Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
amirian

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko nie wiem jak szukac jej szybciej to znaczy tej strony. Zamiast wchodzic na ten link od ciebi . A tak wogole to ciesze sie ze znalazlam taka osobe jak Ty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to wchodzę przez pocztę ale zapisałam też ten link w zakładkach. Ja też się cieszę bo mozna podtrzymać się na duchu i doradzić sobie, a najważniejsze że jest ktoś kto wysłucha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna13

Ja mialam ciaze biochemiczna 4 tydzien i krwawienie.odczekalam 5 cykli i udalo sie za 1 razem.obecnie jestem w 29 tc.bralam luteine,acard i na tarczyce.jest ok wsxystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EwelinaG ja po zabiegu miesiaczke dostalam dosc szybko bo po 28 dniach gdzie moje cykle trwaly 32-35 dni. I po pierwszej miesiaczce od zabiegu dostalam zielone swiatelko i udalo sie od razu. Jutro bedzie rowno 21 tydz.
Animka wiem ze pytanie nie do mnie ale napisze jak bylo u mnie ;) od poczatku ciazy do 11 czy 12 tyg (nie pamoetam dokladnie) bralam progesteron dopochwowo. Po kilku dniach wystapilo u mnie plamienie ale okazalo sie ze lozysko uciska na szyjke macicy i nie bylo to nic groznego. I do tej pory jest spokuj . Mdlosci w pierwszym trymestrze trzymaly mnie niesamowicie ze w szpitalu kroplowki dostawalam ale teraz jest dobrze maluch sie wierci a w piatek mam kolejna wizyte u gin :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starajace sie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się mp1 że u Ciebie wszystko w porządku.Też pierwszy okres po zabiegu dostałam dość szybko. byłam na wizycie u ginekologa i powiedział że wszystko się ładnie zagoiło. Teraz myślałam już o staraniach nowego dzidziusia ale czasami boję się czy nie za szybko czy nie powtórzy się znowu czarny scenariusz. Jakiś obłęd!!!Dlaczego życie stawia przed nami tyle przeciwności losu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mp1 jeju jak sie ciesze sie ci sie udalo oby juz tak do konca dobrze szlo ja niestety dalej okresu nie mam i biore teraz luteine na wywolanie okresu .. Zabieg mialam koncem listopada lecz mam stwierdzone pcos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Animka ja jestem tego zdania ze nigdy nie wiadomo jak bedzie. Nawet jak sie odczeka pol roku czy rok to tez nie ma 100% pewnosci ze wszystko pojdzie dobrze ;) ale to kazdy sam musi wiedziec i to indywidualna decyzja kiedy sie starac :)

I dziekuje dziewczyny wierze ze i wam sie uda :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość songowka89

cześć!
Na Facebook powstała nowa grupa starających się o dzidziusia "czekając na dwie kreseczki".
Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszamy :-)
https://www.facebook.com/groups/925677750885088/
Jest to grupa zamknięta więc nie musicie się martwić że ktoś niepowołany będzie czytał nasze zapiski :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...