Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

A zsiadłe mleko z ziemniakami na co jest ? :P bo dziś drugi dzień pożeram :D
Ja myślę że będzie drugi chłopak, choć chciała bym dziewczynkę. Ale patrząc na dzień zapłodnienia to raczej większe szanse na chłopca. A jeśli chodzi o seks moja lekarka wychodzi z założenia, że tak do 12 tyg lepiej nie przeszkadzać dzidziusiowi .. dlatego się powstrzymujemy.. i mój mąż cierpi bo nawet inaczej go nie zadawalam bo mam mdłości :D :P musi wytrzymać jakoś, jeszcze chwilę.

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjsn8exyqa.png

Odnośnik do komentarza

Ja się z moim mężem założyłam ja mówię że dziewczyna a on mówi ze 100% chłopak bo u niego same chłopaki w rodzinie. Ja na mięso patrzeć nie mogę tylko kwaśne jem wiec wychodzi ze dziewczyna... zobaczymy... a z sexem lipa bo ja wogole ochoty nie mam mimo że żadnych przeciwwskazań nie ma... jakoś mi tam sucho i boli mnie i przy badaniu i przy stosunku... Mam nadzieje ze to się zmieni. :)

Odnośnik do komentarza

z tego co piszecie to widze, ze wszedzie inaczej podchodzi sie do jedzenia a plci dziecka :) u mnie mowi sie ze jak mieso i kwasne rzeczy to chlopak i w wielu sie sprawdzilo, a jak owoce i slodkie to dziewczynka. Tak samo jak z problemami z tradzikiem/mdlosciami. u mnie mowi sie ze dziewczynka zabiera urode mamie dlatego te pryszcze, mdlosci itd :)

Odnośnik do komentarza

Ja też.nie mam ochoty na seks...ja jak byłam w ciąży z córką to jadłam jabłka cały czas, strasznie zbrzydlam i czułam się tragicznie, teraz w sumie jest podobnie, mięsa kompletnie.nie jem oprócz tego.wczorajszego wypadu...cały czas jem makarony, ser biały i takie jarskie dania, poza tym bolał mnie brzuch.dzisiaj,.wzdęcia miałam.straszne dzisiaj.to chyba po.tym mac donaldzie.... Aż się Przestraszyłam...

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Ja to z jedzenia wybieram mięso i kwaśne za słodkim wogóle mnie nie ciągnie. Sex ostatnio nawet był ale nie codziennie przeszkadzają mdłości i złe sampoczucie ogólne zmęczenie straszne. Ja też u siebie obstawiam chłopca bo wiem kiedy zapłodnienie ale to różnie może być. Mam już parkę więc obojętne

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3c6edvc6gpavu.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, ja też dołączam do was:) u mnie jest 10tydz, na początku marca już będzie wiadomo czy chlopczyk czy dziewczynka o ile sie uda:) non stop wymiotuje i nie dam rady jeść a do tego mam ostre bóle pepka... czy któraś z was też się z tym zmaga? Ginekolog powiedziała, że to na tle nerwowym bo mam bardzo stresującą prace, ale zaczynam sie już martwić...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej Kobietki.
Padme .... Smutna historia :-(
W zasadzie smutna,a zarazem wesoła. Trzynaście się cieplutko z Dzidziusiem. Trzymaj kciuki, by było już tylko pozytywnie :-)

Z tą naturalną selekcją jest coś na rzeczy. Kiedyś nie było USG.
Wiele kobiet pojęcia nie miało omnogiej ciąży. Jeśli to naturalne, to bankowi miało miejsce od zarania dziejów.
Natura podobno wie najlepiej :-)

Pamiętam mój pierwszy test w pierwszej ciąży. Robiłam go już na 6dzien od zapłodnienia i wyszły dwie trybie krechy. Aż strasznie grube. Na becie wyszedł bardzo podwyższony wynik.
Na pierwszym USG w 5tc lekarz stwierdził ciążę, ale powiedział, ze coś jakby... I nie dokończył. Kazał powtorzyc bete i przyjść w 9tc.
Bettnie powtorzylam, ale lekarz na kolejnym USG stwierdził, ze już na sto procent można mowic o ciąży pojedynczej, prawidłowej , ... itd.
Było to prawie 11lat temu. Do dziś nie wiem co miał na myśli, bo minie powiedział.
Ją natomiast nie dopytywalam więcej i wolę się nie zastanawiac.

Co do jedzonek i kształtów brzuszkach oraz wyglądu.
W pierwszej ciązy na początku promieniałam - wiadomo hormon roi swoje :-) Ale z czasem obsypało mnie wypryskami, twarz zrobiła mi się taka nalana. Generalnie brzusznej miałam rozlany na boki, dopiero się uwidocznił w 4m-cu.
Mimo schudnięcia na początku 5kg, przytyłam do końca ciąży 30kg!!! :O Od początku chce jak donice :-P
Pochłaniałam przede wszystkim owoce, a pomarańczy siateczki dziennie :-D czyli kg.
Czekoladę, snikersy, marsy, mmmm. Lody, wszystko słodkie. Nie odrzuciło mnie od kawy, chociaż sama że względu na dzieciątko odstawiłam... Z niewielkimi odpustami :-D
Jak wyglądałam i jak przeczuwałam urodziła się Hania :-)
W drugiej ciąży odwrotnie.
Brzuszek szpiczasty, piłeczka kaj doklejona z przodu, przytyłam w sumie 21kg. Biust do końca tylko trzy rozmiary większy. Z tyłu do końca nie było poznać, że jestem w ciazy :-D Promienia łąk do 8m-ca, ładna Buzka, ładna skóra.
Odrzuciło mnie od kawy, za to jadlam wszystko kwaśne, gorzkie... Chociaż mimo mniejszej ilości słodycze też jadlam. Przy mdłosciach 3m-cznych tylko chleb z masłem i śliwki węgierki :-D
Każdy mówił, będzie chłopczyk.
W głębi serca czulam, że to druga coreczka. Zresztą pewną kobieta powiedziała, że jak inną ciąża, to ta sama płeć.
Mimo wszystko nstawiłam się na synka, dzidziuś się nie pokazał aż do porodu.
Na ostatnim USG przed porodem położna mówi - no, córeczką już gotowa do wyjścia... :O :-D
A ją w domu niebieskie ubrania, szarobezowy wózek... :-D :-D :-D
Na świat przyszła Zuzia :-D

Teraz nie wiem jak na to patrzeć, bo to trzecią ciąża i może być jeszcze inna.
Póki co buzia gładka, biust jeden rozmiar większy mdłości leciusienkie, odrzuciło mnie od kawy, czekolady nawet od jej zapachu jak ktoś je... :O
Przeszkadza mi piwo, zapach wina, całkowicie nie mogę nawet myśleć o slodyczach. Za to mięsko :-) wszystko co kiszone, słone i ostre :-) :-) :-) No i moje kochane pomarańcze :-D Znowu około kg dziennie :-D acha i banany, których całe życie unikała :-D :-D :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9w1d3iz7unwa2.png

Odnośnik do komentarza

Olta
Ja mnie kuło przy pępku to dlatego że miałam przepuchlinę pępkową jak mała byłam a ty nie możesz się denerwować zmień może pracę jak taka stresująca

Wlaśnie słyszałam, że ta przepuchlina może być też w ciąży, jednak lekarz złożył to na stres... a ból jest taki, że wyprostować sie nie moge:( taki ból wystąpił po raz pierwszy właśnie teraz- w ciąży... ale ja zniose wszystko, oby tylko maluszek zdrowo rosnął:))

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Wspieram wlasnie meza na uczelni ktory piszw egzamin i tak sobie czytam wasze posty. Co do seksu tez jakiejs duzej ochoty nie mam i jakos mam przez to wyrzuty sumienia ze troche meza zaniedbuje ale to dlatego ze ciagle ale to ciagle jestem zmeczona.... Jak na mega kacu. Poszlam prawie odrazu na L4 i chyba za duzo wolnego mam. Ale wlasbie czy wy tez jestescie takie padniete ?. Aaa i mialam ciagle bole zoladka , zaczelam pic miete i ustalo :). Moj przysmak ktory mazy mi sie teraz gdy czekam na uczelni na swojego lubego to kwasne jezyczki.... Mmm :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Kremów do depilacji bym nie używała, poza tym to nie wiem czy paznokcie nawet można malować choć to robie jak weszłam w internet to najlepiej.nic nie robić i używać tylko kosmetyków dla dzieci i kremów tez, można zwariować... Chciałam dobie rozjaśnić włosy tak w kwietniu metoda ollaplex podobno jest bezpieczna dla kobiet w ciąży ale nie wiem, w lipcu mamy wesele kuzynki i chciałam coś zmienić poza tym już mam odrost na dwa cm.i mnie wkurza.... Robiłam Przed chwila.domowe zapiekanki, zjadłam 6 pycha hihi :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza
Gość Milutka86

Moli spokojnie włosy można malować. Pytałam się swoje dr. Co do paznokcie to też słyszałam, ze niektóre lakiery zawierają szkodliwą substancję. Która wywołuje u dziecka zmiany. Szczególnie te szybkoschnace. Także ja narazie też nie maluje. Chociaż ost cały czas sama robiłam sobie hybryde. Ale dla dzidzi wszystko.
Zmęczona jestem ciągle. Mam co jakiś czas większy przypływ mocy. Ale szybko odpływa hihi.
Mdłości dzisiaj nie odpuszczają. No i ta senność. Dzisiaj miałam ciśnienie 90 na 60. Głową boli ale miejmy nadzieję, ze minie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...