Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę schudnąć po ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przed ciążą ćwiczyłam z Ewą Chodakowską, jakiegoś dużego spadku wagi nie zauważyłam, ale lepiej się czułam po tych ćwiczeniach. W zrzuceniu kg po ciąży w sumie całą pracę "zrobiło" za mnie karmienie piersią, bo zawsze miałam problemy z tym, żeby schudnąć a dzięki temu, że karmiłam to kilogramy same ubywały. Ale koleżanka nie mogła karmić i zaczęła biegać, 5 dni w tygodniu po 5 km. W ciąży przytyła 23 kg, a teraz wygląda jak modelka. Zajęło jej to 3 miesiące, a teraz biega 2 razy w tygodniu dla podtrzymania formy. No i jak zaczęła biegać, to ograniczyła słodycze

Odnośnik do komentarza
Gość mariolka77

ja przed drugą ciążą ważyłam 63 kg. Do porodu 80. Teraz jestem 7 miesięcy po i ciągle ważę 68kg. Jestem załamana bo nie potrafię sobie odmówić słodyczy. Po prostu mnie zabijają. Jak to robicie że Wam się udaje schudnąć. Zazdroszczę silnej woli. Codziennie sobie powtarzam, że koniec ze słodyczami ale nie potrafię. Czuję tak ogromną potrzebę zjedzeni słodkiego że aż przykro:(((( Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Gość mariolka77

dodam jeszcze że ma 39 lat. Nie ma mowy o ćwiczeniach u mnie. Mam dwójkę dzieci pierwsze ma 2lata i 6mscy. A młodszy 7 miesięcy i jest tak absorbujący że nie mam możliwości ćwiczenia. Poza tym starszy też potrzebuje żeby się nim zająć.

Odnośnik do komentarza

miałam podobny problem z wagą po ciąży, nawet karmienie nie pomogło. Wiek też robi swoje bo urodziłam w późnym wieku. Odstawiłam gluten i nabiał, nie miałam czasu na fitness to w ciągu dnia napinałam pośladki, nogi. Dodałam do tego suplementy, ale takie naturalne. Mam do dziś -9 kg i jeszcze mi z 6 brakuje. Wspomagam się czerwoną herbatą, suplementem [reklama usunięta], ocet jabłkowy na czczo,peeling kawowy

Odnośnik do komentarza
Gość Wiktoria82

Witam wszystkich, miałam ten sam problem co wy zrzucenie zbędnych cholernych kilogramów po ciąży. Przed ciążą ważylam 50-52 kilogramow. Pod koniec ciąży okolo 77. Po pół roku od ciązy ważyłam 62 kilo, było daleko od wyjściowej formy... i ta waga stała przez kolejne 3 miesiaace. :-(. Nie spadała, nie rosła zero a ja wyglądałam jak mała świnka :(. Były momenty, że płakałam i chodziłam smutna całe dni. Moja koleżanka, która zna wszystkie cuda tego świata poradziła mi, że może pomogą mi badania DNA, zebym poznala swoj organizm na nową, wyśmiałam ją. Wiem przecież co jest dobre dla mojego ciała a co nie... Byłam w błedzie... Pewnego dnia skusiłam się na badania własnie takie a konketenie o nazwie iGenesis bo już miałam dosyć i powiedziałam sobie "raz kozie śmierć", opłaciło się... Pani doktor dobrała mi odpowiednią suplemtację do mojego organizmu ( wciąz karmiłam piersią), doradziła co jeść i jak ćwiczyć aby było wydajnie i stał się CUD :))))). Kilogramki zaczeły się ruszać w dół!!! Boże, jaka to była ulga! Mija 4 msc od tego i już tylko troszkę zostało do celu!!!!!!

Trzymajcie się mamy i głowa do góry!!!!

Odnośnik do komentarza

Ja polecam nie branie się od razu za dietę, tylko wszystko po kolei. Ja zaczynałam od badań dietetycznych [reklama usunięta], które poleciła mi znajomo dietetyczka. Dopiero po wynikach poszłam do niej u ustawiłyśmy indywidualną dietę pod moje wyniki i tryb życia. Dodatkowo ćwiczyłam zaraz po ciąży (i robię to dalej) i jakoś udało mi się wrócić po 2 ciążach do swojego wcześniejszego wyglądu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie mozecie się odchudzić po ciązy, to oznacza, ze coś jest nie tak z ilością dostarczanych kalorii do organizmu, a ilością spalanych kalorii. Widocznie dostarczacie ich o wiele wiecej, niż mozecie spalić.

Poza tym dobrze jest wprowadzić zrównoważoną aktywność fizyczną - najlepiej ćwiczenia wytrzymałościowe połączone z ćwiczeniami siłowymi.

Polecam zajrzeć sobie również tutaj https://pzwl.pl/Dietetyka/Dietetyka,73500675,k.html Na stronie jest spory wybor dobrych ksiażek dietetycznych. O wiele lepiej jest sięganąć po taką książkę, niż szukać diet cud w sieci. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...