Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kumi u mnie tez na poczatku cycki bolaly, a teraz juz nie czuje nic. Troche podrosly i jkies 2 tyg temu juz zapomnialm ze je mam. Tak wiec nie denerwuj sie. Melisa w kalmsie Ci nie zaszkodzi, ale z ziolami to jest tak ze trzeba sukcesywnie brac jakis czas zeby poczuc efekt. Takze zapytaj gina w jakich dawkach i jak dlugolykac zeby bylo bezpiecznie.
A po wizycie bedziesz wogole sokojniejsza:)
Ja mam wizyte w poniedzialek, tez do tego czasu bede klebkiem nerwow.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

@Kumi - nie martw się, jak tak mam z brzuchem, że mam wrażenie, że pusty, tym bardziej, że ginekolog mi nie zrobił na ostatniej wizycie usg, więc nie widziałam i nie wiem co u niego słychac :(

@Secondtry - dzisiaj? zwymiotowałam rano do wanny w której się kąpałam czyt. leżałam w wodzie i nagle paw, nawet nie zdążyłam z niej wyjść, no masakra po prostu :( boli mnie ostatnio głowa i oprócz lekkiego powrotu siły to nie uświadczyłam żadnych rewelacji związanych ani z 16 tygodniem ani 2 trymestrem :(

@Vena - zazdroszczę strasznie tych zdolności robienia na drutach, możesz powiedzieć czy sama się nauczyłaś czy z jakiegoś 'poradnika'? może by mnie to trochę odstresowało i było fajnym zajęciem na wieczory.

Fajna zasada, że nowe ubranko na wyjście ze szpitala, masz już upatrzone? :)

Mój mąż dziś rano jak widział moje łzy po tych rzygach i to że nie mam siły absolutnie na nic, to się mną zajął, zrobił herbatę, okrył kocem a potem zabrał do oysho po nową piżamkę i do... MCDONALDA! kocham Go <3

Odnośnik do komentarza

Miila kochany ten Twoj mąż! Moj dzis tez zakupy i gotowanie ogarnia i najwazniejsze - synka rozpieszcza! Ja tez sie slabo czuje, wiec zamiast wyjsvia gdzies na obiad to zrobil nam pyszna pizzę, rewelacja dla mnie, bo juz nie wiem co jesc, wszystko mnie odrzuca...

Przed kazdym posilkiem plakac mi sie chce, ze znowu muszę cos w siebie wepchnac. Boje sie ze tak niestety bedzie do konca ciazy, jakos nie wiele sie wszystko rozni od mojej obrzydliwej poprzedniej ciazy... Mam doła jak o tym mysle...

Ps. Miila, moj maz juz sie nawet nie smieje ze wchodze do wanny i obok stawiam małą miske... siadam na sedesie i miske przestawiam na wszelki wypadek blisko... dramat:(((

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Kolezanka przyslala mi dzis takiego linka, o wiekszosci juz tutaj pisalysmy, ale mysle ze warto i tak go przeczytac:

Nie znalazlam odpowiedniego stanika dla siebie (za to kupilam ladny kardigan).
Strasznie sie wymeczylam dzisiejszym dniem, jeszcze 30min przed wyjsciem rzygalam i balam sie jak to bedzie poza domem na szczescie na mdlosciach sie skonczylo.

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Czesc dziewczyny jestem nowa, czytam was juz od jakiegos czasu i w koncu postanowilam sie dolaczyc. Jestem w 14 tym tygodniu (w poniedzialek zaczne 15) to bedzie nasz pierwszy potomek. Czuje sie juz duzo lepiej, w pierwszym trymestrze bylam okrutnie zmeczona i bylo mi niedobrze, ale nie wymiotowalam. Do pracy musialam juz kupic spodnie ciazowe bo moje stare mnie zaczely cisnac w brzuchu. Pracuje przed kompem wiec duzo siedze na dupsku. Mieszkam za granica i do tej pory nie malam robionych zadnych badan genetycznych. Jakos mam takie przeczucie, ze bedzie ok wiec sie nie stresuje.
Milego wieczoru

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny Juz sie dzisaj mialam nie odzywac ale jakis zrypany humor mam i caly dzien jezdze po mezu jak po starej kobyle secondtry mam wlasnie to samo z tym jedzeniem Nie zygam az tyle ale czuje cos w rodzaju jadlowstrentu Najgorsze jest to ze ciagle jstem glodna a jak jem to mi w ustach rosnie Plakac mi sie chce jak mysle o tym jedzeniu Najlepiej wchodza mi tluste rzeczy ale szybko mnie nudza i nie mam pomyslu co jeszcze robic Matko chyba jakies zalamanie nerwowe przejde jak nic nie wymysle W czwartek ide do gin i powiem jej co i jak bo dalej nie tyje Ciagle mam niedowage, a brzuch rosnie co jest dobre ale brakuje mi energi Ehhhhhh

Odnośnik do komentarza

Przykro mi Dziewczyny, że tak się źle czujecie. Mam nadzieję, że ten 17tc przyniesie Wam różnicę, ja ją ewidentnie czuję.

Miila ja drutów nauczyłam się sama. Postawy z jakieś książki kilka lat temu, a teraz wzorów jeśli nie umiem jakiegoś splotu to na YouTube szukam filmu i tak się uczę. Bardzo mnie to uspokaja.

Mam taki pomysł, że chcę te pierwsze ubrania dzieci w których wyszły że szpitala zatrzymać i dać im w prezencie kiedy (jeśli będę miała to szczęście) powiedzą mi, że się swoich dzieci spodziewają … taka sentymentalna pamiątka. Mąż mówi, że romantyczka ze mnie, ale ja nie mam żadnych pamiątek ze swojego dzieciństwa i mi tego brakuje, takiej kotwicy w czasie … może dlatego tak mam.
Mam dwa typy i chyba oba kupię, ale jeden to tak dla przyjemności, bo bardzo mi się oba podobają i nie umiem wybrać ;)

monthly_2015_10/kwietnioweczki-2016_37957.jpg

monthly_2015_10/kwietnioweczki-2016_37958.jpg

monthly_2015_10/kwietnioweczki-2016_37959.jpg

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena znając Twój styl na pewno sa fajne te ubranka.
Ja tez romantyczka sentymentalna. Dla corki prowadzilam kalendarz zapisywalam\wszystkie badania reakcje rodziny pisalam swoje wierszyki itp. Teraz prowadze album dziecka z datami i wydarzeniami i mam pudelko gdzie jest pierwszy rozmiar pieluchy, smoczek, lyzeczka, opaska ze szpitala itp.
Najlepsze ze na chrzciny mama zrobila mojej corce sukienke i chce ja zachowac, bo nawet jak bedzie 2 corka to chrzciny zrobimy wczesniej, nie tak jak z ta w 9 mies, chcialabym zostawic sukienke na pamiatke ale jesli siostra sobie zazyczy to sukienka\bedzie przekazana.
Sweterki i wszelkie rzeczy robione recznie sa piekne, mama robila teraz nie ma\czasu a mi nie bylo dane zalapac.
Powiem Wam ze glupio sie przyznac ale jak mam silne mdlosci to pije sprite oczywiscie niecodziennie co ktorys dzien, odbeknie mi sie i mam\spokoj szkoda ze nie\powinno sie puc tego napoju w ciazy. To moje lekarstwo.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Ja juz mam swoj poranny rytual. Pobudka, rzygansko, sniadanie maz mi przynosi i odpalam forum, zeby poczytac co u Was. Wolalabym ominać drugi etap poranka, ciekawe czy bedzie mi to dane przez nastepne 5 mcy. Oby!

Vena dobrze, czujesz poprawe, z dwójka maluchów bedzie Ci latwiej. A i dla nas nadzieja, ze przyjdzie poprawa. Slodki plan, zeby dzieciaczkom podarowac kiedys pierwsze ciuszki, juz widze jak Klara mowi Ci ze jest w ciąży i jej lzy wzruszenia, kiedy otrzyma ubranko. Piękne to wymyślilaś...

Melly ja popijalam po lyku coli. Trudno, pomagalo trochę, poza ciążą od lat nie piłam. Może organizm wiecej cukru potrzebował, bo slodkiego nic nie zjadam.

[B] mamapaulina u mnie tez raczej kalorycznie, ciezko i monotonnie... kilka potrwa na krzyż... czasem poprostu placze przy jedzeniu, bo nie daje rady tak na sile. Ale wiem ze potem bede sie czula troche lepiej i torsje beda mniejsze... U mnie na wadze 5kg na plusie, tak wiec widac efekty wciskania jedzenia...

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Mialo byc agabalbina a wszylo mamapaulina, rano srednio przytomna jestem:)

Sylwia bedzie dobrze, zobaczysz, badanie napewno mega stresujace, ale szybko dostaniesz wyniki i beda dobre i bedziesz juz spokojna do konca ciazy! Trzymam kciuki!! A gdzie masz badanie? W instytucie matki i dziecka?

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...