko chyba jesteś moją nie odnaleziona bratnią duszą bo mam dokładnie tak samo. 1 ciąża, 1 miesiąc starań, mam mdłości bez wymiotów, bóle brzucha, zaparcia, nie mogę spać, jeść. I oczywiście też chcę dziewczynkę i mąż mówi mi dokładnie to samo co tobie Twój :)

49234 babie-lato Kobieta, 29 lat, Wrocław
alloffkowa

alloffkowa

Ja mam jutro wizytę, pierwszą. Już nie mogę się doczekać!!! :)

49189 alloffkowa Kobieta, 27 lat, Warszawa
KariKari

KariKari

Powodzenia na wizytach dziewczynki ;)

A mysalam ze to ja cierpie na bezsennosc ze sie ciagle krece kazda pozycja zla a bedzie przeciez coraz trudniej. Ja uwielbialam spac na brzuchu a teraz nie da rady. W ciagu dnia tez spie, zapachy tak samo jak u was draznia strasznie i te mdlosci brak sil i krecenie sie w glowie. Marze by to juz ustapilo...
Do jedzenia sie zmuszam...
Oby szybko minal nam ten trymestr i bysmy odzyskaly silybi cieszyly sie brzuszkami ;)

37454 karikari Kobieta, 34 lata, W