Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Amanalka, ja mam ciuszki w pudlach zachomikowane. Nie mam tego gdzie porozkladac, więc będę sukcesywnie wymieniać na większe... mniejsza będą szły do pudła.
Jak dobrze pójdzie, zdążymy się przeprowadzić, zanim Mala dojdzie do pudelkowych rozmiarow. Wówczas będzie już miała cały pokój dla siebie.

Posypałam.... z 9 h:) chłodno, dwa sikania, żyć nie umierać :)

Też podglądam na grupie na FB, jak się dziewczyny z dnia na dzień rozsypuja i zawijam do Mlodej, żeby jeszcze że 2 tygodnie posiedziała.

Giga bebzon ponizej.

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68896.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

U mnie brzuch olbrzymi, nigi od rana spuchnięte tak, że ledwo wcisnęłam w tenisówki. Póki co ciśnienie miałam dobre, ostatnio tydzień temu u lekarza było 120/70.
Pogoda lepsza ze względu na temperaturę, ale za to pada od rana cały czas, więc tylko zakupy z rana zrobiliśmy i siedzimy w domu. Mam nadzieję, że wystarczy mi cierpliwości.

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68898.jpg

Odnośnik do komentarza

Wrzucę zdjęcie, jak się wyszukuję z córką na lody, bo chwilowo zaległam na kanapie :)

Beti, oby nie :) chociaż lepiej teraz niż po narodzinach. U nas ospy też nie było, robiłam igg przed ciąża i coś tam niby mam tych przeciwciał, wygląda na to, że przeszłam bezobjawowo, bo mama zapiera się, że nie miałam.

Z tym swędzeniem to na innym forum czytałam, że dziewczyna miała podobnie i zrobiła próby wątrobowe i wyszło, to dziadostwo na Ch... Ale przy krostach to równie dobrze może być coś alergicznego...

Ja się topie, leci że mnie ze wszystkich możliwych miejsc, aż kupiłam papierki lakmusowe, żeby sprawdzać czy to nie wody. Wychodzi ze mnie teraz zalecenie 2litrow dziennie..

Odnośnik do komentarza

Sorry za jakosc ;) pierwsze to kokon, pozniej kocyk i poduszka na zime, wkladka do gondoli, kocyk cienki i poduszka i na koncu taki przybornik do zawieszenia na lozeczko. Jak widzicie ostatnie rzeczy totalnie z czapy i nie mam pojecia czemu nie dobralam do kolorystyki pozostalych rzeczy :D ale mi sie podobaly wiec tak pani uszyla haha

Spawareczka, no ja troche licze, ze zanim do czesci popakowanych rzeczy mloda dobrnie to juz sie bedziemy wyprowadzac a wtedy bedziemy szukali mieszkania do wynajecia z osobnym pokojem dla niej. A nie ze cale zycie w salonie spedzi ;)

Isabelita, nie, to taka ogolna grupa chyba nazywa sie Rodze we wrzesniu czy jakos tak. I tam kilka mam rozpakowalo sie w ostatnich dniach bedac jakos w 33-35tc. Strasznie mnie to zestresowalo.

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68900.jpg

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68901.jpg

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68902.jpg

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68903.jpg

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68904.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Amanalka poszalałaś :) fajne wzory te zwierzątka i piórka.
Jassmine faktycznie mamy te same łóżeczka i dobry pomysł mi podpowiedziałaś, żeby ochraniacz dać na całą długość pod oknem.
U nas łóżeczko narazie w salonie, do sypialni przestawimy we wrześniu, bo póki są upały to nie chcę sobie blokować jednej połówki okna na balkon. A się zrobi ciasno, w salonie byłoby lepiej ale nie lubię tam spać bo jest od strony głośnej ulicy.

Odnośnik do komentarza

Piękne brzuszki i rzeczy :)

My właśnie wróciliśmy z ikea . Jednak 4 szuflady do nas przemówiły . Do trójki się dobieralam ale musiałabym się schylać .
Tak jak powiedziałam pewnie będę wszędzie przebierać tylko nie tam
:)

Zakupiłam pare ozdubek kwiatuszki i jutro będziemy skręcać :)

Do tego zamówiłam wkoncu te minky
Kocyk plus podusia do wózka i rożek

I przyszedł mój wyczekiwany whisbear dzisiaj

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68912.jpg

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68913.jpg

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68914.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Stwierdziłam, że tak będzie praktyczniej z tym ochraniaczem.. Nic nie spadnie za łóżeczko, a z korytarza będzie widać maluszka. :)
Pościel nie, na razie schowam i w łóżeczku będzie tylko prześcieradło i kokon. :) na początku rożek. Pościel na później. Ogólnie mam dość chłodno w domu, tym bardziej zimą wiec się przyda.
Łóżeczko stoi już pod oknem bo mam zepsute okno xd i sama i tak go nie otworzę.. Bo trzeba mieć siłę żeby je unieść i dopiero otworzyć... Więc tylko mój Karol je otwiera :D i sięga tam bez problemu

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny :D No właściwie nie wiem czemu te pomarańcze tak do mnie przemówiły. A do tego kocyka w piórka wzięłam granatowe minky :D Nie mam pojęcia, czemu nie zdecydowałam się na jeden wzór, trochę głupio, ale już trudno. Dziecko mnie nie oceni :D

Jassmine, słodki ten kącik masz :) Ja muszę te kocyki i to wszystko poprać, później jak mąż wróci z delegacji to skręci łóżeczko, ale te wszystkie pierdoły to dopiero jak będziemy wracały ze szpitala mąż rozłoży.

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Amanalka, ale ten wzór w piórka suuuuuper ♡ śliczne wszystko, bo te niemowlęce rzeczy są urzekające ♡

My przez przypadek w sumie dziś też zahaczyliśmy ikea, kupiliśmy dwa ręczniki z kapturem i śmietnik na pieluszki z nocy - mały z przykryciem, kosztował całe 10zł, serdecznie polecam :)

Wrzucam zdjęcie brzuszka z wczoraj, w sumie jedyne jakie póki co mam robione ostatnio:

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68917.jpg

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Chyba coś nie możemy spać:) faktycznie rozmiary brzuszków się różnią aż dziw że w miarę podobne wagowo dzieci się tam mieszczą:)

Coś mi się wydaje że któraś jeszcze wizytuje w poniedziałek? Jak nigdy czekalam z niecierpliwością cały tydzień odliczajac dni:) ja jeszcze wózka nie wypralam i zrobię to w tym tygodniu bo nie wiem czy maz zdąży ogarnąć łóżeczko przed porodem:) w razie czego będzie gdzie młodego włożyć na chwilę;)

Odnośnik do komentarza

Ale macie piękne brzuszki:)
Kiedy mówię, ze za chwile rodzę, ludzie myślą, ze sobie jaja z nich robie :)
Trudno, taki model.
Jak na siebie patrze, mam wrażenie, jakby kto dwie zapałki wbił w serdel. Jak kasztanowy ludzik.

Beti10, ja wizytuję w poniedziałek. Biorę L4, KTG, wagomierzenie Małej ( nie była mierzona od 31 TC) i najważniejsze - pozycja Dzieciątka.
To chyba najbardziej stresująco wizyta - póki co.

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Ja też mam wizytę w poniedziałek! :) bo potem pan dr wyjeżdża chyba na 2tyg urlopu. Cóż za cudowna noc, okno otwarte szeroko, a ja zmarzłam! ♡ :)

Śliczne macie brzuszki, takie piłeczki okrągłe ♡ ja mam mały i narzekam, bo przez to wszystkie narządy wewnętrzne są chyba tak ściśnięte, że wszystko mnie boli... ale nie, to po prostu taki etap, że wszystko człowieka boli, bo Wy też piszecie, że tu boli i tam boli. Moje dziewczyny w okresie ciążowym mega wtulają się we wnętrzności matki - starsza siostra była ułożona identycznie.

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...