Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamalastminute

Witajcie nowe mamusie!
Anita mamy ten sam termin 24.10.
Co do wyprawki to część mam po moich chłopakach na szczęście kupowałam żółty i zielony kolor. Dokupię trochę różu i będzie w sam raz.
Czy was też zaczyna boleć kręgosłup? Kurczę połówka minęła i się zaczynają atrakcje...

Odnośnik do komentarza
Gość JustynkaR

Edynka to tak jak u mnie. Moje blizniaczki mają 9 lat i był pomysł na syna....No ale cóż nie wyselekcjonujesz he he. Jak Twoje dzieciaki zareagowały ze jesteś w ciąży? Moje już się oswoily i się cieszą ale na poczatku nie chciały nawet słyszec chodz temat od roku się przewijal o braciszki lub siostrze...

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Edynka- moje chłopaki mają 6 i 12 a teraz córcia będzie. Też planowana po burzliwych dyskusjach ze względu na nasz wiek.
Jystynka-jak widzę owoce i warzywa świeże to mi ślinka cieknie. Uwielbiam lato
Reni-jak samopoczucie? Jak nogi? U mbie po intensywnym chodzeniu cały dzień bolą. Do 14 jest ok, poźniej "pęcznieję"

Odnośnik do komentarza
Gość edynka86

Na początku ciężko szczegolnie starszy syn byl w szoku chociaż tak jak u Ciebie temat przewijał się bardzo długo. Czasami mam wrazenie że wstydzi się mamuśki z brzuszkiem heh..we wtorek mam połówkowe wiec dam znac co i jak :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja mam 4 chłopców i teraz chyba wreszcie corcia podobno.. Dziś połówkowe mam nadzieje ze się potwierdzi. Mam tez bliźnięta i wtedy dużą nadzieje ze córeczka może tez ale jak okazało się ze nie.. No coz, chłopcy zdrowi i to mnie cieszyło chociaż moje siostry i kuzynki miały swoje córeczki teraz juz nastoletnie i widzę ich wsparcie razem i takie kobiece porozumienie to w środku mi pikalo.. Ehh może teraz jest szansa na moja własną kobietke w domu.
Mamalastminute z nogami chyba ustabilizował o się albo ja przywyklam, nie wiem. Ale nie wiedzę cały czas bo albo ogródki albo teraz truskawki przerabiam ( 30kg juz za mną ) wiec możliwe ze przeciazam się. Ale ogólnie czuje się dobrze i jak usiade odpocząć malutka swoje harce wyprawia to naprawdę czuje się.. Szczęśliwa. Trzymajcie kciuki za mnie! Odezwę się po polowkowym, powodzenia mamuski.

https://www.suwaczek.pl/cache/7c35df14f9.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Reni-kciuki za córcię zaciśnięte
Edynka- u nas starszy syn też myślał, że go wkręcamy i nie wierzył. Młodszy przytula się do brzuszka i na aplikacji którą mam na telefonie sprawdza ile dni do pojawienia się siostry na świecie.
Co z pozostałymi kuleczkami? Co u was? Jak samopoczucie?

Odnośnik do komentarza
Gość Aguska12310

U mnie samopoczucie super, nigdy lepiej się nie czulam. Choć te upały nas nie oszczędzają . Dziewczyny kiedy zaczynacie kompletowac wyprawkę? Ja zaczynam 23 tydzien ale każdy w Koło mnie powtarza ze mam jeszcze czas .

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Aguska-pewnie, że jest czas ale trzeba wyprawkę skompletować, wyprać ciuszki, wyprasować. A lepiej się za to zabrać z mniejszym brzuszkiem i w pełni sił, niż na końcówce, tym bardziej, że pogoda piękna i wakacje temu sprzyjają. Ja tam już powoli listę potrzebnych rzeczy piszę i ciuszki po chłopakach segreguję.

Odnośnik do komentarza

Cześć, dawno mnie tu nie było więc chciałabym przywitać nowe dziewczyny, bo widzę kilka dołączyło, co mnie cieszy. Gratuluję wszystkich potwierdzonych płci i udanych badań polowkowych. Co do wagi u mnie 0+ od wagi przed ciąży, 4 które straciłam do 14 tc zostały nadrobione :) Młody jakiś leniwy w tym tygodniu, albo tak się ułożył, że nie czuję tych ruchów tak jak przedtem, ale ważne, że są. Nie powiem, że momentami się nie denerwuje. Upały mi coraz bardziej doskwieraja :(

Paulina! Twój maluszek waży tyle prawie co mój! Rosną nam duże chłopaki :) mój w 21tc2d miał 539 :o

Reni08 gratuluję dziewczynki :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6i09ka4pnert2.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Kuleczki! Też mnie dawno nie było, ale praca na pełen etat a potem dwulatek na drugi robią swoje ;) Też się martwiłam, że nie czuję ruchów, ale jak mam je czuć skoro cały czas jestem w ruchu i skupiam się na innych rzeczach. Tak czy owak wczoraj byłam na połówkowym. 20 tygodni i 5 dni wedle USG i pomiarów. 400 g. Generalnie wszystko wyszło dobrze poza Cisterna magna (tylni zbiornik na płyn mózgowo-rdzeniowy), który wyszedł minimalnie za duży. Pani doktor powiedziała, że u chłopców zwłaszcza to się zdarza i żeby się nie martwić, ale muszę skonsultować w Poradni.

http://fajnamama.pl/suwaczki/6v34fky.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jy8pb7r.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...