Skocz do zawartości
Forum

Parenting.pl kończy dwa lata


Rekomendowane odpowiedzi

Czas świętować, wieczorem miną dwa lata jak wystartowaliśmy z naszym serwisem

http://sylwester.seoplus.eu/szampan_pyk.jpg

Dziękuję Wam wszystkim za to, że wspieracie nas, dzielicie się z nami swoimi radościami, służycie opiniami, rozumiecie że nie zawsze możemy zrobić coś "od ręki".

Przy okazji tych urodzin podzielcie się z nami swoimi wspomnieniami parentingowymi.
Ja myśląc parenting pamiętam: 2 października 2007, telefon Małgosi, rozmowę,... chwilę zastanowienia, wieczorne emocje 6 listopada 2007 i... dziś jest to co widzicie - parenting.pl. mamanazakupach.pl wyprawamama.pl i wciąż głowy pełne pomysłów :)

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego dla twórców Parentingu !!!!!!!!!!!!

Niedługo minie rok jak tu jestem i naprawdę pierwsze co robię jak rano wstaję to wchodzę na parenting, tu poznałam super koleżanki, które czasem wiedzą o mnie więcej niż moi bliscy, poznałam je osobiście i bardzo się cieszę, ze mam z nimi i z innymi forumowiczami taki dobry kontakt!

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Jejku, niesamowite, że już 2 lata minęły. I tyle się przez ten czas zdarzyło... Aż mi łezki w oczach stanęły...
DZIĘKUJĘ, ŻE STWORZYLIŚCIE TO FORUM! Nie wyobrażam sobie żeby mnie tu nie było :Oczko:

Pamiętam jak Ann pisała jeszcze na innym forum :Oczko:, że ma pewien pomysł, który realizuje i zajmuje jej sporo czasu, ale nie może jeszcze zdradzić o co chodzi. Aż któregoś dnia napisała czym się zajmowała przez ten czas. Mnie nawet przez myśl nie przeszło, że to będzie nowe forum. Gratuluję wspaniałego pomysłu i determinacji w jego stworzeniu :brawo:

Cieszę się, że tu jestem i mogę z Wami dzielić radości i smutki, wzloty i upadki.
Czekam na kolejne rocznice i tak do emerytury :Oczko:

Ann
A moja Córcia mówi: "Mamo jak będę duża to będę pracowała w parentingu"

Super :lol:

Odnośnik do komentarza

"Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce. Za dar najpiękniejszy, za SERCE".
Tymi słowami chcę przekazać najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w budowanie społeczności parenting.pl twórcom i założycielom forum.

ps. szczególne podziękowania dla Anulki (wiesz za co)
No i dla Czoko - za przyjaźń która tu nas spotkała!

Odnośnik do komentarza

Jul
"Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce. Za dar najpiękniejszy, za SERCE".
Tymi słowami chcę przekazać najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w budowanie społeczności parenting.pl twórcom i założycielom forum.

ps. szczególne podziękowania dla Anulki (wiesz za co)
No i dla Czoko - za przyjaźń która tu nas spotkała!
:Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...