Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Dzieci mnie dzisiaj wykończyły:Padnięty::Padnięty::Padnięty:
Cała trójka sie dzisiaj bardzo fajnie razem bawiła, STasiu był psem, szczekał i gonił dziewczyny po czworakach, te oczywiście uciekały i piszczały jak szalone. Potem był kotem, biegały za nim i wołały cici cici, dawały mu miski, zeby pił mleko, no komedia. !,5 godziny tak szaleli, pozniej Stachu rozłozył wielka kołdre na ziemi i wszyscy padli na niej jak muchy:D

Pudelek zdrówka dla Bartka, oby nic sie nie rozwinęło!!!

Dziękuję Wam za opinie dotyczące laptopów, tak myślałam, że te dzieciece to szajse. Jeszcze musze przemyśleć sprawe. Staśko od czasu gra w gry na Ciufci i Minimini, a laptop jest jednym z prezentów wymienionych w liście do Mikołaja.

Odnośnik do komentarza

Witam z rana

:kawa::kawa: dla chętnych i tych potrzebujących.

andzia to rzeczywiście dzieci mialy świetną zabawę.

Ja dzis w domu, bo na 14 ide do przedszkola bo ma być lekcja pokazowa dla rodziców. W ubiegłym roku byłam i teraz też chciałam bo potem Domini jest przykro żę mamy nie było, a wtedy było mało rodziców.
Idę po zakupy bo muszę zrobic coś na obiad a nie mam jeszcze pomysłu.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Za mną nieprzespana noc-duszący kaszel u Bartusia nie dał nam spać.Jednak o dziwo rano znaczna poprawa bo nie kaszle cały czas.Wczoraj nawet mąż dzwonił do mnie do pracy pytać co mu ma podać bo cały czas kaszle i meczy się strasznie.Na szczęście sytuacja opanowana.Wstawałam kilka razy w nocy i podawałam kropelki na kaszel i oskrzela i tym razem mam zamiar je podać nawet przy mokrym,zwykle jak się pojawił mokry kaszel to zapodałam syrop wykrztuśny tyle że ostatnio ten kaszel mokry jakoś nie zniknął od razu :Wściekły:: Oby teraz już tylko lepiej było.
Jednak na pewno najwcześniej do przedszkola pójdzie w poniedziałek.Póki jestem jeszcze to z nim posiedzę.

Aha w poniedziałek mam podpisanie umowy i od wtorku zaczynam pracę :36_2_25:
We wtorek przed praca muszę się jednak stawić w UP bo taki miałam termin podany :D: to od razu się wyrejestruję haha i załatwię dodatek który się należy za to że sama znalazłam prace a nie UP:sofunny:

Andzia- ale superowo sie dzieciaki bawiły. Może spróbuj ze Stasiem sprowokować luźna rozmowę o laptopku że one są dla małych dzieci że on to wszystko już umie- że on już taki mądry -wybadasz grunt a nóż zaszczepisz nutkę niepewności i powie że chyba masz racje i woli...coś innego:Oczko:

Ewa- och kusisz ta Bonarką kusisz:sofunny:

bozena- fajnie ze teraz uda ci się iść na lekcję pokazową.U nas była też rok temu.:Oczko: Za mnie poszła mama ale Bartek na szczęście mimo to był szczęśliwy bo mógł się pochwalić babci jak jest u niego w przedszkolu:D

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam,
Nareszcie udało mi się znaleźć chwilę a tu widzę ruch jak na Dworcu Centralnym :Psoty: U nas znowu chorobowe pobojowisko. Majka z atakami kaszlu w nocy, stanem podgorączkowym w dzień a ja i J. to już lepiej w ogóle nic nie mówić. J. przywlókł do domu jakiegoś wirusa który u mnie skończył się oskrzelami i antybiotykiem.
Kiedy będzie lato :lup: Dzisiaj na szczęście pracowałam do 13 więc jak tylko przyszłam to wskoczyłam do łóżka i w końcu się wyspałam.

Pudelek Weź do wyrejestrowania umowę z nowej pracy. A dodatek z Up ja też wyrwałam przy czym zaznaczyłam że chcę odebrać wszystko razem za 3 miesiące - akurat będzie na ubezpieczenie samochodu :Psoty: Mam nadzieję, że z Bartkiem lepiej. Zdrówka dla niego i powodzenia w nowej pracy.

Andzia Szkoda że tych szaleństw swojej trójki nie nagrałaś bo przypuszczam że zabawę musiałaś mieć super. Chciałabym to zobaczyć :sofunny:

Dziubala No to z zębami Maciusia już bliżej niż dalej. Mam nadzieję, że w końcu się porządnie wyśpisz oby tylko chłopcy nie wpadli na pomysł taki jak Majka gdy postanowiła zaśpiewac mi kołysankę. Niestety w jej wykonaniu to była piosenka, która postawiłaby na równe nogi pułk wojska po tygodniowych manewrach :sofunny:

Renatakamola Witaj, opowiedz o Was coś więcej. Kacper chyba najstarszy z tego grona? Chodzi do przedszkola?

Bożena Jak tam lekcja pokazowa w przedszkolu. U nas też była ale niestety nas ominęła bo...........Pani zapomniała powiedzieć o niej większości rodziców i było tylko 3 a reszta dzieci, tak jak mówisz miała żal do rodziców że nie przyszli (Majka niestety też i długo trwało zanim wytłumaczyliśmy jej dlaczego nas nie było).

Zdrowia, zdrowia, zdrowia i słońca, lata i lodów wszystkim życzę.

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

WITAM

renatakamola witaj wśród nas. pisz dużo i często. czy Kacper chodzi do przedszkola.

hadaka to nieciekawie u was, trzymajcie się. Zdrówka.

pudelek zdrowka dla Kacpra.

Moja DOminia jakoś się trzyma i jeszcze nic jej nie dopadlo, ale jak byłam dziś w przedszkolu to nie było 10 dzieci chyba chorują nie było czasu żeby się podpytać. Lekcja super, było o jesieni a konkretnie o deszczu, byly zabawy przy muzyce, teatrzyk o ptaszkach i parasoli, dzieci malowaly w grupach różne rodzaje deszczu. Troche długo to trwalo i dzieci niektore byly pod koniec już znudzone . Nakoniec pani powiedziała ktore dzieci wymagają indywidualnej pomocy, moja DOMINIA radzi sobie bardzo dobrze więc nie potrzebuje. Teraz robi swoim lalkom teatrzyk. Wstawię zdjęcia jak mi się uda.

http://parenting.pl/picture.php?albumid=730&pictureid=5370

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Stasiu wrócił z p-kola z bólem brzucha, ponad godzine lezał na kanapie, juz chciałam dzwonic do lekarza, ale nagle poszedł taki bąk, że musiałam pokój wietrzyć. łobuz nie chce robić qpy w p-kolu i pozniej sa takie skutki.
Poza tym pani znowu na niego skarżyła, ze wariuje na lezakach, w ogóle wciąż biega, krzyczy, jest duzo gorzej niz w zeszłym roku::(:

Hadaka zdróweczka dla Was!!!
Ja też już chce lato, chociaz zima jeszcze sie nie zaczeła.
A wczoraj nie było szanas na nagranie fu=ilmu, bo cały cas biegałam za nimi i asekurowałam:)

Pudelek dobrze, ze Bartuś lepiej!!!Jakei podajesz kropelki na kaszel?

Bożena świetne foteczki, fajny taki dzień otwarty dla rodziców, u nas niestety nie ma czegoś takiego::(:

Odnośnik do komentarza

Bożena no właśne leżakują, tylko przez pierwsze półrocze. W zeszłym roku mieli normalne spanko, przebieranie w piżamki itd. Teraz miał być to tylko odpoczynek po obiedzie, bez spania. Na zebraniu wyszło, że ok. 10 dzieci zasypia, więc ze względów higienicznych itd. lepiej wrócić do przebierania. Nia ma oczywiście obowiązku zasypiania, ale tym dzieciom się wtedy zwyczajnie nudzi. Pytałam pania, czy jest możliwość czytaia bajek w tym czasie, a jak juz jej sie nie chce, to niech im chociaz jakąś bajkę w tv włączy, to usłyszałam, ze puszczaja wtedy dzieciakom muzyke relaksacyjną.
NIe chce usprawiedliwiac zachowania STasia, ale jeśli dziecko jest przygotowane na brak lezaków, a tu nagle każą im leżeć, to jest bunt.
A pomysły ma to moje dziecko, nie ma co...ostatnio ponoć wyczołgał się z kolegą spod kocy, podeszli do spiącej dziewczynki i zrobili jej nad uchem głośne PUJ:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Witam późną porą :)

W naszym przedszkolu w listopadzie miały być co środę zajęcia integracyjne z rodzicami ale je odwołano z powodu niskiej frekwencji dzieci i ryzyka zachorowania na grypę. Szkoda.
A, Adaś chodzi na taniec towarzyski i został wytypowany do między przedszkolnego turnieju tańca, który będzie w grudniu. Nie wiem tylko czy to nie za wysokie schody dla Adasia, przecież dopiero co zaczął tańczyć. W domu nic nie chce pokazać więc nie wiem czy w efekcie nie będzie np. onieśmielony?

Andzia – super niespodziankę zrobił Ci małż z tymi zakupami. My dziś byliśmy w galerii z dziećmi i nigdy więcej! Poczekamy na teściową jak przyjedzie do nas w piątek i wtedy sami się wybierzemy.
Laptopa nie polecę bo nie mamy, a jak o niego pytałam to każdy polecał inny :Śmiech:

Bożena – zazdroszczę bezbolesnego ząbkowania córci.
Fajnie Dominisia wygląda na zajęciach przedszkolnych ::):

Pudelek – zdrówka dla Bartusia!
I powodzenia w nowej pracy :)

Cosmo – byłam w Bonarce w poniedziałek i dziś. Nie widziałam Cię :Oczko:

Renatakamola – witaj ::):

Hadaka – ale Was wzięło :(, zdrówka!

Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Ja tylko na moment bo muszę robić ciasteczka kruche hmm drugi dzień mnie Bartek prosi,błaga etc więc zaraz zacznę robić potem znowu zmykam się podszkolić bo od wtorku idę już do pracy(na pełne obroty hahah)

Bartek ma już mokry kaszel więc superek.Nie meczy się tak jak w pierwszy dzień i pierwsza noc ;-(

Andzia te kropleki podaje od 2 lat ,tyle że jak kaszel zamieniał się w mokry to od razu syrop podawałam :ambrosol lub flegamine a tym razem obiecałam sobie że dalej te kropelki podam i zobaczę jak szybko pozbędziemy się tego mokrego kaszlu(będę wiedziała co dla Bartka lepsze krople czy syrop)
W nocy 2 razy wstałam tylko ale podałam raz pici a drugi raz drosetux a od rana znowu krople i efekt zadowalający:36_2_25:
Heel Polska

Dziubala-
w takim wypadku musisz chyba zdać się na panie i w grudniu dopiero się przekonasz jak Adasiowi idzie z tańcami skoro nie chce się chwalić w domu.Byłabym spokojna o niego bo to madry chłopak i sprytny:Oczko:

Bozena- u nas też nie ma leżakowania w 4latkach i tez jestem zdania ze nie powinni dzieci sie zmuszać a już na pewno panie powinny tak to zorganizować żeby te dzieci nie śpiące miały zorganizowany czas. U nas było dodatkowe pomieszczenie na leżakowanie(sypialnia) i pewnie w tym roku gdybyśmy mieli taki problem jak u Andzi to zaproponowałabym aby dzieci które nie mają ochoty na odpoczynek przeszły do normalnej sali(dziennej) i tam się bawiły.W sumie panie są dwie więc nie powinno być problemu...

no to uciekam robić ciasteczka(aż się boje jak wyjdą bo mam inny przepis niż rok temu):Nieśmiały:

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

witam:)

Jakoś tak jestem dzis przymulona , wcześniej bolała mnie glowa a teraz najchętniej położyłabym się spać. Zostawiłam dziś Dominię w domu bo jakoś tak podejrzanie kaszlala w nocy, ale może mi się wydawało bo cały dzień było ok.

Pudelek super że ciacha wyszły pycha. Ja chyba zrobie w sobotę mała ma zawsze fajną zabawę jak pomaga.

Dziubula nie martw się o Adasia na pewno sobie poradzi w tańcu, moja Dominia też nie zawsze chce pokazać co tańczą a pózniej okazuje się że jest ok.

Miłego Piątku

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :)

Małż mi wybył do Rzeszowa na... otwarcie galerii handlowej :Śmiech:. Adaś śpi koło mnie, bo mi tak raźniej :Oczko:. Odniosę go do łóżka jak sama pójdę spać.

Pudelek – jakie ciasteczka robiłaś?

Bożena – zdrówka dla Dominiki, oby kaszel już się nie powtórzył.

Cosmo – a pracujesz w takim miejscu, że powinnam Cię była zobaczyć? :Oczko:
Jutro chyba się wybiorę do Bonarki bo pilnie potrzebuję butów na Andrzejki :Śmiech:

Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Przepisik na ciasteczka:

2szkl.mąki
3/4szkl. cukru
1/2 kostki margaryny
1całe jajo
2 żółtka
3 łyżki kwaśniej śmietany

Wszystko wymieszać wyrobić ciasto i pieczemy 15-20minut w 180stopnaich :wink:

Teraz naszło mnie na zrobienie ciasteczek z kleiku ryżowego hmmm w szkole to robiłam i muszę poszukać przepisu w necie :lol:

Mały kucharz/ciastkarz i tyle tylko pozostało ciasteczek jak wróciłam o 17stej :roll:
Zajadali aż im się uszy trzęsły.
..................

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo,
myłąm dziś okno i chyba mnie przewiało, bo strasznie boli mnie szyja. DO tego Syasiu zaczyna kaszleć, mam nadzieje, ze nic z tego nie wyjdzie, chociaż jak na nasze możliwości i porę roku to i tak długo się trzymaliśmy:)

Pudelek ciasteczka wyglądaja pysznie. W moim rodzinnym domu piekło sie zawsze ciasteczka adwentowe, zaczynałyśmy 1-go grudnia, codziennie przynajmniej jeden gatunek i tak az do świat. A ciasteczka rozdawaliśmy pozniej najblizszym na prezenty. W tym roku podzieliłam sie z mama robota czesc ona czesc ja. Jeszcze tylko musze przepisy od niej przywiezc.
A Bartuś fajny łysolek:)

Bożena jak Dominika?

Dziubala gdzie idziecie na Andrzejki?

Cosmo gdzie Ty pracujesz, że nikt CIe nie widzi?:D

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem

pudelek ja piekę podobne ciasteczka i przepis chyba ten sam. Muszę jutro zrobić.

andzia narazie Dominia ok rano nie kaszlała zobaczę przez weekend.

Muszę wam powiedzieć że na 99,9999999999999999% nie przedłużą ni umowy , kierowniczka ma jeszcze w poniedziałek rozmawiać w mojej sprawie ale coś mi się wydaje że raczej nic z tego nie będzie, troche jestem przybita, a jak pomyślę o szukaniu pracy to :36_11_23:

MIŁEGO WEEKENDU

UDANYCH ANDRZEJEK

:36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny
Ja nie zaglądałam,bo malowałam wszystkie pokoje i jeszcze przeprowadzka;)tz-zamieniliśmy się pokojami z teściową,żeby być bliżej tego nowego.Tak że w domu miałam taki młyn,że nie wiedziałam od czego zacząć,mąż przyjeżdża póżno z pracy to pomógł mi tylko meble poprzestawiać :36_19_3:No ale cieszę się,że mam już wszystko za sobą i odświerzony dom to na święta już spokój z większymi porządkami:36_1_1:
Dziewczynki mi dzielnie pomagały malować ;) to miałam więcej zmywania farby z różnych rzeczy;):36_19_3:
Pogoda okropna,dzisiaj bardzo wiało,to na spacer z dziećmi już strach wychodzić tym bardziej,że słychać o tej grypie coraz głośniej to aż człowieka ciarki przechodzą.
Miłego weekendu.Pa:bye::bye::Kiss of love:

http://moje.glitery.pl/text/311/45/2-Sandrunia-8250.gif http://www.suwaczki.com/tickers/ojxesg1816dc8uy7.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/1usa8u69d276aeqz.pnghttp://moje.glitery.pl/text/311/46/2-Darusia-4086.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...