Skocz do zawartości
Forum

Lipiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

gosiorek27
GRATULACJE :)

ja od samego początku chodzę do prywatnej kliniki Invicta w Warszawie a że mają podpisany kontrakt z NFZ to nic nie płacę za wizyty i usg przy każdej wizycie co 3 tygodnie. A na wizytę najdłużej czekałam chyba 1,5 tygodnia jak się zapisywałam.

Tak moja pani doktor też przyjmuje w prywatnej klinice.Czekać też nie trzeba długo.Poprostu z tego co wiem to ma listę i sama zapisuje co miesiąc(ciężarne).

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza

mała gaduła
witajcie ja tez ise dopisuje do lipcówek wg obliczen około 4 lipca czyli tez jak by się udało w moje imieniny :36_3_19:
jetsem teraz około 6 tygodnia ciazy od OM ostatniej miesiączki 3 tydzien od zapłodnienia
mam pytanie czy we wczesnej ciązy tez macie strasznie dużo kleistego sluzu normalnie taki ciągnący jak by byl plodny

Gratuluje:)....Ja nie miałam żadnego sluzu,ale nie wiem co to może znaczyć.Pozdrawiam pa

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza

justysia_k
nestle
Gratuluje przyszłym mamą i trzymam kciuki za oczekujące:)Ja na wizytę idę w środę strasznie sie denerwuje...z moich obliczeń wyszedł termin na 3 lipca i jutro kończe 7 tydzień.Ale zobaczymy co powie moja pani doktor.pozdrawiam:)

daj znać co tam u lekarza i jak tam dzidzia :mama:

Dziękuje.Napiszę.Strasznie się denerwuje bo od wczoraj plamię,ale pocieszam się tym,że tak nieraz jest na początku.Trzymajcie kciuki.Pozdrawiam

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza

nestle

Dziękuje.Napiszę.Strasznie się denerwuje bo od wczoraj plamię,ale pocieszam się tym,że tak nieraz jest na początku.Trzymajcie kciuki.Pozdrawiam

Nestle mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku!

Blumchen
Witam,
czy moze mi ktos odpowiedzie na pytanie ... bo bylam w poniedzialek u lekarza ze wzgledu na silne bole brzucha i lekarz twierdzi ze to jest 5 tydzien ale nie widac jeszcze zarodka, jest sam pecherzyk. Otoz w ktorym tygodniu widac zarodek....????
Do Nestle... mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku i trzymam kciuki. Pozdrawiam

Ok 7 tygodnia widać dzidziolka i bijące serduszko. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza

Blumchen
Witam,
czy moze mi ktos odpowiedzie na pytanie ... bo bylam w poniedzialek u lekarza ze wzgledu na silne bole brzucha i lekarz twierdzi ze to jest 5 tydzien ale nie widac jeszcze zarodka, jest sam pecherzyk. Otoz w ktorym tygodniu widac zarodek....????
Do Nestle... mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku i trzymam kciuki. Pozdrawiam

Dziwie się,że ci powiedział że to 5 tydzień bo ja byłam dzisiaj i jestem załamana.Głupia baba nawet mi nie dała nadziei niewiem co o tym myśleć.Powiedziała,że widzi jakiś pęcheżyk ale to raczej nie ciąża ale ona"nie wie co to jese"Masakra jakaś,widzi jakiś płyn w macicy może krew(nie wie)sierota.Jestemtaka zła.Kazała mi jutro rano zrobić test i jak będzie(+)to mam przyjść za tydzień a jak(-)to zapisała mi Luteinę pod język na wywołanie okresu.Co o tym sądzicie?Zastanawiam się nad prywatną wizytą u innego lekarza.BO po twoim pęcheżyku już nic nie wiem.Pozdrawiam

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza

nestle
Blumchen
Witam,
czy moze mi ktos odpowiedzie na pytanie ... bo bylam w poniedzialek u lekarza ze wzgledu na silne bole brzucha i lekarz twierdzi ze to jest 5 tydzien ale nie widac jeszcze zarodka, jest sam pecherzyk. Otoz w ktorym tygodniu widac zarodek....????
Do Nestle... mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku i trzymam kciuki. Pozdrawiam

Dziwie się,że ci powiedział że to 5 tydzień bo ja byłam dzisiaj i jestem załamana.Głupia baba nawet mi nie dała nadziei niewiem co o tym myśleć.Powiedziała,że widzi jakiś pęcheżyk ale to raczej nie ciąża ale ona"nie wie co to jese"Masakra jakaś,widzi jakiś płyn w macicy może krew(nie wie)sierota.Jestemtaka zła.Kazała mi jutro rano zrobić test i jak będzie(+)to mam przyjść za tydzień a jak(-)to zapisała mi Luteinę pod język na wywołanie okresu.Co o tym sądzicie?Zastanawiam się nad prywatną wizytą u innego lekarza.BO po twoim pęcheżyku już nic nie wiem.Pozdrawiam

Na Twoim miejscu poszla bym do innego lekarza ale nie mówila nic o diagnozie poprzedniej Pani Dr. Skoro testy wychodzą pozytywne to musi się rozwijać ciąża a nie jakiś tam pęcheżyk. Może mają stary sprzęt albo ona omineła przypadkiem ten wykład na studiach... Tak czy inaczej ja bym konsultowała się z innym Doktorem. A decyzje sama podejmiesz :) Życze pozytywnego testu i prawidłowo rozwijającej się ciąży.

Odnośnik do komentarza

anna_:)
nestle
Blumchen
Witam,
czy moze mi ktos odpowiedzie na pytanie ... bo bylam w poniedzialek u lekarza ze wzgledu na silne bole brzucha i lekarz twierdzi ze to jest 5 tydzien ale nie widac jeszcze zarodka, jest sam pecherzyk. Otoz w ktorym tygodniu widac zarodek....????
Do Nestle... mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku i trzymam kciuki. Pozdrawiam

Dziwie się,że ci powiedział że to 5 tydzień bo ja byłam dzisiaj i jestem załamana.Głupia baba nawet mi nie dała nadziei niewiem co o tym myśleć.Powiedziała,że widzi jakiś pęcheżyk ale to raczej nie ciąża ale ona"nie wie co to jese"Masakra jakaś,widzi jakiś płyn w macicy może krew(nie wie)sierota.Jestemtaka zła.Kazała mi jutro rano zrobić test i jak będzie(+)to mam przyjść za tydzień a jak(-)to zapisała mi Luteinę pod język na wywołanie okresu.Co o tym sądzicie?Zastanawiam się nad prywatną wizytą u innego lekarza.BO po twoim pęcheżyku już nic nie wiem.Pozdrawiam

Na Twoim miejscu poszla bym do innego lekarza ale nie mówila nic o diagnozie poprzedniej Pani Dr. Skoro testy wychodzą pozytywne to musi się rozwijać ciąża a nie jakiś tam pęcheżyk. Może mają stary sprzęt albo ona omineła przypadkiem ten wykład na studiach... Tak czy inaczej ja bym konsultowała się z innym Doktorem. A decyzje sama podejmiesz :) Życze pozytywnego testu i prawidłowo rozwijającej się ciąży.

Dzięki tak właśnie zrobię.

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...