Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
Mnie tez czasem zegarek uczuli, ale czasem tylko, nie wiem, na codzien go nosze i nic, a czasem jest dzien ,ze mam krostki swedzace = moze w polaczeniu z jakims produktem wyzwala sie alergia na to z czego jest zrobiony zegarek?
Alergolog dawna mowila, ze facetowi przez 2 lata nie mogla wykryc alergii. I sie okazalo ,ze na rybe sama nie ma,ale jak zjadl rybe z czyms ( juz nie pamietam, jakies warzywo to bylo) to od razu swedzaca wysypka. A na to warzywo osobno tez nie mial. Tylko na polaczenie - ryba+warzywo.

To się nazywa alergia krzyżowa.
Dużo osób ją ma nie zdając sobie z tego sprawy, bo tak trudno ją odkryć. Np. w maju niektóre dzieci nie mogą jeść jabłek, bo wtedy pylą brzozy i zjedzone jabłka uczulają :Szok:

Odnośnik do komentarza

Lema
kwiaciarka
Jak mi sie chce spac dzis, Ela od kilku nocy budzi sie pkt 4 i godzine pogaduchy urzadza...

Franek tez tak mial niedawno, przeszlo na szczescie. Teraz jak go wezme do lozka to spi troche sie wiercac, ale jednak spi do ok. 6.

Maciek ma takie kryzysy gadające od ok. 3.00-5.00 :Kiepsko:. Trwają od września. Kiedyś K brał Maćka do naszego łóżka, a potem mu zabroniłam, bo wszyscy jesteśmy niewyspani. A tak to sobie Maciuś leży łóżeczku, gada, śmieje, zaczepia, wstaje, siada itd. Ale jak widzi, że nikt nie reaguje to leży cichutko aż znów zaśnie. Gorzej jak K jest na nogach (bo już pracuje), bo wtedy Maciek długo upomina się żeby go wyciągnąć z łóżeczka :Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Dziubala

:Szok: Aż mi się żołądek ścisnął!

ja zobaczyłąm może z 20 pierwszych sekund, nie mogę czegoś takiego oglądać!

Dziubala
Asia - tu jest oferta tego bloku, który jest odbiciem lustrzanym do naszego (jest też 2 piętra wyższy), ale nasz widać tu na zdjęciach. To ten niższy :Oczko:
Wizualizacje - Grupa Bryksy

Super blok, na którym piętrze macie mieszkanie?

Dziubala
Kwiaciarka - u mnie Maciuś w końcu zasnął, po godzinie :Oczko:

To chyba jakiś strajk, mój 40 minut w łóżeczku i teraz właśnie pluje, skacze, jeszcze chwilę czekam, zaraz chyba go wyciągnę

OJjj, ja gazu nigdy w życiu mieć nie będę!!!
W pierwszej klasie liceum zatrułam się tlenkiem węgla, wydobywającym się z junkersa w łazience. Ledwo mnie uratowali, leżałam nieprzytomna i sina w wannie. Pamiętam tylko, że zachciało mi się spać. Całe szczęście, ze wody nalałam mało, bo jeszcze bym się utopiła.
Ale żyję dzięki mamie :23_30_126:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Dziubala
kwiaciarka
Mnie tez czasem zegarek uczuli, ale czasem tylko, nie wiem, na codzien go nosze i nic, a czasem jest dzien ,ze mam krostki swedzace = moze w polaczeniu z jakims produktem wyzwala sie alergia na to z czego jest zrobiony zegarek?
Alergolog dawna mowila, ze facetowi przez 2 lata nie mogla wykryc alergii. I sie okazalo ,ze na rybe sama nie ma,ale jak zjadl rybe z czyms ( juz nie pamietam, jakies warzywo to bylo) to od razu swedzaca wysypka. A na to warzywo osobno tez nie mial. Tylko na polaczenie - ryba+warzywo.

To się nazywa alergia krzyżowa.
Dużo osób ją ma nie zdając sobie z tego sprawy, bo tak trudno ją odkryć. Np. w maju niektóre dzieci nie mogą jeść jabłek, bo wtedy pylą brzozy i zjedzone jabłka uczulają :Szok:
moja siostrzenica tak ma, zje jablko wtedy to cale kolana w strupach

Dziubala
Lema
kwiaciarka
Jak mi sie chce spac dzis, Ela od kilku nocy budzi sie pkt 4 i godzine pogaduchy urzadza...

Franek tez tak mial niedawno, przeszlo na szczescie. Teraz jak go wezme do lozka to spi troche sie wiercac, ale jednak spi do ok. 6.

Maciek ma takie kryzysy gadające od ok. 3.00-5.00 :Kiepsko:. Trwają od września. Kiedyś K brał Maćka do naszego łóżka, a potem mu zabroniłam, bo wszyscy jesteśmy niewyspani. A tak to sobie Maciuś leży łóżeczku, gada, śmieje, zaczepia, wstaje, siada itd. Ale jak widzi, że nikt nie reaguje to leży cichutko aż znów zaśnie. Gorzej jak K jest na nogach (bo już pracuje), bo wtedy Maciek długo upomina się żeby go wyciągnąć z łóżeczka :Kiepsko:
Ela tez wlasnie fika, gada, my udajemy ,ze spimy, ale jak zaglada nam w oczy to mi sie smiach chce hahah z tym, ze ona wlasnie przychodzi do nas, ale sama przychodzi, wdrapuje sie i koniec. A najlepiej jak polozy sie kolo P. obejmie go za szyje i mowi kuuuku, kuuuku hahahah wtedy P , nie jest w stanie udawac ze spi heheh

RenataOslo
Dziubala

:Szok: Aż mi się żołądek ścisnął!

ja zobaczyłąm może z 20 pierwszych sekund, nie mogę czegoś takiego oglądać!


a o czym to?

RenataOslo

To chyba jakiś strajk, mój 40 minut w łóżeczku i teraz właśnie pluje, skacze, jeszcze chwilę czekam, zaraz chyba go wyciągnę

oj, kochana sory ale sie jakos smiac mi chce, usmialam sie z tego plucia :) ;)

RenataOslo

OJjj, ja gazu nigdy w życiu mieć nie będę!!!
W pierwszej klasie liceum zatrułam się tlenkiem węgla, wydobywającym się z junkersa w łazience. Ledwo mnie uratowali, leżałam nieprzytomna i sina w wannie. Pamiętam tylko, że zachciało mi się spać. Całe szczęście, ze wody nalałam mało, bo jeszcze bym się utopiła.
Ale żyję dzięki mamie :23_30_126:

o matko! dobrze,ze Cie uratowali!
Mojej kolezanki cala rodzina sie zatrula - mama , tata i 5cioro rodzenstwa, tylko ja i jej brata uratowano no i wyladowali w domu dziecka.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
OJjj, ja gazu nigdy w życiu mieć nie będę!!!
W pierwszej klasie liceum zatrułam się tlenkiem węgla, wydobywającym się z junkersa w łazience. Ledwo mnie uratowali, leżałam nieprzytomna i sina w wannie. Pamiętam tylko, że zachciało mi się spać. Całe szczęście, ze wody nalałam mało, bo jeszcze bym się utopiła.
Ale żyję dzięki mamie :23_30_126:

Też bym na Twoim miejscu nie chciała gazu. Dobrze, że mama w porę Cię znalazła!

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Ela zasnela , ja juz kawe wypilam i zjadlam wafla :)

Mikołaj też zasnął 5 minut temu.
Ale co się chłopak napluł to jego! Staram się nie zwracać uwagi, bo co zrobię teraz ma etap plucia, nawet nie mogę na niego popatrzeć jak pluje, bo jak tylko nasze oczy się spotkają-Mikołaj jeszcze bardziej pluje i do tego śmiech dookoła głowy.
Też ide kawkę robić.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubalo a czemu kupiliscie znow mieszkanie a nie budujecie sie?
A to mieszkanie co teraz macie to zle? to nowe wieksze?

Obecne jest 2-pokojowe, to nowe ma 3 pokoje ::):
Jak zaczął się boom na mieszkania (ponad 2 lata temu) to początkowo K nie chciał słyszeć nawet o nowym mieszkaniu (w tym mieszkaliśmy dopiero 2 lata). Jak już go przekonałam że warto, to szukaliśmy i mieszkania i działki (w Krakowie albo blisko Krakowa, bo mamy działkę ale 25 km od Krakowa i na takim prawie pustkowiu więc odpada). Działek odpowiednich nie było albo były ale za bajońskie kwoty :Szok: więc skupiliśmy się na mieszkaniach, kórych ceny rosły w zastraszającym tempie :Szok:
I tak to, w końcu udało się znaleźć w miarę fajne mieszkanie, o dobrym rozkładzie i cenie. I co ważne blisko naszych kochanych przyjaciół ::):

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
kwiaciarka
Ela zasnela , ja juz kawe wypilam i zjadlam wafla :)

Mikołaj też zasnął 5 minut temu.
Ale co się chłopak napluł to jego! Staram się nie zwracać uwagi, bo co zrobię teraz ma etap plucia, nawet nie mogę na niego popatrzeć jak pluje, bo jak tylko nasze oczy się spotkają-Mikołaj jeszcze bardziej pluje i do tego śmiech dookoła głowy.
Też ide kawkę robić.

hahahh, fajny ten Mikolaj :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...