9 miesięcy, ciąża

Kwietnióweczki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Cobra

Cobra

No niestety. Spadła z 57 tyś na 51 tys. Choć to i tak dużo jak na 6tc jak wskazywało usg. Ale dlaczego to serduszko biło?
Jeśli to jest ta dziwna ciąża z drugiej owulacji to może jeszcze jest nadzieja? Nie wiem. Mam dość.
Znikam do środy i zobaczymy co będzie dalej.
Pozdrawiam was kochane. Jeszcze się odezwę :*

9024 cobra Kobieta, 34 lata, w wielkopolsce
Aagata

Aagata

Cobra strasznie mi przykro:(
Może uda Ci się obejść bez łyżeczkowania? Najlepiej jakby się wszystko oczyściło naturalnie wtedy można szybciej rozpocząć kolejne starania. Trzymaj się dzielnie:*

--

https://www.suwaczki.com/tickers/gannskjobtv0uosn.png

60703 aagata Kobieta, 33 lata, Warszawa
m.onika

m.onika

Cobra, trzymaj się... Bardzo mi przykro. Gdyby nie to, że wg usg teraz wychodzi 6 tydzień to generalnie beta spada od któregoś tygodnia i jest to normalne... Ale tutaj raczej to nie jest ten naturalny spadek... Choć może? Czekamy na środę. Ściskam.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73b4ihce3y.png
https://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3k3mhfms43.png

55331 m-onika Kobieta, 27 lat, Toruń
~Natt

~Natt

joilko07
Cobra koniecznie dzisiaj daj znać jak będzie wynik.

Ja coraz poważniej myślę o zwolnieniu lekarskim. Raczej wezmę od listopada jeśli będzie wszystko dobrze, ale tak mi się czasami już nie chce wstawać do pracy że masakra ;p Są tu jeszcze pracujące czy wszystkie jesteśmy na zwolnieniu? :)
No i pytałam ale nie odpisałyście- jak u was z przyrostem wagi? dużo już przytyłyście?

Ja jestem na zwolnieniu,
Przez mdłości i wymioty jestem -1,5kg na wadze. W poprzednich obu ciażach też w 1 trymestrze waga spadała.

~Natt

~Natt

~MadziaB86
Ja nic nie przytylam ale i bez tego jestem gruba jak prosię....
Jestem na zwolnieniu bo pracuje w przedszkolu grupa 2.5 i 3 latki najzwyczajniej w świecie nie dawalam rady. Od 1 wrzesnia do 4 ledwo dałam radę bo chyba nie muszę tłumaczyć jak wyglądają pierwsze dni w przedszkolu ;)
Dzis skończyłam 9tc

Oj bardzo dobrze Cię rozumiem. Mój 3-latek poszedł do przedszkola. Strasznie przeżywał rozłąkę ze mną. Widziałam jak dzieciaki szaleją w jego grupie. Masakra :-D

~Natt

~Natt

joilko07
No to ja przytyłam 3kg, według BMI i kalendarza tycia- powinnam przytyć 2,5 więc wydaje mi się że nie ma powodów do paniki ;p zaczęłam też stosować krem na rozstępy bo czuje że brzuch rośnie - zaczyna być go widać ;p
zazdroszcze wam zwolnienia- mi już się troche nie chce, ale czuję się zobowiązana bo zmieniłam pracę na nową i pracując w nowym miejscu - 2 tyg. później dowiedziałam się że jestem w ciąży, do tego miałam umowę zlecenie a szef jak się dowiedział o ciąży dał mi umowę na stałe więc zachował się bardzo w porządku i czuję się po prostu zobowiązana popracować trochę. Dlatego wytrzymam do końca października- chyba że lekarz powie że mam iść na zwolnienie, wtedy oczywiście od razu idę. Ale póki co czuję się na prawdę ok, senność, sikanie w nocy i lekkie mdłości - są do przeżycia i nie wpływają negatywnie na moją pracę a szef zapewnił że mogę zawsze wyjść wcześniej jak się będę gorzej czuła więc... na zwolnienie jeszcze poczekam hehe ;p

To super, że szef ma takie fajne podejście.
To też chętniej idzie się do tej pracy :-)

~Natt

~Natt

Cobra, bardzo mi przykro.
Jesteś silna :*

Ja 1,5 m-ca po łyżeczkowaniu zaszłam w ciążę (lekarz dał zielone światło), urodziłam córkę i ma teraz rok.

~Mamuśka94

~Mamuśka94

Cześć dziewczyny!

U mnie przewidywany termin to 22 kwietnia. Pierwsza ciążę poronilam w sierpniu zeszłego roku. Miałam zabieg lyzeczkowania i jakby było mało to dostałam zakażenia po zabiegu. Kilka miesięcy leczenia i abstynencji. Ponad 5 tygodni w szpitalu. Niedawno dowiedziałam się że jestem w drugiej ciąży. Zamiast radości była panika czy sytuacja się nie powtórzy. No i właśnie... pojawił się krwiak, krwawienie, torbiel, infekcja zatok, infekcja pochwy i nie wiadomo co jeszcze. Czy wasze poczatki też były takie ciężkie??? Czy też odczuwacie bóle brzucha i pleców??

Ostatnia beta z 11.09 to 100,400.00 a 48h po 107,387.00. Czy nie za mało rośnie ? W dodatku progesteron wynosi tylko 59 nmol. Czy to nie za mało jak na 8 tydzień? Biorę już duphaston w maksymalnej dawce tj 3x1.
Tsh 2.72 - chyba za wysokie :(

~MadziaB86

~MadziaB86

Mamuska beta zdecydowanie za mało przyrasta powinno być około 66proc. Kiedy masz lekarza?
Tyle przejsc za Tobą ze na kilka by podzielił. Glowa do góry.

Aagata

Aagata

Mamuska94 jeśli ma USG wszystko jest ok i dzidzia odpowiednia do wieku ciąży to ja bym się betą nie sugerowała, podobno po 6 tygodniu przestaje być miarodajna, niektórym dziewczynom w ciągu dwóch tygodni nie przyrosła dwukrotnie na tym etapie a było ok-poczytaj fora o becie na tym etapie . TSH chyba też ok, zależy od norm laboratorium, masz na wynikach?

--

https://www.suwaczki.com/tickers/gannskjobtv0uosn.png

60703 aagata Kobieta, 33 lata, Warszawa