Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

kasiek_11
Dziewczyny a co polecacie na rozstępy? Brzuszka nie ma narazie to i rozstępów ale lepiej się przygotować :) ale musze przyznać ze mam spore piersi a teraz jak z dnia na dzień robią się jeszcze większe widzę kolejne rozstępy przy tych co już były :/

Od kiedy wiem, że jestem w ciąży stosuje zwykłą oliwkę Bambino. Mam tendencje do rozstępów i obawiam się, że nawet najlepszy krem mi nie pomoże, także nie kupuje "cudów" na rozstępy.

Odnośnik do komentarza

Właśnie zauważyłam, że jak korzystam z forum na telefonie, to pojawia się tylko część wiadomości..:(

Co do rozstępów i biustu.
Też mam duży biust D lub DD.. wiadomo piersi w tym rozmiarze nie są sterczące i jędrne..ale nie wyglądają źle- jestem z nich teraz zadowolona- ale boję się co będzie po porodzie... nie chce mieć "cycków naleśnicków"- a nie wiem czy te środki do smarowania biustu cokolwiek dają czy to tylko chłyt reklamowy... ?

http://www.suwaczki.com/tickers/hchypc0zhsdldzne.png

Odnośnik do komentarza

Avvanturnica
JustynaPa88 a skąd dokładnie jesteś jeśli można ? Ja też z wlkp. Koleżanka w Poznaniu robiła i chyba 250 zł płaciła.

Hej Awanturnica obecnie mieszkam w Kaliszu, a niestety mam problem z dojazdem do Poznania ze względu na pracę - pracuję od 10-18, i na razie nie chcę mówić Szefostwu planuję powiedzieć dopiero w styczniu ze względu na to, że niedawno dostałam tą pracę :)

Olu lepiej dopłacić i zrobić w 3d lepiej wszystko widać jak na filmiku, koleżanka koleżanki pokazywała i filmik i płytkę z badań to świetnie wszystko można zobaczyć i jest to też niesamowita pamiątka :)

Asia25 też się męczę bardziej mimo, że przed ciążą byłam bardzo aktywna sportowo (troszkę fitnesu crossfitowego, tabat,bodypump) mieszkam na 4 piętrze i wchodzę na nie bardzo zasapana, ale takie uroki stanu błogosławionego ;)

Witam nowe przyszłe Mamusie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kpahn12tk.png

Odnośnik do komentarza

Ona81, Anielkaa a dobrze się wchłania? Nie będę jak kaczka na patelnie? Hehe:) bo czytałam o tej oliwce ale wiecie jak oliwki się kojarza:P ze tłuste i słabo wsiakaja. No ale ta opinie ma dobre, mam dwie koleżanki po ciąży ale one miały straszne rozstępy jedna na udach Praga kolo pregi a druga na brzuszku, chciałabym chodź minimalnie od tego uciec :p

Odnośnik do komentarza

kasiek_11
Ona81, Anielkaa a dobrze się wchłania? Nie będę jak kaczka na patelnie? Hehe:) bo czytałam o tej oliwce ale wiecie jak oliwki się kojarza:P ze tłuste i słabo wsiakaja. No ale ta opinie ma dobre, mam dwie koleżanki po ciąży ale one miały straszne rozstępy jedna na udach Praga kolo pregi a druga na brzuszku, chciałabym chodź minimalnie od tego uciec :p

Jeżeli stosujesz oliwkę na mokrą skórę to bardzo dobrze się wchłania :) nie smaruje suchej skóry, bo czuła bym się tłusto :P

Odnośnik do komentarza

Właśnie 7 tydzień z USG :(. Przy 2 maluchu niestety jeszcze nie było widać tykającego serduszka:(. Może jeszcze zacząć, ale to się okaże:(. Do lekarza mam pójść albo we wtorek, albo w piątek (zależy ile wytrzymam).
Jeśliby do tego czasu coś się działo,to mam dzwonić/ pisać i jechać do szpitala, w którym mój lekarz pracuje i jest w nim prawie codziennie.
Na razie mogę tylko czekać... Czas pokaże...

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3vfxmksz4yspn.png

Odnośnik do komentarza

Tez chwilowo stosuje zwykłą oliwkę ale koleżanki poleciły mi kosmetyki z Palmersa wiec zażyczyłam sobie jako prezent na Święta i potem będę testować :-)
Co do sportu też przed ciążą byłam aktywna ale przestałam. Rozmawiałam z ginem i powiedział, że można wszystko tylko jak poczuję że coś jest nie tak (ból w podbrzuszu silny albo jak mi się słabo zrobi) to mam przestać. Wolę dmuchać na zimne więc zaczekam do końca pierwszego trymestru i zacznę chodzić na jakieś lżejsze ćwiczenia. Na basen chodzę nadal :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo99n73u0wbhq2r.png

Odnośnik do komentarza

Ja od 11 lat ćwiczę na siłowni .
Od lipca zrobiłam sobie przerwę wiadomo staranka.
I powiem szczerze brakuje mi tego ruchu ale coż cos za coś ;)
Ale myślę że szybko wroce po porodzie w poprzedniej ciązy wróciłam do treningow po 6 miesiącach.
Mam jeszcze jedno pytanko czy pijecie kawe ?
Ja mam czasem smaka ale sacze ja cały dzień mysle ze lekka kawa mlekiem nie zaszkodzi ?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,

U mnie bardzo dziwna sprawa, i chcialabym uslyszec wasze opinie, otóż 24 pazdziernika mialam ostatnia miesiaczke 17 listopada współżylam i według moich cyklów (nieregularnych) miałam w tedy dni płodne, 24 listopada zaczęły mi się plamienia, pomyslalam, ze to normalny okres w terminie, trwały koło 5 dni były bardzo skape co mnie zastanawiało, i do tego po tych 5 dniach bardzo zaczęły boleć mnie piersi 30.11 zrobiłam test wyszedł pozytywny taka bladsza kreska ale była w poniedzialek poszlam do gina a on ciazy nie widzi, na nastepny dzien pojechalam do prywatnego on tez ciazy nie zobaczył ale powiedzial, ze macica rozpulchniona i to moze byc wczesna ciaza, zrobiłam bete wyszła 98.0 , i w tabeli ten przedział oznacza 2-3 tydzien ciazy, dodam, ze jestem przeziebiona i czuje takie kłucia w podbrzuszu delikatne, juz nie plamie i zrobiłam dziś test, 2 mocne krechy, w poniedziałek idę na ponowną bete, bardzo mnie to martwi, ze lekarze nic nie widzieli na usg :( co o tym myślicie? dziekuje za odpowiedzi :*

Odnośnik do komentarza

martwia mnie te plamienia, ktore mialam w dniu spodziewanej miesiaczki, czekanie jest zdecydowanie najgorsze ;) do tego jeszcze meczy mnie przeziebienie i kaszel nie daje spac, a tutaj nic nie można zażyć mocnejszego tylko domowe sposoby ;) w poniedziałek robię kolejną bede i we wtorek wyniki , trzeba sie uzbroic w cierpliwość, której mi stanowczo brakuje, pozdrawiam Mamusie ;)

Odnośnik do komentarza

Olguss

Ja mam dokładnie to samo procz plamien ostani okre miałam 7 lisopada cykle nie regularne co 24 co 26 co 30 .
20 listopada wyjechalismy w gory na weend, smialismy sie ze przyjedziemy w troje i tak sie tez stało.
1 i 2 grudnia testowałam trzy testy pozytywne beta 96,9 byłam u gina ale pecherzyka tez nie było widac powiedział mi ze bardzo wczesna ciaza . W poniedziałek ide powtórzyć bete a we wtorek mam wizyte.
Kochana bedzie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...