Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

isa32
asia78
isa32

Dzięki :Całus: musimy rozważyć co i jak, bo my za dużo lokali posiadamy ::):

Jak ma sie jedno i jakies tanie nijakie to mozna sprzedac, ale jak mozna wynajac za fajna kase to zostawic. Po prostu musicie przeliczyc

no własnie. Tyle, że jedni straszą, że ceny spadną, inni, że nie i nie bardzo wiemy czy zostawić te, które wynajmujemy, czy nie.

Jak chcecie sie zalapac na kredyt to musicie sprzedac dwa, ale to trzeba policzyc co sie Wam bardziej oplaca. No a ile metrow ma miec Wasz dom? Bo powyzej 140 doplata sie nie nalezy

Odnośnik do komentarza

Witam przedweekendowo ::):
Nocka taka sobie, o 22 nurofen, od 2 u mnie w łóżku. Ale to i tak lepiej niż noc wcześniej :Oczko:

Renata hej. Fajnie, że już jesteś ::):

Kwiaciarka dzięki za linki o podłogach, wrzuciłam sobie w "ulubione" to poczytam na spokojnie.

Asiu to 140m to ja bym przeżyła. Ale wynajmujemy 2 kawalerki. Nie opłaca nam się to w żaden sposób :Oczko: Jedyny znak zapytania to ceny mieszkań w przyszłości :oops:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Maciuś jak to przez ostatnie noce popłakuje kilka razy w nocy i wstaje, ale nie wyciąga rączek żeby go wziąć do naszego łóżka tylko czeka żeby go położyć z powrotem i przykryć i tak kilka razy. Ale k. 1.30 popłakiwał mocno i dostał Nurofen, chyba pomógł bo potem już ładnie przespał do rana ::):

Ja dziś idę do ortopedy na kontrolę z moimi kolanami, ale strasznie mi się nie chce :Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubala
kwiaciarka
Dziubalo a czemu bys nie wybrala takiej podlogi? bo brzydka , czy dlatego ze brudzaca? :)
Dla mnie priorytetem jest aby mi sie na maxa podobalo. Nie srednio, nie tak sobie, ale super musi mi sie podobac. Utrzymanie czystosci zwiazane z tym jest tez wazne, ale drugoplanowe. No bo jesli bym miala do wyboru - polozyc cos co jest super, ale zle sie sprzata, albo cos co sie super sprzata, ale jest takie sobie, no moze byc, ale nie to calkiem co bym chciala - wybieram super wyglad a gorsze w sprzataniu.
Moja kolezanka polozyla sobie w przedsionku terakote - mi sie nie podoba, jej chyba tez nie, ale za to mowi, ze super sie sprzata. No dla mnie rzaden argument za polozeniem sobie takiej podlogi.

No widzisz, a pomyśl jak teraz narzekasz :Oczko:, że ta podłoga się brudzi i jest kłopot żeby porządnie ją wysprzątać :Oczko:
Mnie się podłoga jasna szkliwiona gresowa podoba, nie bardzo ale ogólnie. Wolę drewno niż takie marmurkowe sprawy. Choć K namawia mnie na trawertyn w przedpokoju :Szok:
Ja muszę i wiem, że się da - mieć 2w1. Musi mi się podobać i musi się bez większego trudu sprzątać :Oczko:

ej no przesadzilas - marmur to nie gres :)
Narzekac narzekam, ale wole narzekac na sprzatanie niz na wyglad :) Co by bylo, jakbym polozyla sobie cos, co bym nie musiala czesto sprzatac a narzekalabym, ze mi sie to nie podoba co polozylam?
No ja nie trafilam jeszcze na cos, co jest sliczne i sie super sprzata. Zawsze cos kosztem czegos. To juz jak pisalam ,wole sliczne a troche wiecej posprzatac. Gresowe podlogi mi sie podobaja, chociaz sprzatania jest przy nich. Chociaz sprzatanie tych gresow to masakra w kuchni ,bo w korytarzu juz jest ok. No i wychodzi nastepna sprawa - nie wszystko sie nadaje do kazdego pomieszczenia :)
Podoba mi sie podejscie znajomych - maja podloge w merbau - no pieknie u nich to wyglada. Mowia, ze widac kurz, ale sa zakochani w tej podlodze i moga zamiatac ile wlezie, ale jak sobie tak popatrza na to to od razu chce im sie zyc . I to jest to :)
Ja nie zrobilam salonu w litej desce bo nie mielismy juz kasy, teraz wiem, ze trzeba bylo dociagnac kredytu i miec to co sie chcialo i to co sie podobalo.

Kwiaciarko, wiem, że gres to nie marmur. W swoim poście po prostu ogólnikowo podzieliłam podłogi na dwie grupy: drewniane (drewnopochodne) i marmurkowe (ogólnie takie a la kamienne) :Śmiech:
Ja na pewno będę miała podłogę, która mi się podoba i która jest łatwa w utrzymaniu :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Isa - tak, dąb jest śliczny :yes:, ale inne podłogi też mi się podobają i stąd problem co wybrać :Kiepsko:. Zaskoczyła mnie cena tych paneli KOMFORT - wykładziny i podłogi: wykładziny, dywany, panele podłogowe, sklep

Cohenna – głowa przestała boleć? Co w pracy? Rozmawiałaś z kimś o tym co się zdarzyło w karetce?

Kwiaciarka – dzięki za linki :Całus:, już je czytałam kilka dni temu :Oczko:. Ale jak coś jeszcze znajdziesz to dawaj :yes:

RenataOslo
Wróciłam!!!
Ale się za Wami mocno stęskniłam!!! ide pranie wstawic i nyny, odezwę się wkrótce razem z fotkami!!!
BUZIAKI!!!!

Super, że już jesteś ::):
Czekamy na relację i fotki ::):

Odnośnik do komentarza

hej !!

witam sie z potworną migreną... aż mnie oczy bolą ! od wczoraj mam taki ból głowy, że odechciewa mi sie czegokolwiek... żeby tego było mało wczoraj komputer odmówił nam posłuszeństwa... Adam przywrócił system do 1 stycznia i narazie chodzi...

nie wiem czy posiedze, zmęczona jestem, Alka nieciekawie spała, kręciła sie strasznie...

miłego laseczki !

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Dziubalko to pierwsze jest trochę bliżej mnie, do 17.30 wystarczy, a znajduje się tuż przy ogromnym parku ::): to drugie w sumie bardziej mi się podoba, sama nie wiem dlaczego, pewnie z racji dzielnicy, w której się znajduje. Kiedyś tam mieszkaliśmy i uwielbiałam tamten rejon. Nie jest to bardzo daleko od nas, ale jednak dalej niż "Aniołkowo"
Nie wiem czy dam ją wcześniej, wszystko zależy od tego czy będzie np. sama jadła, wołała siku itp. Chciałabym najpierw to mini, żeby się przyzwyczajała i miała kontakt z dziećmi, czego jest bardzo spragniona. Ale jak wyjdzie zobaczymy. Już planowałam, że będzie w żłobku a co z tego wyszło wiadomo :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...