Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

babeczqa
isa32
Babeczko Ala nie przesikuje pampersów, ale muszą być pampersy. Miałam niedawno paczkę bella happy to co drugą noc musiałam ją przwijać :Zły: masakra, bokiem się przesikiwała.

wlasnie ja tez mam happy....chyba bede musiala zmienic na noc chociaz jakies inne kupic...

Babeczko Ala nosiła w dzień happy dopóki się nie skończyły, a na noc pampersy. Teraz cały czas ma pampersy i nie mam zamiaru zmieniać... tyle, że ona raptem rozmiar 4 nosi :oops:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Nocka ok, Maciuś wstał o 5.45, wzięłam go do swojego łóżka, jak zwykle z nadzieją na dospanie ale Maciuś znów swoje „gdzie tata” i poszedł do drugiego pokoju gdzie K już pracował. Coś Maciuś od kilku dni szczególnie jest za tatą stęskniony.
Rano było tu pusto więc poszłam z Maciusiem do sąsiadki. Teraz śpi a ja mam czas tylko dla siebie :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Pozatym pytanie:
Wasze dzieci tez przesikuja w nocy pieluchy???
Moja dzisiaj zlala cale łózko nad ranem chyba jej bokiempolecialo gdzies...

Maciuś nie przesikuje w nocy pampersów. Może u Oliwki to coś jednorazowego, a jak nie to zmień rozmiar albo firmę :Oczko:

babeczqa
No wlasnie moze tez problem pupy Oliwii to bella happy??on atez po nich caly czas maczerowna...:oczko:

Zmieniaj częściej pampki i smaruj pupę ochronnym kremem.

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
ale za wyjatkiem mama, tata, dzidzia, baba, daj i niania-Michal- nie mowi nic, za to pokazywanie o co chodzi ma opanowane do perfekcji :Oczko:

Maciuś też mało mówi, jego słówka to: mama, tata, Adaś, baba, gdzie (mówi dzie ale prawie jak gdzie) i tyle. Plus cała reszta typu yy, ee, aa, ale połączona z gestykulacją tworzy dość zrozumiały język :sofunny:

RenataOslo

Babeczqo, Mikolaj nie przesikuje w nocy pieluchy, zazwyczaj trzyma do rana a jak juz bardzo chce siusiu w nocy to budzi sie i wola.

Ja też jestem pod wrażeniem, brawo za nocne wołanie siku :brawo:

Odnośnik do komentarza

Lema
Poprzedniej nocy budze sie i patrze a Franio stoi przy naszym lozku, glowke ma polozna na nim i tak na polstojaco spi:surprised: Usmialam sie z niego. Stal tak, za chwilke nozki mu sie zaczely rozjezdzac wiec troszke sie ocknal, probowal wejsc na lozko, ale znow przysnal::): Ubaw po pachy:sofunny:

:sofunny:

Lema
A propos gadania dzieci to Franek mowi na kasze kuskus kuśka:Oczko:

A kiedys do niego powiedzialam, ze idziemy myc dupsko i w niedziele mowie, ze zrobil kupke i musimy sie umyc, a Francik na to : dupśko:sofunny:

Słodko :sofunny:

Lema
Wczoraj musialam zostac chwilke dluzej w pracy, pozniej bylam umowiona z fryzjerka, wiec po Frania pojechalam ok. 17 dopiero, czyli jakies dwie godziny pozniej niz zwykle. Mama mowi, ze przed 16 zaczal pytac o mnie, a do mniej wiecej 16.30 poplakiwal i krecil sie ciagle przed drzwiami::(: Jak wrocilam to malo sie nie zabil tak wskoczyl mi w ramiona:yes:

Mocno stęsknionym Franio. Mnie Maciuś tak wskakuje na ręce gdy go odbieram od rodziców. Ale poza tym, że tęskni to ważne, że krzywda mu się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...