Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

zanetko ja też się nie nastawiam :) trzymam kciuki

Madziak No właśnie byle nie było skurczy a jakoś się zniesie i klucia i mdłości i nawet wymioty.

A no może to i objaw bo od kilku dni rano boli mnie gardło. No i tak 2 dni przed testem kawę piłam ale bez smaku jakąś była. Może i lepiej więc narazie za nią nie tęsknię :D
Dobrej nocki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nie patrzy się na test po czasie ale jak tak teraz na niego spojrzałam to tak jakby coś tam jednak było... w poprzedniej ciąży zrobiłam tak samo, nie było nic widać i zostawiłam go w łazience a jak wróciłam po godzinie to był cień cienia i wtedy była to ciąża.
Nie nastawiam się. Powtórzę go w piątek jeśli nie przyjdzie konkretnie okres. Nie miałam plamienia przez cały dzień tylko rano.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena no trzeba znieść co ciąża przyniesie, choć ja na szczęście super znoszę, jedynie to pobolewanie brzucha ale dla mnie to nie bol tylko że czuję, no i na początku ogromne zmęczenie, koniec moich objawów, także ja to tylko w ciazy powinnam chodzić :p aa i jeszcze pierwszy z objawów, zatkany nos tam ze ciężko oddychać a chrapalam jak traktor, chyba do końca czwartego miesiąca tak było potem zelzalo ale do ideału brakuje.
Agula ja wiedziałam że jestem w ciazy i czekałam tylko na potwierdzenie, też patrzyłam na testy po czasie i też w końcu pojawił się cień cienia także może i u Ciebie :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

princessa kochana dziękuję. Jaki ten twój Piotruś już fajny. Ale zleciało. Pamiętam jak się chwalilas kreseczkami a ten twój skarb prawie 2 latka ma. :)
iwa dziękuję tobie również.

Chociaż nie wiem czy do końca moge dziękować.
Plan mam taki ze rano robię test ten o czułości 25. Potem umówić się muszę do endo i zrobić te ft3 i ft4 i zastanawiam się na tym anty-tpo czy jest sens.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena A będziesz robić beta hcg ? Bo to by Cię uspokoiło tzn przyrost po 48godzinach :-)
Ja bym zadzwoniła do Endo zapytać jakie badania masz zrobić przed wizytą.

A ja testuje w piątek bo mam zrobić wynik progesteronu i badania na przeciwciała w boleriozie bo w ciąży miałam i teraz po roku mam kontrolę w lipcu. Przy okazji zrobię beta hcg :D
Pamiętam że też kiedyś miałam tak że mąż nie mógł moich piersi dotknąć tak bolały ale to właśnie chyba w ciąży było! Zmieniłam telefon i nie mam swoich notatek bo tam wszystko notowalam w aplikacji.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Zaneta30
scandi ja się boje ze to nie ciąża tylko może przed okresem czy coś . Nie nastawiam się bo się boje

Rozumiem cię. Ten ból rozczarowania najgorszy. Ale kiedyś musi się udać. Nie doluj się na zapas. Uśmiechnij się na chwilę a wszystko stanie się łatwiejsze.

Pena u endo jeszcze nie byłam wiem nie mam nami rów typowo na niego tylko do przychodni. A bety nie robiłam w poprzednich ciazach i teraz nie robię. Dzisiaj powinnam dostać @ więc test o czułości 25 ładnie wyszedł bez bladziochow.

monthly_2019_07/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_76250.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Magdalena no trzeba znieść co ciąża przyniesie, choć ja na szczęście super znoszę, jedynie to pobolewanie brzucha ale dla mnie to nie bol tylko że czuję, no i na początku ogromne zmęczenie, koniec moich objawów, także ja to tylko w ciazy powinnam chodzić :p aa i jeszcze pierwszy z objawów, zatkany nos tam ze ciężko oddychać a chrapalam jak traktor, chyba do końca czwartego miesiąca tak było potem zelzalo ale do ideału brakuje.
Agula ja wiedziałam że jestem w ciazy i czekałam tylko na potwierdzenie, też patrzyłam na testy po czasie i też w końcu pojawił się cień cienia także może i u Ciebie :)

Madzia i ja od kilku dni rano mam zatkany nos ale byłam pewna że to od alergii. Tylko że jak już wstanę to przechodzi :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena super, wyraźna kreseczka :)
Ja moalam początkowo jak piszesz, potem to aż skrzep miałam w nosie, tzn głównie krwią smarkalam, aż mnie jos w środku bolał, smarowalam alantanem żeby jakoś nawilzyc. No i teraz już jest lepiej, czytałam że to jeden z nietypowych objawów ciazy. W piarszej późno się zorientowałam i myślałam że się zaziebilam, używalam kropli do nosa, no i jak zaczęłam tak po porodzie się skończyło dopiero, przeszłam wtedy na steryd żeby móc w ogóle krople odstawić i po tygodniu było ok. Teraz wiedziałam co jest grane więc nie używałam kropli i jakoś są o się poprawiło.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

magalena piękne kreseczki :)

Ja w każdej ciąży, do samego porodu mam problem z przytkanym nosem, bywają dni, że oddycham tylko buzią ale ja w 2016 roku przeszłam operację bo miałam przerośnięte małżowiny zatokowe i już wtedy lekarz uprzedzał mnie, że skoki hormonalne mogą powodować takie upierdliwe nieżyty nosa.
Niewiele mi już zostało więc dam radę :)

Zaneta a Ty kiedy testujesz? ;)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

U mnie żadnych objawów, piersi nie bolą i się zmniejszyły, brzuch też tylko lekko ćmi, także czekam do piątku na @. Od wczoraj tak strasznie mnie głowa boli, że ledwie co jestem w stanie myśleć, a tu w pracy trzeba siedzieć i się skupiać :(

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Znowu ucięło...
Ja też liczę na testowanie. Obiecałam sobie, że nie będę tu Zagladala i pisała bo się tylko nakręcam, ale to jest silnoesze ode mnie i codziennie czytam i z Wami wszystko przezywam.
Mnie piersi bolaly dwa dni, dzis jakos w miare spokojnie. Nic więcej...
Staram się nie nakręcać, als same wiecie jak jest... I boję się jak zwykle rozczarowania

Odnośnik do komentarza

Kasie to pij dużo a jak nie masz w domu ciśnieniomierz to podejdź do jakiejkolwiek apteki tam mają taki co za darmo możesz zmierzyć. U mnie w małej mieści ie są to i może u ciebie będą.

Ja czekam właśnie do labo. Oczywiście jestem 7 albo 8 :D dam radę. Mam wodę.

Wyczytałam w mądrym necie że do ft3 i ft4 trzeba być na czczo. A moja cora dzisiaj jakąś markotna i dopiero udało mi się przyjechać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...