Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie między dziewczynkami jest 20 miesięcy, ale starsza jest bardziej filigranowa, wiec często chodzą w tych samych rzeczach. Mają również sporo takich samych rzeczy, bo jak je naleci, to chcą być ubrane tak samo. Raczej staram się ubierać je inaczej, choć nie ukrywam, że tak samo ubrane wyglądają fajnie
http://i619.photobucket.com/albums/tt276/misimip/wesele/118.png

Odnośnik do komentarza

Witam,
strasznie wieje u nas!!!
Pospałam dziś z dziewczynami do 8-mej, chłopaki same sę wyszykowały, nawet nie słyszałam jak wyszli.
Normalnie czuję się przespana:)

Dziubala szybko myślicie o następnym mieszkaniu:Oczko:Mnie się marzy domek z ogródkiem...może kiedyś...
Bożena nie wiem co można kupić takiej dziewczynce, sama mam 8-letniego chrześniaka i problem z prezentem.
Barbi dobrze, ze ze zdrówkiem lepiej. Dopiero teraz zauważyłam, że róznica wieku między Twoimi dziećmi jest podobna jak u mnie, jak się dogaduja?
Misimp śliczne zdjęcie. Ja też bardzo lubię ubierać zołzy równo i będę to robic, dopóki nie zaczną się buntować. Czasem jednak ciężko dostać dwie takie same rzeczy w jednym rozmiarze, tak było np. z kurtkami zimowymi.

Odnośnik do komentarza

Misimip śliczne zdjęcie,super wyglądają w tych sukieneczkach,no i jaki kawaler przystojny:brawo::36_2_25:Pokazałabym Wam moje,ale nie umiem tak wkleić zdjęcia,musicie wejść do galerii:)
Andzia u moich to nie ma mowy o dogadaniu się:o_no:leją się na zmianę,żadna nie odpuści i co ciekawsze młodsza zaczyna:36_19_3:Co prawda są momenty,że zabawią się razem,ale na kródko,bo zaraz wystąpi jakiś konflikt:o_no:
:bye::bye::Kiss of love:

http://moje.glitery.pl/text/311/45/2-Sandrunia-8250.gif http://www.suwaczki.com/tickers/ojxesg1816dc8uy7.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/1usa8u69d276aeqz.pnghttp://moje.glitery.pl/text/311/46/2-Darusia-4086.gif

Odnośnik do komentarza

Witam się(a miałam się uczyć) hahah

jakie fajne fotki oglądnęłam sobie-superowe dzieciaki mamy na wąteczku

Rano zaliczyłam zakupy i dokupiłam prezent którego mi brakowało-dla kuzyneczki Bartusia.Musze go wysłać pocztą więc wyślę w przyszłym tygodniu co by mnie znowu PP nie zaskoczyła strajkiem.
Ja 6latce kupiłam puzzle z Hanny Montany:Oczko:

Dziubala-będę pracować w banku(filia,odział) więc praca za biurkiem tyle że 3 w 1(doradca klienta,kasjer,Ergo Hestia ubezpieczenia) zobaczymy jak to będzie.

Zaczynamy się też intensywniej rozglądać za mieszkaniem bo okazuje się że to w którym teraz mieszkamy nie będzie na sprzedaż więc jak muszę z niego zrezygnować to wolę większe:D(3pokoje)

No dobra zmykam się uczyć

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór

Jedziemy na weekend do teściowej. K ma wcześniej wrócić z pracy i jeszcze jutro pojedziemy a nie jak zwykle w sobotę.

Misimip – śliczna fotka, dziewczynki przesłodkie w takich samych sukieneczkach ::):, Patryczek przystojny chłopczyk ::):
Rodzeństwo wygląda na bardzo kochające się. A oni się czasem biją? :Oczko:

Andzia – spać do 8.00! Wow! Ja bym dała radę tak długo spać, ale moje chłopaki to nie ma szans żeby tak długo pospały. Ale kto wie, może kiedyś mnie zaskoczą :Śmiech:
A z tym większym mieszkaniem to niekoniecznie ono musi być, ale nam się marzy. Domu oboje nie chcemy mieć więc kiedyś skupimy się po prostu na dużym mieszkaniu, takim np. 90-100m. Nierealne mi się to teraz wydaje ale trzeba mieć cele, do którym się zmierza :yes:

Pudelek – powodzenia w pracy 3w1 :Oczko:
A z mieszkaniem to o co chodzi? Zrezygnujecie z obecnego i dostaniecie czy musicie kupić sobie większe?

Barbi - u mnie chłopaki też się biją. Choć może "biją" to za dużo powiedziane. Oni się tak nawzajem uderzają. Maciuś od niedawna zaczął oddawać bratu :Oczko:

Cosmo – haha, a ja się wstępnie z kuzynką K umówiłam na zakupy w Bonarce, ale w tygodniu, bo w weekend to pewnie będzie masówka na otwarciu.
A czemu wg Ciebie nie warto jechać? :Oczko:


Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Dobry wieczór

Misimip – śliczna fotka, dziewczynki przesłodkie w takich samych sukieneczkach ::):, Patryczek przystojny chłopczyk ::):
Rodzeństwo wygląda na bardzo kochające się. A oni się czasem biją? :Oczko:

Miłego weekendu :)

Może to dziwi, ale jeszcze nigdy się nie bili. Największym szczęściem jest to, że najstarszy Patryk, jest najbardziej opanowany i ustępliwy. Dziewczynki bardziej zadziorne, ale najczęściej to wyją jak im coś nie pasi, ale nie tłuką się, wiec szczęście mam. Zdarzyło się natomiast, że najmłodsza przyniosła ze żłobka "gryzienie" i dwa razy próbowała, ale wyperswadowaliśmy jej to i wszystko wróciło do normy.
To nie jest tak, że mam idealne dzieci....nie, nie.... rozrabiają jak wszystkie inne, ale kochają się szalenie i dziękuję za to Bogu, bo to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

DZień dobry

Dziś znacznie chłodniej za oknem

Ewa- oj to dobrze że to tylko szkolenia w Katowicach

Dziubala- mieszkanie wynajmujemy od lat.Od początku do lutego tego roku zapewniali nas że możemy je kupić a w październiku już tak pewni nie byli:Wściekły: Właściciele mieszkają w Chicago i w PL mają tylko mieszkanie i tym samym pewność że jakby wrócili to mają do czego-tak się tłumaczą.Nie dziwie im się tylko że gdybyśmy wiedzieli przed remontem że tak się może zdarzyć ze go nie kupimy to..nawet tej kasy bym w odświeżenie nie pakowała hahah a tak wychodzi na to że muszę szukać mieszkania-mąż się tym zajmuje a ja całą resztą :Oczko:
Ten układ mieszkania jest świetny mimo tylko 2 pokoi ale pokoje są duże,ustawne i ta duża kuchnia z oknem(moje marzenie) i tego typu mieszkań na tym osiedlu jest na sprzedaż jak na lekarstwo żeby nie powiedzieć że w ogóle ich nie ma:Wściekły:
Nie chcemy szukać w innej dzielnicy więc w grę wchodzą tylko 2 osiedla.Stąd albo wykup tego albo kupno większego.

miłego weekendu życzę bo i pogodowo ponoć całkiem fajnie ma być

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam, ale dziś piękna pogoda, fajnie jakby tak zostało do wiosny::):

Misimp fajne masz dzieciaczki::):
Moje też się kochają, ale jeszcze bardziej się leją, tzn. głównie zołzy między sobą ale Stasia też atakują. On ich nigdy pierwszy nie uderzył, za to potrafi solidnie oddac.

Dziubala moje marzenia o domku to tez bardzo odległa przyszłość, ale warto mieć marzenia, doczekać ich spełnienia:Podziw:
Miłego weekendu, pewnie jedziesz się wyspać:Oczko:

Pudelek ale kicha z tym mieszkaniem, mam nadzieje, ze uda sie je kupic, bo szkoda kasy wpakowanej w remont.

Cosmo ja obiecuje, ze przez najbliższy czas na pewno Cie nie odwiedze:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Witajcie weekendowo

Pudelek widzę że z mieszkaniem macie taką sytuację jak ja, tez wynajmujemy od ludzi którzy mieszkają w Ameryce i nadal nie wiedzą czy wracają więc nie chcą podjąć decyzji o sprzedaży a nam też odpowiada to mieszkanie i ta dzielnica

misimp fajne te twoje dzieciaczki i jak piszesz to bardzo grzeczne.

Barbi to rzeczywiście nieciekawie zachowują się twoje dziewczynki, ale często dzieci sprzeczaja się i biją w dzieciństwie a póżniej jest wszystko dobrze, wiem to z własnego doświadczenia też z siostrą często się kłóciłysmy a teraz jest bardzo fajne .

Cosmoewa dobrze że już jestes po szkoleniu i zaczniesz pracę bliżej , powodzenia.

Odnośnik do komentarza

bozena222
Hej

witajcie w niedzielę

zajrzałam z rana , bo potem wybieram się do galerii handlowej i reala rozejrzeć się za prezentami.

MIŁEJ NIEDZIELI
:36_2_53:

ja siedzę przed allegro i robię to samo, ale w domu. Nie wychodzę jeszcze po chorobie.
Prezntów sporo mam, ale jeszcze urodziny Majki mnie czekają i moze coś wpadnie mikołajkowego
Miłego wieczoru (u nas też brzydko i pochmurno)

Odnośnik do komentarza

Udana niedziela za nami

Pogoda dopisała.
Zaliczyliśmy obiad u moich rodziców,lody i kulki w plazie.Potem spacerek po rynku i alarm przeciwpożarowy w galerii fokus po czym po około 10minutach można było wrócić i wróciliśmy bo byliśmy ciekawi co jeszcze pokażą i opowiedzą o śląsku a zwłaszcza o górnictwie.
K wybrali do jakichś tam pokazówek ale tylko fotki z telefonu będę mieć ;-( plus na stronce miasta pewnie będzie hahahah bo robili zdjęcia.Na koniec zaliczyliśmy Mc Donald's bo Bartuś chciał do kolekcji robota hahah
Bartek był juz tak wymęczony atrakcjami że już śpi ;-)

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :)

Skończył się fajny weekend, teraz 5 dni trzeba czekać do następnego :Śmiech:
Maćkowi wyszła już przedostania piątka. To jeszcze 1 ząbek i może w końcu zaczniemy się wysypiać, zwłaszcza ja, bo K to ma mocny sen.

Cosmo – a jak mocno jeszcze niegotowa Bonarka? Można przejść po sklepach i zrobić zakupy ciuchowe?

Misimip – super, że dzieciaki się nie biją. Moje się chłopaki też się bardzo kochają, są ze sobą mocno związani i bardzo tęsknią gdy nie są razem, a mimo to się szturchają, przepychają. Głównie to sprawka starszego. Ciekawe czy z tego kiedyś wyrośnie? :Oczko:

Barbi – u mnie starszy dostaje kary za dokuczanie młodszemu. Kary działają, co prawdaw nie na długo, niemniej chcę pokazać, że taki zachowanie nie może uchodzić na sucho.

Pudelek – teraz rozumiem o co chodzi z tym mieszkaniem. To oby udało się je wykupić.

Andzia – fakt, miałam nadzieję na wyspanie się u teściowej, ale na nadziejach się skończyło.

Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Witam,
i u nas miły weekend. W sobote byłam sama z dzieciakami, bo K. miała polowanie, ale było fajnie, bez fochów i histerii, pogoda dopisała, wiec pół dnia spedziliśmy na placu zabaw. Wieczorem miałam jechac z kolezankami do kina, niestety diwe sie rozchorowały i wyjazd przełożony. K. widział, ze strasznie mi przykro, zrobił mi iwec niespodzianke, załatwił na niedziele opieke dla dzieci i zabrał mnie na zakupy::):CO prawda nie poszalałam, bo jak juz sie ma czas i możliwości, to jakoś nic w oko nie wpada, wybralismy za to tv, teraz musimy sie zorientowac gdzie mozna go najkorzystniej wziąć na raty i załatwilismy sobie nowe telefony, bo konczyły nam sie umowy.

Pudelek ostatnio czesto słychac o alarmach i fałszywych doniesieniach o bombie w centrach handlowych. Nudza sie co niektórzy:Zakręcony:
Dziubala szkoda, ze nie udało sie wyspac, mam nadzieje, ze jak jzu wyjdzie ostatnia piątka, to nadgonisz debet senny,
Misisimp widziałam piękne fotki w galerii, kto ma takie zdolności, ty czy mąż?
Bożena wybrałaś prezenty?

A propos przeentów mam pytanie, chcialam kupic Stasiowi na gwiazdke laptopa, mozecie jakiegos polecic?

Odnośnik do komentarza

Witajcie

andzia mojej małej podobało się kilka rzeczy i jak pojadę sama chyba w czwartek, to coś wybiorę. Rozmawiałam z moją siostra jej dzieci chcą kasę więc problem z glowy. Mam tylko problem z chrześniaczką męża, bo dla chłopca ktory ma 1,3 mies też wczoraj wybralam.

dziubula gratulacje kolejnego ząbka. Moja Dominia przechodziła to bezboleśnie.

pudelek to mieliście udaną niedzielę zwłaszcza z tym alarmem.

Odnośnik do komentarza

andzia
Witam,

Misisimp widziałam piękne fotki w galerii, kto ma takie zdolności, ty czy mąż?

A propos przeentów mam pytanie, chcialam kupic Stasiowi na gwiazdke laptopa, mozecie jakiegos polecic?
Co do laptopa....musisz włączyć i posłuchać, bo 3/4 mówi niewyraźnie, bądź sepleni. Mało laptopów jest ok.

co do galerii????ja kocham zdjęcia....i wszystko moje dzieło.....dzięki

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Pogoda paskudna bo pada od rana choć widzę że coś się wypogadzać by chciało:Oczko:
Bartek w domu bo w nocy kaszlał.Jak przeczytałam na necie że nie spodziewali się takiej zachorowalności to :Wściekły: tym bardziej go zostawiam a ponoć przewidują za 2-3tygodnie jeszcze większą ilość chorych(wysyp) :36_2_24: te dane w liczbach zaczynają mnie przerażać :eek: TV już w ogóle nie słucham a dziś jakoś mnie wzięło na przeczytanie info i mam za swoje :Nieśmiały:

Dziubala
- specjalnie dokładnie opisałam co i jak z mieszkankiem bo jak widać to nie takie proste jak nas wyrolowali..choć łapie się na tym że może jednak się uda:Oczko:
Oby Maciusiowi ostatnia piąteczka szybko wyszła i zaczęły się spokojniejsze nocki:36_2_25:

Andzia-
moi rodzice w piątek kupili TV w Media Markt- 0zł za prowizje 0zł za odsetki,więc uważam że fajna sprawa i na podstawie dowodu osobistego(znowu):Oczko:

Co do laptopka dla Stasia to ja szukałam rok temu.Bartek ma Kubusiowego(z tamtego roku,którego dostał od cioci) i z tego co zauwazyłam w każdym laptopku jest nauka literek,cyferek,sylaby,różnice,jakaś gra etc.Ważne jest żebyś miała możliwość usłyszeć głos bo w co niektórych jest tak niewyraźny że:Wściekły: i jak dziecko ma poprawnie powtarzać?? Ja w tym roku już bym nie zdecydowała się na laptopa dla Bartka(jakby go nie miał) wolałabym coś z serii Adibu:Oczko:

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

o widzę że misimip też podziela moje zdanie na temat laptopów(co do wymowy).
Ja myślę że one już nie nadają się dla naszych przedszkolaków ;-) są mądrzejsze zabawy które naucza alfabetu czy cyferek(jeśli jeszcze nie potrafi) i w dużo ciekawszy sposób!!!!!
Bartek coraz mniej zagląda do laptopka-nudzi go to już.

Zmykam podać pomidorówkę bo drugie danie dziś będzie po 17stej jak wrócę

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

pudelek
o widzę że misimip też podziela moje zdanie na temat laptopów(co do wymowy).
Ja myślę że one już nie nadają się dla naszych przedszkolaków ;-) są mądrzejsze zabawy które naucza alfabetu czy cyferek(jeśli jeszcze nie potrafi) i w dużo ciekawszy sposób!!!!!
Bartek coraz mniej zagląda do laptopka-nudzi go to już.

Zmykam podać pomidorówkę bo drugie danie dziś będzie po 17stej jak wrócę

Podzielam...lepiej kupić program komputerowy dla maluchów i niech się uczą na naszych komputerach, niż te źle gadające laptopy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...