Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Milu super wózek. Ja jeszcze nie patrzyłam za tą gondolą, ale może dzisiaj wieczorem usiądę w spokoju nad tym. Mnie też za bardzo nie chce się gotować, a przede wszystkim nie mam pomysłów, bo moje dziecko to by najchętniej tylko zupę pomidorową jadło. Jak chodził do żłobka to miałam kłopot z głowy, bo tam zjadł obiad dwudaniowy, codziennie inny, ale to już się skończyło.
Mnie też czasem coś jakby kłuje w środku na dole, poprzednio tak nie miałam, albo nie pamiętam. W sobotę będę u lekarza to zobaczymy co tam się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Milu fajna fura. Moja 3,5 roczna coreczka obowiazkowo musiala przetestowac wozek. W spacerowce siedziala, gdzie ze swoja pożegnała sie przed 2 urodzinami. Nowa gondola sluzyla do wozenia lalki dzidzi :) Tworzac suwak wpisz date ostatniej miesiaczki lub tp co tam program wymaga i sam bedzie Ci liczyc tyg i dni ciazy.
Amanalka taki urok rodzicow. Moja mama zdziwiona jest ze synek tak mocno mnie kopie, ma czkawke, ze wstaje nie wyspana i wstaje noca na siku. Nie rozumie jak to mozna wstac rano i byc zmeczona. Ona tak nie miala. Trojke wychowala i byla wypoczeta. Sluchac tego juz nie moge. Doskonale wie ze ciezarnej nie stresuje sie a caly czas mi dogaduje. Tak jak dziewczyny pisaly nie stresuj sie, odpoczywaj i słuchaj lekarza.
Jassmine ja tez mialam kilka razy takie jakby ukłucie w szyjce. Pare razy az podskoczylam. Nie wiem co to moze byc, moze synek w cos kopnal. Z corka tego nie mialam.

Odnośnik do komentarza

Spójrzcie jaka reklama mi się wyświetliła https://touspolska.pl/akcesoria/dla-dzieci/zawieszka-do-smoczka-tous-bear-415906500 no chyba by mnie po...waliło:D

Najgorsze jak ktoś nie może zrozumieć, że każdy przechodzi ciążę czy poród inaczej. Sama wiem po sobie , że to nie ma nic wspólnego z genami i nie jest dziedziczone :/

Odnośnik do komentarza

W końcu trochę powietrza:)))
Coś tam z tych genów pewnie się dziedziczy;) Na przykład nie koniecznie po rodzicach a po dziadkach :)
Silvara, dobre. Super cena:)))
Wzięło mnie na leczo:) w dzień nie mam siły gotować A teraz chłodno to można chwilę postać przy garach A i obiad na jutro będzie:)))

Odnośnik do komentarza

Silvara mój mąż będzie miał ten sam problem z wózkiem, on chłopak wysoki, a ja taki pimpek metr pindziesiont w kapeluszu ;) ale trudno, nie lubię wielkich wózków i byłyby dla mnie zwyczajnie niewygodne, a tatuś to się jakoś przemęczy i tak głównym operatorem tego pojazdu będę ja ;)

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...