Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Alutka7912
Dziubala
asia78
Dziubala nie moglas spac, bo sie lekko zdzremnelas, zregenerowalas silly i wystarczylo

Eee, raczej nie, bo ja niemal codziennie zasypiam przed TV :Nieśmiały:
Czasem nie mogę zasnąć przez 15 miut czy pół godziny ale nigdy jeszcze nie trwało to 4h :Szok:

Dziubalka dzisiaj Haus.....nie śpij!!!!!!:Oczko: Jakby co to Ci jutro opowiem co było :Oczko:

No właśnie, mogliby tego Housa dawać wcześniej. W razie czego zapytam jutro co się działo :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Dziubala
asia78
Dziubala nie moglas spac, bo sie lekko zdzremnelas, zregenerowalas silly i wystarczylo

Eee, raczej nie, bo ja niemal codziennie zasypiam przed TV :Nieśmiały:
Czasem nie mogę zasnąć przez 15 miut czy pół godziny ale nigdy jeszcze nie trwało to 4h :Szok:

Dziubalka dzisiaj Haus.....nie śpij!!!!!!:Oczko: Jakby co to Ci jutro opowiem co było :Oczko:

O, o ktorej ten Haus? Tak zachwalacie ten serial ze i ja postanowilam sie na niego "zasadzic":Oczko: Chco jest silna konkurencja dla serialu, bo primo Tomcio ma mi podrzucic plytke z fotkami slubnymi, a secudno wspomniany przed chwila Tomcio ma dla mnie "Mama mia". Same superlatywy slyszalam o tym filmie, a ze do kina to niepredko bede mogla sie wybrac zostaje mi wieczorny seans w domu::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Lema
babeczqa

Lema no to gratulacje dla uczniaczka:lol: jak na chlopca duzo mowi naparwde....

No tak sie fajnie ostatnio rozgaduje::):
Super naparwde to bardzo wazne...bo chlopcy zazwyczaj pozniej niz dziewczyny ...

A czemu to bardzo ważne?
Każde dziecko zaczyna mówić w swoim czasie :Oczko:. Nie można wymagać żeby 15-miesięczniak mówił już określoną ilość słów :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarka – oby oko nie bolało i nic nie wyskoczyło :Całus:

Alutka – a jak Ci intuicja podpowiada ze smokiem? Żeby zabrać smoka czy nie?
Jak piszesz, że to tylko do spania to ja bym na razie odpuściła, zważywszy na fakt, że jest teraz okres ząbkowania.

Lema
isa32
Ala też do zasypiania musi mieć smoczek... jeszcze czekam z odzwyczajaniem, szczgólnie, że ona go kocha ::): ma dwa w nocy, łatwiej znaleźć. Już się zdarzyło nie raz, że rano potrafiła sobie dwa na raz włożyć do buzi :sofunny: albo na zmianę. W dzień nie używa, oczywiście nie może go zobaczyć.

:sofunny:

:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Lema
Alutka7912
Dziubala

Eee, raczej nie, bo ja niemal codziennie zasypiam przed TV :Nieśmiały:
Czasem nie mogę zasnąć przez 15 miut czy pół godziny ale nigdy jeszcze nie trwało to 4h :Szok:

Dziubalka dzisiaj Haus.....nie śpij!!!!!!:Oczko: Jakby co to Ci jutro opowiem co było :Oczko:

O, o ktorej ten Haus? Tak zachwalacie ten serial ze i ja postanowilam sie na niego "zasadzic":Oczko: Chco jest silna konkurencja dla serialu, bo primo Tomcio ma mi podrzucic plytke z fotkami slubnymi, a secudno wspomniany przed chwila Tomcio ma dla mnie "Mama mia". Same superlatywy slyszalam o tym filmie, a ze do kina to niepredko bede mogla sie wybrac zostaje mi wieczorny seans w domu::):

Haus (House?) jest o 21.45. Ja wcześniej jeszcze oglądam na "1" ten serial o Londyńczykach.

Odnośnik do komentarza

Alutka7912

Aaaaaaa...podczas opieki nad Jula W. oczywiście w domu juz nic wiecej nie zrobi....sajgon jest jak wracam z pracy....W. twierdzi że nic nie może przy niej zrobić hehehe...Ja jakos i posprzatam i upiorę i obiad ugotuję hehehehehehehe :lol: Ach Ci faceci :wink:

K też tak mówi :sofunny:

Lema

Franek w ogole nie pije mleka, zjada dwa mleczne posilki w ciagu dnia, 2x180 ml mleka z kaszka, podawane lyzeczka. Uwazacie, ze to za malo mleczka? On rano jak sie budzi nie ma parcia, zeby od razu jesc, jakies pol godziny po przebudzeniu zjada kaszke. Moze powinnam mu zmodyfikowac jadlospis, zeby wiecej mleka w nim bylo? Wczesniej na drugie sniadanie jeszcze pil mleko, teraz zastapilam to kanapka.

Nie chodzi o dosłowne picie samego mleka tylko ogólnie o mleczne potrawy. Franiu zjada mleko z kaszką więc jest ok.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema
Alutka7912

Dziubalka dzisiaj Haus.....nie śpij!!!!!!:Oczko: Jakby co to Ci jutro opowiem co było :Oczko:

O, o ktorej ten Haus? Tak zachwalacie ten serial ze i ja postanowilam sie na niego "zasadzic":Oczko: Chco jest silna konkurencja dla serialu, bo primo Tomcio ma mi podrzucic plytke z fotkami slubnymi, a secudno wspomniany przed chwila Tomcio ma dla mnie "Mama mia". Same superlatywy slyszalam o tym filmie, a ze do kina to niepredko bede mogla sie wybrac zostaje mi wieczorny seans w domu::):

Haus (House?) jest o 21.45. Ja wcześniej jeszcze oglądam na "1" ten serial o Londyńczykach.

O, to moze mi sie uda dzisiaj::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Ja dzisiaj rozmawialam z mama o trj nocnej histerii Funia. I mi powiedziala, ze jak sie wybudzil i darl to trzeba bylo nie czekac tylko zaraz dac czopacha i bylyby spokoj. A ja go tak wymeczylam i dalam mu gdzies po godzinie:oops:

My w nocy nie dajemy od razu, najpierw zaczynamy od wyciaszania przez głaskanie, czasem przytulenie. Z reguły jest spokój. A jak to nie pomaga to w ruch idzie Nurofen w syropie.

Odnośnik do komentarza

Dziubala

Lema

Franek w ogole nie pije mleka, zjada dwa mleczne posilki w ciagu dnia, 2x180 ml mleka z kaszka, podawane lyzeczka. Uwazacie, ze to za malo mleczka? On rano jak sie budzi nie ma parcia, zeby od razu jesc, jakies pol godziny po przebudzeniu zjada kaszke. Moze powinnam mu zmodyfikowac jadlospis, zeby wiecej mleka w nim bylo? Wczesniej na drugie sniadanie jeszcze pil mleko, teraz zastapilam to kanapka.

Nie chodzi o dosłowne picie samego mleka tylko ogólnie o mleczne potrawy. Franiu zjada mleko z kaszką więc jest ok.

Wiem, wiem, ze chodzi o mleczne posilki, chcialam tylko podkreslic, ze nie pije:Oczko: Hehe, ale chyba do konca nie wiem po co chcialam to podkreslic::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Pamiętacie jak Wam pisałam o synku koleżanki, który ma chorą nerkę i leży w szpitalu. Nadal tam są, rozmawiałam z nią w niedzielę i mówi, że wszyscy wychodzą, tylko oni tam tkwią... na razie dostaje cały czas antybiotyk, lekarze chcą ratować tą nerkę, ale nie wiadomo czy się uda ::(: Ja nie wiem, jak ona daje radę. Zaraz minie chyba miesiąc odkąd bo przyjęli na oddział... ech... smutno... co tam ząbkowanie w obliczu takiej choroby.

::(: Człowiek w takich sytuacjach docenia co ma...

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
Ja dzisiaj rozmawialam z mama o trj nocnej histerii Funia. I mi powiedziala, ze jak sie wybudzil i darl to trzeba bylo nie czekac tylko zaraz dac czopacha i bylyby spokoj. A ja go tak wymeczylam i dalam mu gdzies po godzinie:oops:

My w nocy nie dajemy od razu, najpierw zaczynamy od wyciaszania przez głaskanie, czasem przytulenie. Z reguły jest spokój. A jak to nie pomaga to w ruch idzie Nurofen w syropie.

Ja zabieram Franka do lozka, jesli zasypia spokojnie po niedlugim czasie to ok, jesli mocno sie wierci to wkladam czopka.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...