Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kajocha
widzę dziewczynki, ze jak fota włosów sie nie pojawi to mnie zlinczujecie :Oczko:

wysyłam mmsa do Dziubalki żeby wrzuciła mi fotke... mój k... telefon chyba znowu pójdzie do serwisu... juz sił nie mam !! nie moge nawet zrzucic zdjec z telefonu a A. nie zrobił jeszcze programu do fotek...

Z mojej komórki niestety nie zrzucę fotki (za stary model), buu.
Ale widziałam, że Kajoszka włosy ma rzeczywiście sporo ścięte i balejaż wygląda superowo :great:

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Dziubala
babeczqa
No mowilam ze od miodu wysypka bo wczesniej podawane byly produkty te ktore juz spozywala:lol:
A bartki wywiezione do mamy ,mojej...jak doszperam sie ich przy kolejnej wizycie to wysle fotosika:)

O miód to pytałam kiedy go dostawała? :Oczko:
Miod - miesiac temu dokladnie wujek nam przywiozl bo jest pszczelarzem... dostaal do herbatki.

No, teraz już wszystko wiem :Oczko:
A próbowałaś jej jeszcze raz podać?

Odnośnik do komentarza

asia78
Kajoszko tesc dlatego ze nie chcemy domu,ktory on stawia a tesciowa bo na wsi daleko i jak ona dojedzie???? tak jakby to dojezdzala ze 3x w tyg. Ostatnio mi powiedziala ze nie bedzie zostawala z dwojka, bo sobie nie radzi:grrrrrr:Bo Stefan tak rozrabia!!! Az szkoda gadac:cry:a te wtorki mialy byc na moja rozrywke, zebym wyszla zobaczyc jak swiat wyglada

Smiech na sali z ta Twoja tesciowa. Obrazac sie za cos takiego:surprised: A w ogole to do niej idealnie pasuje okreslenie: jak sie nie chce to sie szuka powodu, jak sie chce to sie szuka sposobu::): Znbaczy do niejpasuje ta pierwsza czesc:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...