Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Padme ja na pierwszej wizycie też usłyszałam żeby nie robić sobie nadziei bo z bliźniakami różnie jest i może zostać tylko jeden. Więc strasznie się stresowałam żeby następnym razem zobaczyć dwa serduszka i nadal się martwię jak zbliża się wizyta, bo już nie wyobrażam sobie żeby któregoś z moich groszków miało nie być:)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

GreenRose wlasnie strasznie sie tego boje, bo ja uważam ze to cud, jsk sie trafia bliźniaki :)))
Nawet maz juz się oswoił, bo na początku był w szoku... Jak sie pomieścimy w mieszkaniu itp, jak to facet ;))))) lekarz najpierw pokazał mi jedno serduszko, a pózniej znalazł drugie... ;) jedno jest za drugim, tzn jedno zagnieździło sie głębiej (dalej od kamery) ... :) mam nadzieje, ze jednak dwa ze mną zostaną...

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

hej , Mam pytanko od 3 tyg. stosuję luteinę dopochwowo , podczas aplikacji w sobotę rano i wczoraj rano na aplikatorze zobaczyłam różową wydzielinę :( czy któraś z Was tak miała ? Jak myślicie co może być tego przyczyną ? dodam że na bieliźnie nie ma ani śladu krwi .Bardzo mnie to martwi nie wiem czy dzwonić do gina , czy to normalne , bo w sumie co więcej może mi dać oprócz luteiny i duphastonu , skoro oba już przyjmuję

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqps6pnznyy0i.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka S.

Hej! Nie miałam czegoś takiego i nie wiem, co Ci odpowiedzieć, ale ja bym zadzwoniła do lekarza.
Co do nudności... Wczoraj miałam straszny dzień i nie mogłam nawet wypić wody - tak wymiotowałam :/ Też na początku działało to, że często jadłam małe porcje. Może Wam szybko przejdzie ;) Ja póki co się męczę... Ale to już 11 tc i może wkrótce sytuacja się poprawi.

Odnośnik do komentarza

Karolicia, wlasnie pisze o tym od 2 dni. Po 3 tyg stosowania luteiny tez mam, ale na wkładce wydzielinę koloru mleka zabarwionego kawą. Kilka kropel dosłownie. Dziewczyny mnie uspokoiły, ale w srode mam wizytę i trochę sie boję. W sobotę juz chciałam jechać na pogotowie, ale wytrwałam - w niedxielę leżałam i było lepiej. Czytałam, ze po luteinie mozna plamić, szczególnie ze ciagle grzebiemy tym aplikatorem. Ja biorę 3 razy dziennie i Duphaston tez. Doszłam do wniosku, ze nic nowego mi nie zapiszą, tylko każą odpoczywać.

A i co ważne, przy stosowaniu długo luteiny dopochwowo, musisz brać doustnie probiotyki ginekologiczne, zeby nie nabawić sie drożdżycy.

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka S.

Sądzę, że kolor wydzieliny ma dla lekarza ogromne znaczenie. W Twoim padme kolorze miałam w pierwszej ciąży. A teraz moja córka biega w tiulowej spódnicy i szaleje z psem. Dlatego Cię uspokajałam ;) Co do różowego to nie wiem... Nie chciałabym komuś źle doradzić...

Odnośnik do komentarza

Hej u mnie mdłości dalej ale trochę mniejsze wczoraj też miałam strszny ból głowy ale chyba coś w powietrzu wisi bo nie tylko mnie bolało. Ja niestety przytyłam 2kg ponieważ cały czas coś muszę podjadać żeby nie było mdłości chociaż i tak są ale mniejsze. A dzisiaj moja mama stwierdziła że już ciążowo chodzę i że w 3 ciąży napewno szybciej mi brzuch wylezie.

Odnośnik do komentarza

Pisalam wczesniej jaki mam problem. Do gin jestem umowiona na 10.02 godz 17;00. Pierwsza wizyta zeby potwierdzic ciaze. 24 listopada mialam ostatnia @ zrobilam test z moczu i z krewi wyszlo ze gdzies 5/8 tydzien ciazy ale z miesiaczki wychodzi inaczej. Jak to najlepiej obliczyc? Stresuje sie strasznie ta pierwsza wizyta wczesniej nie mialam zadnych objawow ze to ciaza dopiero kilka dni temu moj mi powiedzial idz po test i wyszlo a jak bylam 12stycznia u gin robila usg ale na brzuchu to nic nie widziala..:/ i powiedziala ze idzie miesiaczka bo to wyczula..

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka S.

Robyn993
Dziewczyny czy te forum jest otwarte na nowe zafasolkowane? Bo jakos od zadnej pomocy nie dostalam :/ smutne.

Nie denerwuj się, bo w ciąży nie można :P ;)
Ehhh Termin z miesiączki wyjdzie Ci na 31 sierpnia. Ja mam na 2 września, a okres miałam 26.11.
Mogła nie widzieć, a w ciąży jesteś :D I nie gniewaj się i pytaj.

Odnośnik do komentarza
Gość Milutka86

Robyn993
Pisalam wczesniej jaki mam problem. Do gin jestem umowiona na 10.02 godz 17;00. Pierwsza wizyta zeby potwierdzic ciaze. 24 listopada mialam ostatnia @ zrobilam test z moczu i z krewi wyszlo ze gdzies 5/8 tydzien ciazy ale z miesiaczki wychodzi inaczej. Jak to najlepiej obliczyc? Stresuje sie strasznie ta pierwsza wizyta wczesniej nie mialam zadnych objawow ze to ciaza dopiero kilka dni temu moj mi powiedzial idz po test i wyszlo a jak bylam 12stycznia u gin robila usg ale na brzuchu to nic nie widziala..:/ i powiedziala ze idzie miesiaczka bo to wyczula..

Witaj, ja miałam ost @ 26 listopada. I zaczynam w śr 11 tydzien. A jakie masz cykle? Ilu dniowe?

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka S.

Ja też mam długie cykle. Na hcg się nie znam, bo nie robiłam teraz. Ale myślę, że na wizycie zobaczysz bijące serce :)
Na kalkulatorach i wg ginekologa wychodzi mi 2.09, na usg 1.09 i nie załamujcie mnie że może 3.09 :P ;)Ja tam mam nadzieję, że urodzę w sierpniu :P hehe

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka S.

Nie pamiętam na jakiej stronie, ale ginekolog wylicza jakąś tam metodą, co nie bierze pod uwagę długości cyklu. Możesz mieć rację :) Będę i tak głęboko wierzyć,że nie potrwa to dłużej. Pierwsze urodziłam w 38 t 3 d. A przy tej ciąży czeka mnie krążek :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...