Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam środowo

Wczoraj K był cały dzień poza Krakowem, a że wcześnie wyjechał to musiałam odprowadzić Adasia do przedszkola. Na nogach byśmy nie zdążyli dojść więc pojechaliśmy taxi. Sporo roboty żeby samej wpakować się z wózkiem, tobołkami i 2 dzieci do auta :Kiepsko:. Po przedszkolu powtórka z rozrywki. Gdyby nie to, że miałam sporo spraw do załatwienia w mieście to Adaś zostałby w domu, a tak to wolałam żeby poszedł do przedszkola niż z 2 dzieci jeździć po mieście.
Ale wszystkie sprawy z listy załatwiłam ::):
Dziś w Krakowie znów pada, z domu to mi się nawet nie chce wychodzić ale trzeba będzie.

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarka - trzymam kciuki za diagnozę, oby uniknąć operacji :Całus:

Isa - ja też uważam, że wyjazd do D to bardzo dobry pomysł :yes:. Dobrze Ci zrobi mała odmiana od codzienności.

Lema – Franuś dobrze zniesie wyjazd, w końcu będzie z ukochanymi dziadkami ::):

Alutka – zdrówka Kochana! Wykuruj się szybko :Całus:

RenataOslo

asia78
Lema

Franek tez na sucho, nie lubi w mleku.

A Funio i tak i tak lubi. Wreszcie jakis temat, ze moje dziecko jest najlepsze:lol:
mikolaj tez i na sucho i w mleku.

Maciuś też lubi na sucho i w mleku. Na sucho często (właściwe to zawsze :Oczko:) zabieram do woreczka jak wychodzimy, i jak w autobusie chce wysiąść z wózka to wtedy dostaje płatki i Maciuś zadowolony grzecznie siedzi i zjada :Śmiech:

RenataOslo
asia78
Ja recznikow nie prasuje. Daje kostki zmiekczajace z lidla, plyn do plukania i tyle

ja tez nie prasuje

Ja też nie prasuję, choć na początku małżeństwa prasowałam, ale kiedyś teściowa mi powiedziała, że ona nie prasuje bo szkoda jej czasu i przestałam prasować. Wyjątkowo prasowałam dzieciom ręczniki te małe z kapturkiem.

Odnośnik do komentarza

Cześć Lema ::):
Cześć Renata ::):

heh, wieczór do bani, bo się ścięłam z D. przez tel. A u nas oznacza to niedokończenie, niewyjaśnienie, głupie czekania na dzisiaj. Odechciało mi się jechać do niego w piątek, choć w sumie wczoraj wszystko uzgodniłam z mamą... jeszcze się ta budowa nie zaczęła a już nerwy :Rozgniewany: no nic, już dawno pogodziłam się z tym, że go nie zmienię. Tylko po tylu latach jak mówię, żebyśmy nie rozmawiali na dany temat, bo nie mam ochoty ani siły to oczekuję zrozumienia. Jak widać to zbyt wygórowane oczekiwania :oops:
Zbiorę się w sobie. Jestem trochę rozbita po weekendzie, tylko tyle.
Chciałam z nim wczoraj porozmawiać o urlopie, bo jednak zdecydowałam, że najlepiej byłoby zarezerwować 2 tyg. nad Bałtykiem i po prostu odpocząć, nacieszyć się sobą i Alą. Ale z rozmowy nici...

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

isa32

a dla mnie sterta to są dwie pełne pralki :Oczko:

Dla mnie co najmniej 3-4 pralki to sterta. 2 pralki to norma :Śmiech:. Tylko mnie do prasowania ciężko się zebrać. Mam specjalną szafkę z 3 półkami na rzeczy do prasowania więc mam średnią motywację by prasować na bieżąco, ale w nowym mieszkaniu miejsca już nie będzie :D

Cohenna – zdrówka dla córci!
Przykre ze zwolnieniem ::(:

cohenna
poprzedni miesiąc dojeżdżałam 16 km codziennie do pracy i przejeździłam 400 złotych przeszło
a do lublina jak bym zaczęła jeśdzić to 1500 by gdzieś wyszło...
A nie ma u Was busów?
A nie ma u Was busów?

RenataOslo
anulka102
Hej! Pamiętacie mnie jeszcze??? Zaglądam co tu u Was i jak widzę wątek rozwinięty bardzo! Zazdroszczę Wam że macie tyle czasu :)

taak, bo my jestesmy zorganizowane i czasem spania nie mamy :36_1_1:

:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

isa32
Chciałam z nim wczoraj porozmawiać o urlopie, bo jednak zdecydowałam, że najlepiej byłoby zarezerwować 2 tyg. nad Bałtykiem i po prostu odpocząć, nacieszyć się sobą i Alą. Ale z rozmowy nici...

Nerwy niepotrzebne choć wiem, że ich nie łatwo ich uniknąć. Jakbys do D pojechała to wtedy w 4 oczy lepiej się rozmawia o wszytkim.
Hej, pamietasz miałaś myśleć optymistycznie :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Czesc

Nocka wiercąca:Szok: krecąca, mrucząca ale przespana:lol: za to ja spac niemoglam...snily mi sie jakies dziwne porody itp..:Szok: niemoge takich rzeczy czytac;)

Pozatym z ranca to zakupy, sprzatanie, Oliwia mi wywalila wsyztskie pampersy z szafki i zaczela zakladac lalkom...koszmar wszytskie poodbinane...ale jeszcz edo uzytku zdatne:oczko:

Dzisiaj obiad mam z wczoraj wiec sie nienarobie zabardzo...K. spi. Oliwia szaleje...na razie O.K>

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
isa32
Chciałam z nim wczoraj porozmawiać o urlopie, bo jednak zdecydowałam, że najlepiej byłoby zarezerwować 2 tyg. nad Bałtykiem i po prostu odpocząć, nacieszyć się sobą i Alą. Ale z rozmowy nici...

Nerwy niepotrzebne choć wiem, że ich nie łatwo ich uniknąć. Jakbys do D pojechała to wtedy w 4 oczy lepiej się rozmawia o wszytkim.
Hej, pamietasz miałaś myśleć optymistycznie :Oczko:

wiem i myślę :yes: zrobiło mi się przykro. Tylko i aż tyle.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Dziubala
isa32
Chciałam z nim wczoraj porozmawiać o urlopie, bo jednak zdecydowałam, że najlepiej byłoby zarezerwować 2 tyg. nad Bałtykiem i po prostu odpocząć, nacieszyć się sobą i Alą. Ale z rozmowy nici...

Nerwy niepotrzebne choć wiem, że ich nie łatwo ich uniknąć. Jakbys do D pojechała to wtedy w 4 oczy lepiej się rozmawia o wszytkim.
Hej, pamietasz miałaś myśleć optymistycznie :Oczko:

wiem i myślę :yes: zrobiło mi się przykro. Tylko i aż tyle.

Isa, trudne chwile za Toba, wiadomo, ze mozesz miec gorsze dni:Całus: Porozmawiacie z D. i bedzie ok, jestem o tym przekonana.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...