Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Alutko a Wy nie widzieliście wcześniej tego samochodu? Też sobie nie wyobrażam sprzedać brudnego auta :Rozgniewany: mój szef miewał taki syf jak dzieci miał mniejsze, kolega prowadził na myjnię i wszystko schodziło :yes: mam nadzieję, że u Was też tak będzie.

Dla Julci proponuję plastolinę, układanki, malowanki, klocki. Ala ma dostać też nowe kredki, farbki :yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Alutko ja sprzedalam samochod bardzo brudny. A. dal ogloszenie, ukazalo sie za 2 dni, ale nie zdarzylismy go sprztanac. Zadzwonili pierwsi ludzie, przyjechali i wzieli go. O 2 bylo po sprawie

tak, ale to co innego. Można się jakoś wytłumaczyć. A z tego co widzę, to Alutka zaskoczona, że auto tak w środku wygląda...

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Maciuś śpi więc mam w końcu chwilkę żeby poczytać.
U nas sprawy mieszkaniowe nabrały tempa bo K powiedział koledze, że już od 1 sierpnia może się tu wprowadzić. Chcąc nie chcąc trzeba mocno przyspieszyć i przez to nie na rękę wyjazd nad morze, który jest już niedługo. Ale musimy się wyrobić... czasu mi trzeba :Kiepsko:

Reniu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zdrowia i spełnienia marzeń! :Całus:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka

Ela w nocy juz tez nie sika w pieluche, budzi sie kolo 5-6 wola siku, siada robi i idzie dalej spac :) Tak wiec, pieluchy juz wcale nie sa potrzebne.
Mowi juz tez bardzo wyraznie i calymi zdaniami, no normalnie, jak my.

Wspaniale, zuch dziewczyna :brawo:

Isa – cieszę się, że jesteś zadowolona z lekarki, trzymam kciuki za poprawę, niech wysypka szybko mija! :Całus:

asia

Alutko a kiedy Funio? ::(:

A Maciuś? Ale ja się nie martwię, zacznę za rok :D

Alutka – gratuluję piątki u Julci :great:. To chyba pierwsza piątka wśród lipcówiątków :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Kajoszka – tej sałatki brokułowo-jajecznej nie doprawiam, bo nie ma potrzeby. Brokuła solę i cukrzę w czasie gotowania. Jak lubisz lekko ostro to możną ją już na gotowo dopieprzyć :Śmiech:

Alutka – super, że macie autko :great:, szkoda tylko, że takie brudne się trafiło.

lema

Trzymajcie kciuki za moich chlopakow coby dali sobie rade Pa

Trzymamy kciuki, chłopaki na pewno dadzą sobie radę :yes:

Odnośnik do komentarza

Renia – dobrze, że termin operacji już zaklepany :yes:

Asia – ja też bym do kina nie poszła, ale patrzę przez pryzmat tego, że Maciek nie jest w stanie wysiedzieć całej bajki w miejscu. Nawet jak go bajka wciągnie to i tak coś w międzyczasie musi zrobić :Śmiech:

alutka

Chcemy z W. kupić dla Julki na urodziny rower, coś takiego Rowerek BRIGHT BMX 12 cali dla DZIEWCZYNKI (W-wa) (657337648) - Aukcje internetowe Allegro
bo takie plastikowe z podpórkami na nogi są dla niej za małe Ten przynajmniej jest porządny i posłuży jej na dłużej...co myślicie o takim prezencie??

Bardzo fajny prezent :yes:

Odnośnik do komentarza

Alutka7912

kwiaciarka
A jak jej wytlumaczylas, ze nie kupisz lizaka?
Ja Eli kupilam ostatnio deserek jablko i banan, w tych pudeleczkach dla dzieci i przy kasie dalam jej zeby jadla, wtedy nie zwrocila uwagi na lizaki i batony przy kasie.
Babeczko to nie wina Oliwki i nie chodzi o to, zeby jej kupowac co ona sobie chce, bo to normalne, ze jak dziecko widzi tyle slodyczy - przeciez tam przy kasach wisi tego mnostwo - to nie dziwne , ze chce chociaz lizaka. Kasy szczuja dzieci, zobacz jaki lizak ale nie dla ciebie . W sumie to jestem zdania, ze na takie zakupy jak idziesz raz na tydzien to jak dostanie wtedy tego lizaka to sie nic nie dzieje :Oczko: takie jest moje zdanie.

Jak idę z Jula na zakupy i ona chce coś słodkiego na co ja nie wyrażam zgody to wtedy w zamian proponuję jej np. zakup jogurtu albo jakiegoś owocka....często tez mówię jej że w domu ma np. cukierki albo czekoladę i jak przyjdziemy to jej dam....ale czasem jak wiem że czegoś dawno nie jadła to jej kupuję :Oczko:
U nas na coś słodkiego chętkę ma z reguły Adaś. Maciuś za to prawie zawsze ciągnie na soczki więc tu problemu słodyczowego nie mam :D. Bardzo rzadko się zdarza, że jestem z obydwoma w sklepie więc nie mam problemu (jeszcze :Oczko:), że Maciuś coś podpatrzy u Adasia :Oczko:

Monika – witaj ::):, zaglądaj częściej, koniecznie! Napisz co u Was?

alutka

Dziewczyny....z rodziny pytają mnie o czym Julka marzy jako prezent na urodziny a ja nie wiem co im podpowiedzieć Rower my jej kupimy a co z resztą to brak pomysłów bo mam wrażenie że ona wszystko ma Podrzućcie jakieś pomysły.....


Np. ciastolina, znikopis, malowanki, układanki. Jak masz możlwiość to idź do sklepu z Julką i zobacz co Jej się spodona najbardziej :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...