Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z Krakowa i okolic


Tasik

Rekomendowane odpowiedzi

bejka
W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące mojego stanu muszę z radością oznajmić, że jestem w posiadaniu Trzeciej Papryczki.

Wspaniała wiadomość!!!!!
GRATULUJĘ!!!!!!! :lol:

bejka

Mam nadzieję, że zasada Dziubali o lepszej organizacji przy dwójce dzieci się sprawdzi bo póki co mam sobie wiele do zarzucenia. Dom leży odłogiem :arf: bo gdy tylko wrócę z pracy zasypiam momentalnie, budzę się na kąpiel i kolację Szymka a później przy czytaniu z nim książki zasypiamy wspólnie.

Pewnie, że się sprawdzi :D
Teraz skup się na sobie :yes:, dom poczeka ;)

bejka
Moje życie stało się proste. Jeść i spać o to moje podstawowe potrzeby :love:

Pamiętam ten stan :D

Odnośnik do komentarza

A rano dowiedzieliśmy się, że nasi przyjaciele będą mieć drugie dziecko! Skubani czekali z wiadomością aż do nich przyjedziemy, ale zawsze coś jednym albo drugim wypada. Teraz przez chorobę K i Adasia nie damy rady się ruszyć (nie chcemy zarazić) i gdyby nie to, że zapytałam jak im idą starania (od miesięcy już nad tym pracowali ;)) to byśmy się dowiedzieli dopiero za parę tygodni. A to już 16 tydzień!

No niesamowity dzień - 2 nowe ciąże, cieszę się jak nie wiem co :lol::lol::lol::yipi::yipi::yipi:

Odnośnik do komentarza

n pięknie się rozmnażąmy ;) Bejak i tu gratuluje!!!!!!!!!
ja sie urodziłam 30.06 więc w drodze wyjątku ;) zwalniam tę datę dla twojej Maliny ;) to fajowa data :D:D:D:D

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Zmienna dziś ta pogoda, dobrze, że teraz przynajmniej słonecznie jest :)
Ulegliśmy Adasiowi i poszedł dziś do żłobka, choć chciałam go jeszcze parę dni przetrzymać, ale widać, że siedzenie parodniowe w domu mu nie służy :rofl:. Mam nadzieję, że nie będziemy żałować tej decyzji ;)

Fajnie, że taki wysyp ciężarówek, będziemy mieć sporo emocij w przyszłym roku ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...