W oczekiwaniu na bociana

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MamiMargo

MamiMargo

Kasie
Nosz kurde z tymi lekarzami. Chciałam męża umówić prywatnie do lekarza i termin dopiero za ponad dwa miesiące!!
długi termin.... a gdzie go wysyłasz???

65267 mamimargo Kobieta, 31 lat, Zalasewo
Bibs

Bibs

Patka jak Ty widziałaś na żywo cień kreski to znaczy, że on tam był. Super, że zdecydowałaś się na tą betę.

Powodzenia dla wszystkich nowych i "starych" ;) dziewczyn w staraniach!

59048 bibs Kobieta, 36 lat, Poznań
Anella

Anella

MamiMargo tak 6-7 tydzień najlepiej iść to wtedy serduszko będzie widać już i sprawdzi czy wszystko ok

--

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

Czekamy na Alcję 22.01.2020r. ❤️
62190 anella Kobieta, 27 lat, Poznań
Kasie

Kasie

MamiMargo
Kasie
Nosz kurde z tymi lekarzami. Chciałam męża umówić prywatnie do lekarza i termin dopiero za ponad dwa miesiące!!
długi termin.... a gdzie go wysyłasz???

Znalazłam u mnie w mieście lekarza urologa co robi specjalizacje z andrologii, ale termin mnie zastrzelił :( i znowu czekanie :( Szukałam w innych miastach w pobliżu i jest klinika leczenia niepłodności 50km ode mnie, ale tu znów ceny mnie zastrzeliły. Ja raczej nie jestem skąpa, ale jesteśmy świeżo po kupieniu mieszkania i remoncie i wszystkie oszczędności poszły na to. I znowu pod górę :( ;(

--

córcia 10.2014

65365 kasie Kobieta, 32 lata, K-o
Kasie

Kasie

MamiMargo jeszcze w celu wyjaśnienia, mąż robił badanie nasienia i nie wyszło najlepiej, po pół roku faszerowania go witaminami powtórzył badanie wyszło dużo lepiej ale dalej bez rewelacji :( zgodził się na konsultacje z lekarzem bo jemu tez zależy na drugim dziecku, wiec u nas oprócz problemów z moją owulacją, tyłozgięciem macicy doszedł jeszcze problem męża.

--

córcia 10.2014

65365 kasie Kobieta, 32 lata, K-o
Martaaa93

Martaaa93

Dziewczyny czy przyrost bety w 6tc z 4543 na 7847 w ciągu 48 godz jest dobry?

--

Aniołek 15.02.2019
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8w1d3vbvdtl54.png

62424 martaaa93 Kobieta, 26 lat, xxx
MadziaK83

MadziaK83

MamiMargo ja Cie przebilam, po cc nie wolno 6 tyg uprawiać seksu, i chyba rok zachodzić w ciążę, z uwagi na blizny. No więc 2 tygodnie po cc już nie krwawilam i taaaaak mi się chciało ze męża zmolestowalam, bez zabezpieczenia bo po porodzie to hoho do owulacji, no i potem miałam wizytę kontrolna 4 tyg po porodzie, zaczęłam w tym dniu krwawic, to był okres, owulacja była, na szczęście nie zrobiliśmy dziecka bo nie wiem czy w ogóle mogłabym chodzić w ciazy gdy jeszcze macica się nie zrosla, czy by nie trzeba było usuwać :/
Mój by poszedł na inne łóżko ale lubi to ze szczebelkami, choć to ze na noc kaze wkładać szczebelki ho porządek musi być to jest śmieszne. A śpi od początku u siebie więc nie muszę go nigdy przenosić. Choć odkąd się urodził już dwie przeprowadzki zaliczylismy, ale jak miał swoje łóżeczko i swoje graty to mu było wszystko jedno ze miejsce inne.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/j8f2yd6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/xre42bb.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
patka19

patka19

Teska właśnie wracam niestety "miła" pani stwierdziła że dziś nie ma takiej możliwości aby zrobić badanie bo mają dużo szpitalnych zleceń i jeśli przyjeżdżam z tak daleka to powinnam najpierw zadzwonić i zapytać czy zrobią dziś takie badanie... wkurzyłam się tylko mój to myślałam że zjedzie ta babę tam, w niedziele zrobie a w poniedziałek pojechać tu do siebie do labo:/

--

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

46253 patka19 Kobieta, 30 lat, katowice
MamiMargo

MamiMargo

MadziaK83
MamiMargo ja Cie przebilam, po cc nie wolno 6 tyg uprawiać seksu, i chyba rok zachodzić w ciążę, z uwagi na blizny. No więc 2 tygodnie po cc już nie krwawilam i taaaaak mi się chciało ze męża zmolestowalam, bez zabezpieczenia bo po porodzie to hoho do owulacji, no i potem miałam wizytę kontrolna 4 tyg po porodzie, zaczęłam w tym dniu krwawic, to był okres, owulacja była, na szczęście nie zrobiliśmy dziecka bo nie wiem czy w ogóle mogłabym chodzić w ciazy gdy jeszcze macica się nie zrosla, czy by nie trzeba było usuwać :/
Mój by poszedł na inne łóżko ale lubi to ze szczebelkami, choć to ze na noc kaze wkładać szczebelki ho porządek musi być to jest śmieszne. A śpi od początku u siebie więc nie muszę go nigdy przenosić. Choć odkąd się urodził już dwie przeprowadzki zaliczylismy, ale jak miał swoje łóżeczko i swoje graty to mu było wszystko jedno ze miejsce inne.

masz racje wygrałaś :)

65267 mamimargo Kobieta, 31 lat, Zalasewo