Konkursy

Konkurs "Minka Miesiąca - Wrzesień 2017"

Redakcja

Redakcja wpis edytowany

Kochani,

wrzesień zawsze kojarzy nam się ze szkołą. W tym roku niestety zaczął się też pluchą typowo listopadową :-( Na poprawę nastroju zapraszamy Was do wesołego konkursu, w którym do wygrania mamy fantastyczny zestaw z kolekcji Pani Bukowa :-) W skład zestawu wchodzą: kapcie męskie i damskie, zeszyt oraz kalendarz na 2018 rok.

https://i.wpimg.pl/500x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2017/09/06/panibukowa-ceca7eba924c7abc823c1e266353b7e868afae94.jpg

Serdecznie zapraszamy Was do udziału!

Co trzeba zrobić, by wygrać?

Warunki konkursu:
1. ZDJĘCIA ZAMIESZCZAJCIE W WĄTKU KONKURSOWYM SAMI (zdjęcie musi mieć wielkość do 1 MB, by dało się wrzucić), podając imię i wiek dziecka.
2. Wygrać mają szansę zdjęcia zgodne z tematem minki, zamieszczone z zarejestrowanego profilu na forum i nie zgłaszane do konkursów na innych portalach.
3. W tym miesiącu, tematem minki jest: SZKOLNA MINKA DZIECKA! (Pamiętajcie, by jednak nie dodawać zdjęć, które mogą być nieodpowiednio wykorzystane przez innych użytkowników internetu. Wszelkie zdjęcia niezgodne z zasadami będą usuwane i nie będą mogły brać udziału w zabawie)
4. Na jedno dziecko przypada jedno zdjęcie.

Czekamy na zdjęcia Waszych pociech do 30 września 2017 roku do północy.

Wyniki konkursu ogłosimy w ciągu 7 dni roboczych od daty jego zakończenia.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.

POWODZENIA!

20243 redakcja Kobieta, 30 lat, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

exarol

exarol wpis edytowany

Mam 3 lata, 3 i pół głową sięgam ponad stół. Pierwszy dzień w przedszolu! A na imię mam Mania :)

• konkurs-minka-miesiaca-wrzesien-2017_61141.jpg
43060 exarol Kobieta, 32 lata, Groblice
Olinx

Olinx

Cześć, jestem Natalka i mam 7 lat.
Od kilku dni nie jestem już przedszkolakiem, ale uczennicą!
Buziaczki dla wszystkich Pierwszaczków :)

54071 olinx Kobieta, 34 lata, Gorzów Wielkopolski
Olinx

Olinx

Natalka 7 lat.
Tegoroczna Pierwszoklasistka :)
Póki co nie rozstaje się ze swoim elementarzem ;)

54071 olinx Kobieta, 34 lata, Gorzów Wielkopolski
Kalusia1986

Kalusia1986

Jaki ten ołówek ciężki...synu Teoja wiedza zdobyta w szkole będzie jeszcze cięższa. Hmmm to aż taki gruby mam być mamo to ja wolę się nie uczyć :) Witaj szkoło na wesoło

• konkurs-minka-miesiaca-wrzesien-2017_61167.jpg
56355 kalusia1986 Mężczyzna, 31 lat, Zawidów
Anna78

Anna78

Tomek, 7 lat
To dopiero początek roku szkolnego, więc minka bosko uśmiechnięta - oby tak dotrwała do czerwca ;)

36371 anna78 Kobieta, 39 lat, Ciechocinek