Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema
asia78
Kajoszko tesc dlatego ze nie chcemy domu,ktory on stawia a tesciowa bo na wsi daleko i jak ona dojedzie???? tak jakby to dojezdzala ze 3x w tyg. Ostatnio mi powiedziala ze nie bedzie zostawala z dwojka, bo sobie nie radzi:grrrrrr:Bo Stefan tak rozrabia!!! Az szkoda gadac:cry:a te wtorki mialy byc na moja rozrywke, zebym wyszla zobaczyc jak swiat wyglada

Smiech na sali z ta Twoja tesciowa. Obrazac sie za cos takiego:surprised: A w ogole to do niej idealnie pasuje okreslenie: jak sie nie chce to sie szuka powodu, jak sie chce to sie szuka sposobu::): Znbaczy do niejpasuje ta pierwsza czesc:Oczko:

Lem a,le ona ma dziecie z rzonica 3 lata i 3 miesiace, wiec powinna wiedziec jak sie zajac takimi maluchami. A ostatecznie mozna wsadzic Stefana do lozeczka na chwilke zeby sie wyciszyl. Ona lubi czytanie ksiazek, ukladanie klockow, sposobow na zabawienie go jest mnostwo.

Odnośnik do komentarza

asia78
Lema
asia78
Kajoszko tesc dlatego ze nie chcemy domu,ktory on stawia a tesciowa bo na wsi daleko i jak ona dojedzie???? tak jakby to dojezdzala ze 3x w tyg. Ostatnio mi powiedziala ze nie bedzie zostawala z dwojka, bo sobie nie radzi:grrrrrr:Bo Stefan tak rozrabia!!! Az szkoda gadac:cry:a te wtorki mialy byc na moja rozrywke, zebym wyszla zobaczyc jak swiat wyglada

Smiech na sali z ta Twoja tesciowa. Obrazac sie za cos takiego:surprised: A w ogole to do niej idealnie pasuje okreslenie: jak sie nie chce to sie szuka powodu, jak sie chce to sie szuka sposobu::): Znbaczy do niejpasuje ta pierwsza czesc:Oczko:

Lem a,le ona ma dziecie z rzonica 3 lata i 3 miesiace, wiec powinna wiedziec jak sie zajac takimi maluchami. A ostatecznie mozna wsadzic Stefana do lozeczka na chwilke zeby sie wyciszyl. Ona lubi czytanie ksiazek, ukladanie klockow, sposobow na zabawienie go jest mnostwo.
No to wlasnie mowie, jakby chciala naprawde zajac sie dziecmi to dalaby rade, babica z wnukami raz w tygodniu powinna miec mnostwo pomyslow na zabawe. A z tym, ze Stefanek rozrabia-ciekawe co to dla niej znaczy... Moze oczekuje, ze usiadzie i bedzie sie bawil sam przez kilka godzin?

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
A miodek i sok z malin są bardzo dobre na przeziębienie :Oczko:

:yes::yes::yes:

asia78
Widzialyscie jak sie ludzie oburzaja ze na NK trzeba placic za wydluzona liste osob wchodzacych na moj profil?? W koncu NK nie moze byc instytucja charytatywna i z czegos ta coarz wieksza liczbe serwerow musi utrzymywac:yes:

Rzadko bywam na n-k, i nie wiem o co chodzi?

Alutka7912
Własśie z W. zdecydowalismy sie na Pana Majstra za 27 tysiaków :Oczko: tzn. na budowę za 27 tys. albo i mniej bo bez dachu :Oczko: Wpisze nas w swój kalendarzyk :Oczko:

Nie czekacie na inne wyceny? :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Dziubala

Alutka7912
Własśie z W. zdecydowalismy sie na Pana Majstra za 27 tysiaków :Oczko: tzn. na budowę za 27 tys. albo i mniej bo bez dachu :Oczko: Wpisze nas w swój kalendarzyk :Oczko:

Nie czekacie na inne wyceny? :Oczko:

W. dzwonił z rana do tych dóch panów, jeden nie ma czasu bo jest zawalony robotą na cały przyszły rok a drugio wycenił robocizne na 33 tysiące, tak więc wybraliśmy najlepsza ofertę :Oczko: Za wyborem przemawiała tez znajomość majstra oraz mozliwosc zobaczenie taego co i jak wybudował :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Co o tym myślicie (jesteście za czy przeciw)? Expertia.pl - strefa wiedzy

Dziubalko, ja mysle że przy odpowiedniej higienie jamy ustnej maluszka i odpowiednim odzywianiu nie bedzie mowy o żadnym lapisowaniu :Oczko: Jak sie słucha czym oni te zęby lapisują to aż sie człowiekowi odechciewa. Z drugiej strony patrz, jak byłam mała to moja mama na pewno mi zębów nie myła a jakos odbyło sie bez leczenia, lapisacji i czego tam jeszcze :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Dziubala

Alutka7912
Własśie z W. zdecydowalismy sie na Pana Majstra za 27 tysiaków :Oczko: tzn. na budowę za 27 tys. albo i mniej bo bez dachu :Oczko: Wpisze nas w swój kalendarzyk :Oczko:

Nie czekacie na inne wyceny? :Oczko:

W. dzwonił z rana do tych dóch panów, jeden nie ma czasu bo jest zawalony robotą na cały przyszły rok a drugio wycenił robocizne na 33 tysiące, tak więc wybraliśmy najlepsza ofertę :Oczko: Za wyborem przemawiała tez znajomość majstra oraz mozliwosc zobaczenie taego co i jak wybudował :Oczko:

I wszystko jasne. To trzymam kciuki żeby to był bardzo dobry i sprawny majster! Niech robota szybko posuwa się naprzód :great:

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Dziubala
Co o tym myślicie (jesteście za czy przeciw)? Expertia.pl - strefa wiedzy

Dziubalko, ja mysle że przy odpowiedniej higienie jamy ustnej maluszka i odpowiednim odzywianiu nie bedzie mowy o żadnym lapisowaniu :Oczko: Jak sie słucha czym oni te zęby lapisują to aż sie człowiekowi odechciewa. Z drugiej strony patrz, jak byłam mała to moja mama na pewno mi zębów nie myła a jakos odbyło sie bez leczenia, lapisacji i czego tam jeszcze :Oczko:

No właśnie, też o tym (czyli naszej przeszłości zębowej) myślę.
Teraz rozumiem czemu dentystka ostatnio to odradzała u Adasia.
Adaś pod koniec miesiąca ma wizytę u innej dentystki, ciekawe jakiego ona będzie zdania. W każdym razie na lapisowanie i tak się nie zgodzę.

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Dziubala
Kajoszka – Eurespal to dopiero się daje na taki cięższy kaszel. Na tym etapie Cleastinum by wystarczył :yes:
Zdrówka dla Alusi! :Całus:

Oliwka miala przepisany Eurespal jak troche kaszlala ale gardlo miala czerwone a ze niepomogl teraz ma Bactrim.

bactrim to antybiotyk
asia78
Kajoszko tesc dlatego ze nie chcemy domu,ktory on stawia a tesciowa bo na wsi daleko i jak ona dojedzie???? tak jakby to dojezdzala ze 3x w tyg. Ostatnio mi powiedziala ze nie bedzie zostawala z dwojka, bo sobie nie radzi:grrrrrr:Bo Stefan tak rozrabia!!! Az szkoda gadac:cry:a te wtorki mialy byc na moja rozrywke, zebym wyszla zobaczyc jak swiat wyglada

No wiesz, ona juz ma swoje lata, dzieci malych dawno nie miala, no ja sie nie dziwie np, ze nie mogla sobie dac rady z 2jka.
Dziubala
Co o tym myślicie (jesteście za czy przeciw)? Expertia.pl - strefa wiedzy

Kurcze cos nie mam glosu, wiec nie slysze co kobieta mowi. Ja nie lapisowalam Kubie zebow tylko zawsze byly borowane i plombowane. Pamietam ze na 1 dynce mial maluski ubytek, ktory nie daloby rady zaplombowac, mielismy 2 wyjscia lapis albo poczekac, czekalam, nie chcialam zeby chodzil z czarnym zebem, bo po lapisie sa czarne. 1 dalej sie nie psula, nie bolala wiec obylo sie bez niczego. Pozniej wypadla i teraz jest stala.
asia78
Stefan znowu zwymiotowal ok 12. Za duzo zjadl. O 10.30 dlalam mumaly sloik jabluszka a potem zjadl z 10 chrupek i zwrot byl:( Jak wstanie to mu dam zupke,ale gora 5 lyzeczek,jak sie przyjmie dam znowu 5

Jak wymiotuje dziecko to nie powinno jesc owocow.
Ja to bym nagotowala rosolu z platkami ryzowymi, albo kaszka kukurydziana tylko zaprawiony. Rosolek jest delikatny.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
babeczqa
Dziubala
Kajoszka – Eurespal to dopiero się daje na taki cięższy kaszel. Na tym etapie Cleastinum by wystarczył :yes:
Zdrówka dla Alusi! :Całus:

Oliwka miala przepisany Eurespal jak troche kaszlala ale gardlo miala czerwone a ze niepomogl teraz ma Bactrim.

bactrim to antybiotyk
Bactrim to nie antybiotyk :Oczko:

Asia - ja też uważam, że przy wymiotach związanych z wirusem a la rota (tu: jelitówka) nie powinno się dawać nic owocowego (żadnych soczków, kaszek, owoców). Choć jabłko pieczone można dawać, ale je też bym odpuściła w takiej sytuacji.
Buźka dla Stefcia.
A jak tempka Polusi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...