9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Asienkaaaaa

Asienkaaaaa

Ja niestety dostałam opryszczkę wargową. Niby wiem już po ciąży z córką, ze mając ja po raz kolejny nie powinna być niebezpieczna, ale wolałabym jednak w 1 trymestrze jej nie mieć. Kolejny powód do stresu

62885 asienkaaaaa Kobieta, 34 lata, Nj
Bzyk

Bzyk

Asienkaa współczuję, czy jesteś bardzo osłabiona, mój mąż zawsze ma jak ma bardzo osłabio y organizm. Dużo Wit c. I wypoczywa.

59417 bzyk Kobieta, 32 lata, Xxx
little-dino-inside

little-dino-inside

mnie niestety też dopadło jakieś przeziębienie - mam zatkany nos, drapie mnie w gardle i czuje się fatalnie.
Jestem bardzo zadowolona po wczorajszej wizycie u lekarza - maluszkowi bije już serduszko :) niesamowity widok! niestety jeszcze go nie słychać, ale wszystko jest tak jak powinno być.
Moją Panią ginekolog martwi tylko mój podwyższony cukier....mam z tym problem już od dłuższego czasu niestety. W przyszłym tygodniu mam do niej dzwonić, położy mnie na oddziale i porobi wszystkie niezbędne badania. Mam nadzieję, że jakoś uda się go unormować bez konieczności brania jakiś leków.

63004 little-dino-inside Kobieta, 29 lat, Tarnobrzeg
Asienkaaaaa

Asienkaaaaa

Little dino no to super, że już serducho słychać, ja jakoś dalej nie dowierzam, że jestem w ciąży, może jak zobaczę na usg serducho to będzie inaczej. Ja miałam w drugiej ciąży cukrzyce ciążową, ale bez insuliny, jedynie mierzenie cukrów i może dlatego przytyłam wtedy tylko 5 kg na całą ciąże.

Ewinka83

Ewinka83

Maluszek 1,3cm, serce bije, karta ciazy założona, termin z usg na 2 listopada, ciąża wg usg 7t3d...od jutra L4 i mam odpoczywac... Kolejna wizyta 12 kwietnia i wtedy też próba wykonania usg genetycznego :) zaczynam się powoli cieszyć :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1y6vgc6eq232hw.png

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
little-dino-inside

little-dino-inside

ale mnie dopadło jakieś paskudztwo :( strasznie drapie mnie w gardle i cały czas leci mi z nosa....dzisiaj niestety na żółto :(
zastanawiam się czy dalej stawiać na domowe sposoby - kiszonki, pomarańcze, gorąca herbata z miodem czy mleko z czosnkiem....czy wybrać się po coś do lekarza...

63004 little-dino-inside Kobieta, 29 lat, Tarnobrzeg
Ewinka83

Ewinka83

Idź do lekarza jeśli masz możliwość. On określi czy trzeba coś więcej czy wystarczą domowe sposoby :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1y6vgc6eq232hw.png

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
Edyta35

Edyta35

Sama nie wiem czy pisać...
Pomyślicie pewnie że nie wiem co to antykoncepcja...
W tym roku skończę 27 lat, mam corke 3.5 roku, synka 2 latka, synka prawie 7 miesięcy. Byłam u gina 18 lutego i powiedziała że okres mogę mieć nieregularnie z racji że karmię i mam cienkie endometrium. A więc nie przejmowalam się tym że nie dostałam okresu. Do dzisiaj. Używalismy gumek. Robię test i patrzę dwie kreski. No i rycze.

Pierwsza dwojka była planowana, trzecie niespodzianka A teraz to nie wiem nawet jak nazwać. Cud od Boga? Robi człowiek po swojemu A i tak dupa z tego skoro los chciał inaczej.

A więc do rzeczy. Termin po ostatniej miesiaczce wypada na 17 listopada aczkolwiek z pewnością z usg będzie inny ponieważ niemożliwe jest żebym wtedy zaszła co pokazuje.

Napiszcie mi coś bo zwariuje. Powiedziałam mężowi ale jakoś nie zrobiło to na nim wrażenia??? Poszedł spać. Boże jaka jestem głupia. Nie wiem nawet co myśleć.

63206 edyta35 Kobieta, 27 lat, Nowy Sącz
Asienkaaaaa

Asienkaaaaa

Edyta jeśli nie planowałaś to napewno to może byc dla Ciebie szok. Jak dałaś sobie radę z 3 to i z 4 tez sobie dasz radę, ważne żebyś miała potwierdzone, że jesteś w ciąży, a do tej myśli powoli przywykniesz. Powinnaś się może zapisać na kolejna wizytę, bo teraz już coś by było widać na Usg. Trzymaj się i się nie stresuj