Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Asia - fajny pomysł z połączeniem 2 mieszkań :yes:
Ja w tym nowym mieszkaniu co niedługo odbieramy klucze, chciałam dokupić 1 pokój z sąsiedniego mieszkania (żeby mieć 4 pokoje), ale sąsiednie mieszkania zostały kupione przede mną. Szkoda, że wcześniej nie wpadłam na to. Wymyśliłam więc żeby kupić takie samo mieszkanie w bloku, który wybudowali naprzeciwko naszego, ale identyczne (lustrzane odbicie naszego) kosztowało już o 168 tys. więcej niż myśmy dali za nasze (a minęło wtedy dopiero parę miesięcy odkąd kupiliśmy nasze) :Szok:, a jeszcze dokupić 1 pokój to już podziękowałam.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Kwiaciarka - pisałaś o testach skórnych, natywnych (plastrowych). A co z testami z krwi? Kiedy się je robi?

Testy z krwi to troszke inny obraz daja niz te skorne.
Bo skorne daja IGg - czyli na co ma alergie.
A z krwi daja IGe czyli na co organizm ma w sobie przeciwciala -czyli z krwi dostaniemy wyniki, na co napewno alergii sie nie ma. A to na co przeciwcial w organizmie nie ma, powodowac moze alergie.
Ale nasza alergolog mowi, ze te z krwi nie daja wlasnie pelnego obrazu, bo to ,ze nie ma organizm przeciwcial to oznacza, ze moze miec na to alergie, ale przeciez nie musi.
A ja myslalam, ze z krwi sa najlepsze.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
Dziubala a twoj deweloper ma stronke? pokazesz swoj blok?

Zaraz pokażę ::):
A tak mi przyszło do głowy, że teraz jak jest kryzys to ceny mieszkań spadają w dół. Ale chyba do tego poziomu sprzed 2 lat nie dojdą.

Nie wiem czy dla mnie to tak dobrze, bo musze sprzedac jedno, no ale bede kupowala wiecej metrow. Wiec lepiej chyba kupic wiecej metrow po mniejszej cenie niz sprzedac mniej po wiekszej

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubala
Kwiaciarka - pisałaś o testach skórnych, natywnych (plastrowych). A co z testami z krwi? Kiedy się je robi?

Testy z krwi to troszke inny obraz daja niz te skorne.
Bo skorne daja IGg - czyli na co ma alergie.
A z krwi daja IGe czyli na co organizm ma w sobie przeciwciala -czyli z krwi dostaniemy wyniki, na co napewno alergii sie nie ma. A to na co przeciwcial w organizmie nie ma, powodowac moze alergie.
Ale nasza alergolog mowi, ze te z krwi nie daja wlasnie pelnego obrazu, bo to ,ze nie ma organizm przeciwcial to oznacza, ze moze miec na to alergie, ale przeciez nie musi.
A ja myslalam, ze z krwi sa najlepsze.

Dzięki, dużo tych info o alergii i testach. Ale trzeba być mądrym :Szok:

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
asia78
Dziubala a twoj deweloper ma stronke? pokazesz swoj blok?

Zaraz pokażę ::):
A tak mi przyszło do głowy, że teraz jak jest kryzys to ceny mieszkań spadają w dół. Ale chyba do tego poziomu sprzed 2 lat nie dojdą.

Nie wiem czy dla mnie to tak dobrze, bo musze sprzedac jedno, no ale bede kupowala wiecej metrow. Wiec lepiej chyba kupic wiecej metrow po mniejszej cenie niz sprzedac mniej po wiekszej
:yes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...